Ей, СЕПТЕМВРИ идвай ти, че бебока доста веч' тежи!

  • 9 562
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
онзи ден взехме прах за пране на бебешките работи "сано максима" - ми той бъкан с фосфати  #Shocked  "над 30%" пише  Shocked и сега се чудя да го използвам ли изобщо  newsm78
Абе аз за фосфатите не знам, ама доста силни4ко и не особено приятно мирише... Аз изпрах всичко бебешко вече с него, ама за следващия път, живот и здраве, май ще сменям. Или ще пускам по 3 изплаквания с пералнята, което ще ми излезе и откъм вода, и откъм време никак не на сметка...  newsm78

А инъче забравих да ви кажа че моя кратунчо или кратунка има голяма глава..и по ехографа излезе с кг 3740кг  #Crazy #Crazy #Crazy
Машшала, АниJoy Значи и ти влезе в отбора на шишкавите и "отгледани" още преди раждането бебчета.  newsm30  Макар че си 37-ма седмица, кат те гледам, така че не е кой знае какъв рекорд.  Wink Ама само не се шашкай - важното е да е здраво, а и както каза някой, по-голямо бебе после се гледа по-лесно.  newsm10

 newsm59 на Мацкото!    bouquet  Да си много щастлива и да ни зарадваш скоро със здраво и добричко бебенце!  Hug  И да оздравяваш бързо, ей!

# 16
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
" Мамо може ли бебето да излезе от устата ти,виж къде се качва". Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy

Исках да питам мамчетата с опит - отказах се засега от памперсите за многократна употреба - реших да видя на първо време как ще се справям с бебчо и после, ако преценя, мога да мина на тях. Така че ще си започна с тези за еднократна употреба. Та, кажете, на кои марки сте ползвали и от кои сте доволни - искам да са възможно най-щадящи бебешката кожа и да не пропускат. Чета разни теми по въпроса, но и вас да си ви питам. Wink

анири имам предложение за теб - вместо да тичаш за здраве, качи 2 пъти баира до вас и ефектът ще е същия според мен  Mr. Green

Задължително - ще щурмувам яко насам-натам! Grinning Но в крайна сметка съм сигурна, че и да се скъсам да се движа, и да си лежа у дома, бебокът сам ще реши кога да ни се представи.

# 17
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Ами Веселче,Дудаланке-ами моя бебок някой пат шава като имам контракции.особенно вчера на тоновете докато ми правеха запис,малее скъса се да рита бебока и си имах контракции в това време

Инъче контракции мойте са си баш стягане на корема,като буца..
вчера докито ми казаха че това е нормално все пак защото са подготвителни..ама аз от подготвителни да не мина набързо на същинските че с таз скъсена шийка на матката,да не стане оп контракции подготвителни и накрая беж до болницата че бебето на изхода Joy Joy Joy

майтап,маитап,ама както Хера е родила за 1 час..трябва бая да си стискам кълкте...

Имаме един познат водопроводчик и тои ми вика,Ани,няма страшно ако ти изтекат водите викни ме мен водопроводчика да ти сложи спирателно кранче Joy Joy Joy Joy

еми ще стискам кко да правя...

Айде ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЦКОТО,още малко остана и да гушнеш най хубавия подарък

Кокиии -ти не беше ли за АГ-то бе мила newsm78че каза че нещо с лекарите за избор..

Кали--споко мацкооо,ние сме с теб за секциото ти..

Ама аз ко забелязах сега..аз ще си правя компания с БАБАЙТКА в АГ-то бе.Ние и двете сме за една дата секцио Peace Peace.поне ще удряме лаф... Mr. Green Mr. Greenи ще пъшкаме заедно хи хи Joy Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 433
 newsm59  party023 newsm38 на Мацкото, едно хубаво и послушно бебче на 27. Hug
Това с отпуските е ужасно и с прехвърлянето от един лекар на друг. #2gunfire
Не стига че си плащаме ми в последния момент да се пренастройваш с друг екип newsm78
И мен ме ритат високо горе в слънчевия сплит или в левите ребра, а долу нищо не усещам, сигурно не се е смъкнал бебо newsm78
Въпреки че всички които ме видят казват че ми се бил смъкнал тумбака newsm78 newsm78 newsm78
Айде, аз днес ще си взимам новата лична карта и ще се разправям със смяната на документи Sick Sick Sick

# 19
  • Мнения: 2 068
я да се запиша  Peace 
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЦКОТО Gift

# 20
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Хесинче-машала не ами  МАШАЛА Mr. Green Mr. Green,Мъжът ми се е родил 4200кг
А сега е 75 кила с напикани гащи.зимата в най добрия случай каччва до 78.Слааааб като кука Mr. Green Mr. Green
направо да те  е яд че се е родил толкова Joy Joy
Горката му майка кви мъки е видяла не е истина Sick,че и ниска е жената,не е едра.Абе само тя си знае какво е преживяла #Crazy

Ммм да Бабайтке..ше се видим мацка..ама ти на кой етаж ще си.на ВИПА ли..аз ще съм при циганетата долу
Ама ако и двете ни клъцнат на 27-ми  ще сме в една реанимация,за тва ти казвам че ше охкаме заедно Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 129
и аз се записвам ,утре мъжо има рожден ден ама нещо се е набурсучил -ако ще няма да се ядосвам с него сега .Пак ще ме замъкне при мамицата си да и гледам физиономията  и да слушам за пореден път как като истинска героиня е родила две деца -се едно само тя е раждала .До гуша ми е дошло от съветите и .Извинявайте че ви занимавам с щуротии приятен ден на всички   Hug

# 22
  • Мнения: 690
Хесинче-машала не ами  МАШАЛА Mr. Green Mr. Green,Мъжът ми се е родил 4200кг


Въх, Ани, имаш пълните шансове до 27 да охраниш мъника до 4 500 кг.  #Crazy  Joy
Бабаитке, бързо възстановяване  Hug

# 23
  • Асеновград
  • Мнения: 117
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАЦКО!!!!! ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА И НАЙ-ХУБАВОТО БЕБЧЕ!!!

 На мен днес ми е много нервно,като си гледам лентичката.....ами то не останало...и всеки ден в очакване...Сега си видях изследванията от микробиологията-нали се лекувах от E-coli с ЦИПРОФЛОКСАЦИН, сега нямам вече тази бактерия, но заради  ЦИПРОФЛОКСАЦИНА ми са се появили гъбички-ееееее направооо ми стана тъпо- аз лекувам едното, и заради лечението хващам друго!!!!!! Tired Tired Tired

Обадих се веднага на док. и той каза, че няма нищо- че важното е че сме излекували бактерията- но все пак ми даде да си слагам свещички.И сега ми е тъпо-аз всеки момент може да започна да раждам, а пак трябва да се лекувам Tiredи то заради хапчетата #Cussing out

та такива работи.....сега ми е тъпо.......знам,че ако взема да раждам няма да има проблем.ама все пак ми е смотано Tired
Близките ми ме питат какво искам за рожденния ден- на 26 ми е,а пък на мен изобщо не ми е до рожден ден....съвсем на друга вълна съм Crazy Crazy
Хйаде до после

# 24
  • Мнения: 518
Басилиск, ето го сега Бочкото Hug
Вода, Петролат, Озокерит?, хидрогенерирано рициново масло, глицерил изостеарат, полиглицерил 3-олеат, парафин, цинков оксид, глицерин, магнезиев сулфат, парфюм, метилпарабен, пропилпарабен ooooh!
Това cotinus coggyria накрая идея си нямам какво е #Crazy
Аз така хубаво си поспах до обяд, че сега нямам събуждане Embarassed

# 25
  • Мнения: 17

Здравейте и от мен, мамчета.
marina_79, моме, защо не се обади, като си била в Еленския балкан- то може и да сме се разминали някъде по центъра. Обаждайте се, като идвате, че да пием по едно кафе.
Бабаитке, дано всичко е ОК с теб и бебока.
Уф, момичета, отивам пак да се опъна на дивана, че ми е едно лошо днес, направо ми е смачкано. Хайде, после ще видя дали мамите са се включили по- активно или продължават да липсват. Лек ден и много целувки по тумбаците.

# 26
  • Мнения: 129
cotinus е смрадлика на латински   Mr. Green  Grinning
Честит рожден ден на Мацкото-ей не можах да го докарам това бебе зодия лъв въпреки че ми се щеше бая  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 068
Оф аз пак да попитам нещо  newsm78
Кръвното ми е 140/100  
Отоци - на всякъде  
Главата ме боли и ми се гади
И гащичките ми са мокри от вчера  Embarassed
Да тичам ли пак към Шейново  newsm78
и забравих да напиша качих 3 кг за 1 седмица

# 28
  • Мнения: 129
прелитат ли ти светулки пред очите ? щото ако е така, пък и да не е я най-добре направи консулт

# 29
  • Мнения: 2 068
още не но преди 2 седмици ги видях  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт