д-р Радка кирчева-фитотерапевт-забременяване

  • 4 181
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте момичета!Някой чувал ли е за д-р Радка Кирчева от Пловдив.която помага на жени които не могат да забременеят?Някоя от вас ходила ли е при нея?Моля ви пишете! Praynig

# 1
  • Мнения: 53
 #2gunfireБягай далече от тази шарлатанка,освен ако нямаш излишни пари.

# 2
  • Мнения: 88
От една приятелка чух че помогнала на нейна позната да забременее.Струвало и 50 лв лекарството

# 3
Ако с 50 лв. лекарство се оправяха всички проблеми newsm78, нямаше да има толкова момичета в този форум. Naughty
Решението все пак е твое.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ние сме ходили при нея.Пълна шарлатанка,бягай далеч.Казва ти,че прегледа е безплатен,но ти казва,че е задължително да направиш дарение от 25 лв. за нещо си.Сипват ти уж някакви билки,но докато ти ги сипват те гонят навън.После дозата се определя от дарението,което си направил.Пълна измамница,честно ти  казвам!

# 5
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=7864.0 Ето ти една тема...

# 6
  • Мнения: 4 302
От една приятелка чух че помогнала на нейна позната да забременее.Струвало и 50 лв лекарството
Сакън! Бягай бързо!
Незабременяването е проблем на двойката, не само на единия. Било мъжа или жената. Изисква прецизна диагностика, която според мен не се съсредоточава в светене с фенерче в очите и изписване на незнайни бълвочи. Въпросната "докторка" диагностицира почти всички жени с кисти, а мъжете с малки отклонения в спермограмата /как го прави без изследвания, не е ясно/. Като пиеш отварите от незнайни билки и ще ти мине.
Ти би ли се вързала на това?

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Само още нещо да допълня.Святкайки ми с фенерчето,ми каза,че едната ми тръба е "леко" запушена,при условие,че на предния месец ми беше правена лапароскопия,при която се установи,че и двете тръби са проходими.На съпруга ми каза,че има леки отклонения,а повярвай ми никак не са леки!

Общи условия

Активация на акаунт