Възмутена съм от една реклама

  • 4 042
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 616

И да имаше кой да плати, нещата нямаше да са по-различни, защото няма кой да измисли и реализира добра реклама. Няма и кой да научи желаещите.


Хм... Май наистина е така... Сещам се за рекламите на МТел - някои от тях са меко казано малоумни (например "Това ли е новото гадже - ми то като старото!" и т.н.), а МТел са си платежоспособни, чудя се защо се излагат с такива долнопробни скечове... Явно е търсен хумористичен ефект, ама на мен не ми е смешно никак...
Признавам, че се забавлявам с рекламите на БТК - за Любо, жена му и тъща му... Laughing Сладки са...

# 61
  • Мнения: 619
Аз се издразних пък от някаква реклама на лекарство против диария /даже не разстройство!/ на фона на
 "Тече, всичко тече
времето няма бряг и ни влече..."

Направо си е гавра със спомените от детството ми. Авторски права няма ли си тази песен?
да не говорим ,че за 23 лв блистера ефекта е нулев Mr. Green

# 62
  • Мнения: 619
А на бас, че няма да има момчешки вариант. Освен, ако някой не прочете обсъжданото тук.

Ако имаше, щяха да се редуват в излъчването.

В България все още основната отговорност и вина за всичко, свързано със секса е на момичетата/жените.
Такива са културните особености, колкото и да са изостанали.
Това е едно от табутата.
За справка - всички назидателни размахвания на пръст срещу момичетата и жените: "Да си е стискала краката. Тя си е виновна. Тя какво прави при него? Той си е мъж, на него му е простено..."
Можете и сами да се досетите за още.

Аз мисля,че не сте схванали идеята на рекламата.Тинейсжърките масово са на мнение, че отговорността за ползването и рпитежанието на презерватив е на момчетата.Пък и също съгласете,че в много случаи рисковете за момичето са повече.Все пак то забременява прави аборти ражда и прочие

# 63
  • Мнения: 3 405
Към Анджелина:
Много ме заинтригува мнението ти.
И аз се интересувам отвръзката психология-реклама.
Ще се радвам да обменим мнения в тази област.

И аз Simple Smile

Аз като тийнеджърка винаги имах презерватив в джоба си, ВасиТу Simple Smile
И без да споря, но с колко тийнейджърки си говорила, за да смяташ, че те масово са на мнение, че отговорността за ползването и притежанието на презерватив е на момчетата? Не се заяждам, но така ми звучи обобщаващо  Thinking а всъщност нещата може да стоят по друг начин  Peace  Grinning

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 10:37 от Анджелина

# 64
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Гледахте ли рекламата на някакви сладоледи "Дени " май бяха. Две деца виждат, че една жена си купува сладолед и й слагат обелка от банан, за да се спъне и отива момичето да й помогне, взима й сладоледа, започва да го ближе и жената накрая й го подарява. Мотото е " сладоледи Дени - взимай от всеки "?!!?!? Не знам какво е вашето мнение, но моето е ,че не е нормално да се казва на децата да взимат нещо  от всеки. Може да ви звучи несериозно, но утре един чичко педофил може да предложи на някое детенце сладоледче и то да се сети, че по телевизията казвали "взимай от всеки " и какво? На нас като възрастните може да ни се струва невероятно, но децата възприемат всичко  буквално. Какво е вашето мнение по този въпрос?

И на мен не ми хареса,има сексуален даже подтекст,  и наистина си права,за асоциацията,която децата могат да направят.......Ние все ги учим да не взимат от непознати - иди обеснявай после,защо #Cussing out

# 65
  • Мнения: 619
Анджелина няма да споря Simple Smile
Аз лично не я намирам за сексистка .. незнам защо.
Особено когато става въпрос за забременяване и аборти в рекламата.На едно 16 год момче тези проблеми хич и не са му на главата Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз се издразних пък от някаква реклама на лекарство против диария /даже не разстройство!/ на фона на
 "Тече, всичко тече
времето няма бряг и ни влече..."

Направо си е гавра със спомените от детството ми. Авторски права няма ли си тази песен?
да не говорим ,че за 23 лв блистера ефекта е нулев Mr. Green

Отвратително, а като я чух надникнах за да видя кога ще дават филма за да подсетя щерката, а и ние да го гледаме.

# 67
Здравейте,и аз искам да кажа за една много дразнеща реклама на някаква боя за коса беше ХХL.Направо като е видя и сменям канала.

Общи условия

Активация на акаунт