Добър шивач - Варна

  • 3 331
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Търся шивач/ка , за варна.
иЗМИСЛИЛА СЪМ СИ 1-2 модела на сучъри ,и много искам да ми ушият.
Кажете също така дали е разумно да си правя по поръчка и вие доволни ли сте . Rolling Eyes
Повечето хора са си на мнение ,че е най добре от магазин да си пробва да ти хареса обаче ,на последък нищо не ми харесва и най вече - НЕ ми стават . Cry Cry Cry
Пишете ми и цените горе долу как са (знам ,че е много относително но все пак)

# 1
  • Мнения: 11 747
Особено такава спортна дреха - няма да ти я направят,както трябва.Никакъв шанс!  Naughty Ако беше някоя рокличка,по-може...
По варненските магазини няма нищо- това ми е добре известно.Проблема с номерата и аз го имам - нищо не ми става. Tired По-добре инвестирай някой лев в пазаруване в по-голям град,резултата ще е по-добър.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 815
Знам един шифач във Варна, казва се Жельо. Ателието му е на центъра - Княз Борис, срещу Делфина. Много съм доволна от него, досега не ми е шил по поръчка, но това което съм му занесла за поправка е супер. Моя позната си е шила при него и е доволна. Не мога да ти кажа обаче какви са цените.

# 3
  • Мнения: 80
pina , работата е там че никой не е помислил за високите и слаби хора Sad
Варна вече е 2рия по големина град ,така че остава софия Sad
пРОСТО ИМАМ ЧУВството ,че скоро ще си ходя гола и боса Sad

# 4
  • Мнения: 207
Знам един шифач във Варна, казва се Жельо. Ателието му е на центъра - Княз Борис, срещу Делфина.
Къде по-точно е това ? newsm78

# 5
  • Мнения: 3 622
Знам един шифач във Варна, казва се Жельо. Ателието му е на центъра - Княз Борис, срещу Делфина.
Къде по-точно е това ? newsm78

Срещу църквата "Св.Никола" /тя се намира на центъра на бул."Княз Борис/ между магазинчетата в един вход. Още на приземния етаж в дъното е ателието

# 6
  • Мнения: 1 081
Жельо наистина е много добър шивач, ама не се наема да шие по поръчка, ходих няколко пъти като бях бременна, че ми се налагаше да ходя с костюми, ама не се съгласи. Страшно съм доволна от 1 шивачка, Далия се казва, ателието й е в уличката от Адвокатската градинка към Окръжния съд, малка и тясна, ама не й знам името:( Ателието й се намира точно срещу 1 билярд клуб, The shelter  се казва. По принцип се занимава с поправка на дрехи, защото от това според нея повече се печелело Simple Smile Но има страхотен вкус, в час е с всички модни тенденции(личи й, ще я видиш), и е безкомпромисна към качеството на работата си:) УСПЕХ:)

# 7
# 8
  • Мнения: 1 655
Аз също се интересувам от добър шивач. Имам два плата за костюми вече от доста време си седят и не мога да се реша при кого да си ги ушия. Желю не шие сака, само поли и  панталони.

# 9
  • Мнения: 11 747
Има един Емил,ателието му се казва "Ем",но не знам точно къде се намира,някъде около Винса,по-точно от зад.
Навремето ателието се казваше ЕмКрисимо,но после се разделиха.Той шие невероятно,шил ми е вталено сако,направо е като излято,никой не вярваше,че някой си шивач ми го е ушил.Ако някой го открие точно къде е,да каже че и аз се интересувам!

Не го предложих на авторката на темата,защото не знам да е шил спортни неща.Дори мисля,че ще откаже,не обичаше да прави неща,които вижда че няма да станат.

# 10
  • Мнения: 80
Ще трябва да се провери ! и без това този модел съм си го намислила ,и е страхотен в мислите ми  Mr. Green
Естественно ако за ушиването ще трябва да дам повече от 25 лв ..няма да стане  Naughty

Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 23:11 от FLyFLu

Общи условия

Активация на акаунт