Какво си мислите като видите....

  • 6 320
  • 247
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 437
Сещам се за жената караща трактор, която беше за пример по комунистическо време. Това е първото, което ми минава през акъла, когато видя таква гледка.  Grinning
Иначе, не, вече не се замислям от къде са й парите. Едно време, малко след идването на демокрацията си задавах подобни въпроси.

# 16
  • Мнения: 5 370
Хейтърки и завистнички сте вие, пак си показахте рогата Joy
Тц, не съм, коментирам само. И аз съм била агнешко, обаче никога не бих могла да се пречупя заради цената на "предната седалка".
 Предпочитам си спокойния сън и чистата съвест.
Които ,респективно, също си имат "висока цена'-ходя на работа на другия край на София и се радвам на 5 дена отпуск, както е сега.

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 11:05 от Не тази вечер, Жозефина!

# 17
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
 едната мацка тук е любовница на богат чичка, страшно е красива, а той е доста заможен. ходи само с 18-годишни, дава им да му карат колите и джиповете (най-евтината е 100 хил. лв.), но ги сменя на 2-3 месеца (мацките, и колите). имам приятелка, която кара огромен черен джип, но тя си го купи сама, баща й има бизнес и тя също бачка здраво, така, че си го е заслужила, жената...

# 18
  • Мнения: 6 155
...за Serpentine се сещам  Mr. Green

(майтап, майтап)

# 19
  • Мнения: 5 370
едната мацка тук е любовница на богат чичка, страшно е красива, а той е доста заможен. ходи само с 18-годишни, дава им да му карат колите и джиповете (най-евтината е 100 хил. лв.), но ги сменя на 2-3 месеца (мацките, и колите). имам приятелка, която кара огромен черен джип, но тя си го купи сама, баща й има бизнес и тя също бачка здраво, така, че си го е заслужила, жената...
Бъх, това не е интересно, интересното е да успееш да ожениш такъв за себе си.
Другото е....на си ти куклите, дай ми парцалките, слаба ракия. Stop

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
ми той човека си има жена и две много хубави дъщери, вече на възрастта на пичетата му. жена му е красива и много поддържана дама, но не мисля, че е особено щастлива...

# 21
  • Мнения: 4 585
средства, то агнешкото е прекарвало доста уикенди
набучено гъзнем и без кондом върху някой ивъл дик,

Дай боже, дай боже. Лисо, ти винаги вълците на топа на устата, а?

Нищо не мисля, по темата.
Започнах да мисля, като видях едно такова да се опитва да вземе
десен завой само с лява ръка, щото с дясната държеше мобилен и не спираше
да говори. Качи се при мен на тротоара. Почуках на стъклото й, говорих и за вагината й, за опцията "на вибрация", за вибратор колкото пожарогасителя на джипа й.
Една мама до мен с количка кимаше разбиращо.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 160
Как си оправя сметките след сеанса.
Такива гърли летят всяка вечер към Златните и не само в джипове. Работа ги чака.
Онези с татковците не виреят в нашенско - татковците им ги пращав в чужбинско, че да не гледат бащицата "в действие".

Точно .  newsm10
Пред PR и Arrodance  автосалон а вътре 18-20 годишни лапета  smile3516

# 23
  • Мнения: 1 992
Е как какво? Започнала е да работи на 15 и си е скъсала дупето от бачкане и ето сега на 20 има джип и апартамент в центъра на София и един във Варна, да ходи на почивка като си вземе отпуска. Whistling

# 24
  • Мнения: 503
Вчера мернах две такива, но в мерцедес- кабрио. И на мен ми се появиха клишета в съзнанието, к'во да правя. криста, естествено, то друг начин има ли?

# 25
  • Мнения: 3 521
Не видях някой да е посочил един от най-популярните начини за джипополучаване  - играло е Лото агънцето и кво?
Не се купуват джипове само със свирки Crossing Arms.

# 26
  • Мнения: 5 370
Не видях някой да е посочил един от най-популярните начини за джипополучаване  - играло е Лото агънцето и кво?
Не се купуват джипове само със свирки Crossing Arms.
Ама разбира се, че не. ДАМС също раздава джипове, ама не на всеки. Whistling Whistling

# 27
  • Мнения: 765
Вече наистина има доста момичета , които са се сдобили с подходящ баща по рождение , така мисля . Преди масово такива коли караха мутресите , метресите и т.н . , но сега децата на спонсорите пораснаха и точно те се возят в тези коли . Това са мои лични наблюдения . Те наистина учат в странство , но лятото са тук , а зимата разкарват автомобилите си из Европа , защото учат я в Германия , я във Франция , я не знам си къде .
 Онзи ден една състудентка на брат ми каза , че шофьор трябва да и закара новата кола до Франция , защото започва семестъра през септември .
В Италия основното забавление на разни 18 годишни момичета и момчета е да се качат на ферарита , мазератита и т.н . и да обикалят в кръг по пиаците , не ми се вижда чак толкова странно - те са деца още , вятър ги вее на бял кон . Странно ми е как богатите им родители им дават в ръцете такива мощни автомобили и дефакто рискуват живота им .

# 28
  • Мнения: 1 280
     Първата ми мисъл е "И нейната не е лесна... дали ще я заболи много като му омръзне на Чичко Паричко"  newsm78       
    А за тези дето бъхтят като волове и си ги купуват сами - Евала на мацките!!!!!!! - ама са много малко и не са на по 20г.

# 29
  • Мнения: 3 423
Впрочем, за пътищата на България
наистина трябва здрав джип, толкова
са груби и непроходими, че това ще да
е най-удачното решение за придвижване.
Като изключим танковете. Но там пък не
се вижда кой кара, така че ги отписвам.

Общи условия

Активация на акаунт