Препоръчайте ми кухненски робот

  • 7 457
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 195
Здравейте,
 бихте ли ми препоръчали кухненски робот, който едновременно да върши работа в кухнята (месене, нарязване и т.н.) и същевременно да е удобен за приготвяне на бебешки пюрета  и кашички.

 Благодаря предварително!


 http://pregnancy.baby-gaga.com/][/url

# 1
  • София
  • Мнения: 752
Нашият е такъв и съм доволна от него http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009116 (но не мога да кажа, че съм правила кой знае колко пюрета и каши - е когато се е случвало пускам всичко в каната за шейк и готово)

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
И моят е Мулинекс. Вече е на 7 години и съм много доволна. Но не го ползвам твърде често, защото ми е много мъка с тези хиляди чаркове да ги вадя и прибирам  Tired

# 3
  • Мнения: 4 546
аз съм доволна от Мулинекс. за бебешките пюрета, обаче не мисля, че е подходящ кухненския робот. количеството за тях мисля, че е доста малко и незнам дали би се разбило добре. също не си струва да миеш целия робот за няколко лъжички храна и то май няколко пъти на ден. аз си взех пасатор, мисля, че по-добра работа ще ми свърши в това отношение. роботът, обаче, си е полезно нещо, по-нататък смятам и за сокчета да го ползвам.

# 4
  • Мнения: 3 622
Нашият е такъв и съм доволна от него http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09009116 (но не мога да кажа, че съм правила кой знае колко пюрета и каши - е когато се е случвало пускам всичко в каната за шейк и готово)

Майка ми има същия и е много доволна, но за бебшки пюрета и кашички мисля че повече работа ще ти върши пасатор

# 5
  • Мнения: 544
В Техномаркет има на Браун(не е точно робот), но има приставка за разбиване, пасиране, рязане.И е на много добра цена-85лв

# 6
  • Мнения: 2 208
Моят е на "Филипс". Много добър робот, но не си е работа да правиш пюретата в шейкъра... Някои дори не могат да се смелят.
Аз също го взех с тази цел, но от по-голяма полза щеше да ми е един обикновен пасатор!

# 7
  • Мнения: 928
Имам този: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09005710
Всичко може да прави, обаче няма друга вещ вкъщи, която да ползвам толкова рядко. Купихме го преди да се роди детето и съм го ползвала не повече от пет пъти - най-често за стъргане на моркови за салата  Laughing Като почна да разглобявам и да мия след това, ми прималява и се отказвам за месеци напред. Сега само ми събира прах Sad
Много повече ползвам стария евтин пасатор на Елит Hug 
Помисли си за какво точно ще ползваш бъдещата покупка, за да не хвърляш пари на вятъра  Peace

# 8
  • Мнения: 1 207
Аз си взех робот заради малкия като се роди уж да му цедя плодове ама то за една ябълка трябва да миеш половин час,то сумати чаркове.Изобщо не е удобно.Ползвах го малко,но виж пасатора който си взех в последствие не го спирам.

# 9
  • Мнения: 2 407
Нашия е на Кенууд,мног съм доволна!

# 10
  • Мнения: 186
Аз съм с Philips HR 7745 почти 2 год. много съм доволна! Препоръчвам ти го и гласувам с 2-те си ръце Simple Smile

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
И моят е Мулинекс. Вече е на 7 години и съм много доволна. Но не го ползвам твърде често, защото ми е много мъка с тези хиляди чаркове да ги вадя и прибирам  Tired

Същата работа и при мен. Ултра стар модел, но пък не предава Богу дух лесно. Ползвам го всекидневно. Нищо не режа на ръка. Искам да го сменя, той не се дава. Ползвам му всички части, резачки, рендета, месачки ....има приставка за цитруси, на която сигурно съм и изтъркала лагерите, но се държи. Пюретата преди време в шейкъра, мощен е. Фрапета, айряни, теста за палачинки. Вече съвестно ми стана.  Новите модели са с повече екстри. Казвам само това, което съм ползвала и зная. Може да има и по-добро.

# 12
  • София
  • Мнения: 607
И моят е Мулинекс. Вече е на 7 години и съм много доволна. Но не го ползвам твърде често, защото ми е много мъка с тези хиляди чаркове да ги вадя и прибирам  Tired

Същата работа и при мен. Ултра стар модел, но пък не предава Богу дух лесно. Ползвам го всекидневно. Нищо не режа на ръка. Искам да го сменя, той не се дава. Ползвам му всички части, резачки, рендета, месачки ....има приставка за цитруси, на която сигурно съм и изтъркала лагерите, но се държи. Пюретата преди време в шейкъра, мощен е. Фрапета, айряни, теста за палачинки. Вече съвестно ми стана.  Новите модели са с повече екстри. Казвам само това, което съм ползвала и зная. Може да има и по-добро.

Да,да. Добрият стар Мулинекс. Не бих го заменила за нищо на света.  Peace  И моят е почти на 7, ползвам го без почивка.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
И нашият е Филипс - много съм доволна от него.
Има и един модел на Тефал, които има "бебешки" комплект към него - с по-малки размери резачка и незнам какво още, но не съм ползвала такъв.

# 14
  • Мнения: 1 233
И моят е Мулинекс. Вече е на 7 години и съм много доволна. Но не го ползвам твърде често, защото ми е много мъка с тези хиляди чаркове да ги вадя и прибирам  Tired
Peace

Общи условия

Активация на акаунт