Отговори
# 270
  • Мнения: 1 541
Еххо, и ние сме тази тема (по- скоро аз де, че нали нещо не ме напуска ваканционното настроение  Embarassed ) и за сега се чудя дали да не отидем до Швейцарските алпи. Сигурно е много романтично там по това време, пък и ще съчетаем полезното с приятното и ще видим как са цените и къщите в Швейцария, че нали се ослушваме за емиграция.
Ама пък и идеята за огромните молове и Бурж в Дубай не е никак лоша, та за сега сме още в чуденка.
Завиждам ти благородно за Виена! Ще показваш нови придобивки от там, нали  Praynig  Моето най- близко пътуване (като не броим Велинград в любимия на Тити хотел  Wink ) ще е Солун за пазарче.

# 271
  • Мнения: 1 253
След малко ще пусна нова тема, така че чакайте мъничко.
Мече за Нова година Дубай е по-добър избор. По приятно е времето и е супер за шопинг. Така поне са ми казвали мои приятели. Швейцария по Нова година ..... не знам скиори ли сте. Ако сте може и да ви хареса, но риска от тълпи с хора да знаеш, ще го има и там по нова година. По принцип за Алпите според мен най-подходящото време за ходене зимата е края на февруари и началото на март. Обикновено не е толкова студено. Е понякога си хващат и тогава яки студове, но това са рисковете на планината. Все пак денят е по-дълъг и шансовете за по-приятно време са повече. Ние ще ходим в края на Февруари там на ски, но сега проучвам къде точно. Решили сме да е Италия.

# 272

Общи условия

Активация на акаунт