МИГРЕНА . МИГРЕНА НА ХОРМОЛНА ОСНОВА.

  • 967
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Здр. На 31 години съм и имам 10 годишна мигрена на хормонална основа. Как да се справя ? Пристъпите стават все по силни. Преди месечния ми цикъл , след силно напрежение, при стоене на слънце а понякога просто се събуждам с страшно главоболие.
Преди няколко дни си правих изследвания ЕЕГ и СКЕНЕР. За моя радост е само мигрена нооооо вече не мога да дишам от главоболие.
Пия от 10 дни Сибелиум. Но за сега няма ефект може би още е рано да подейства.

# 1
  • Мнения: 103
И аз съм така от доста време.Когато получа пристъп дори немога да стана от леглото,вие ми се свят,повръщане...Правих си изследване на хормоните свързани със щитовидната жлеза и се оказа,че ТАТ са много повишени.На това се дължало и силното главоболие.В момента съм подложена на лечение,но за сега няма резултат.

# 2
  • Мнения: 200
ДА ДА ДА И АЗ ТАКА СЕ ЧУСТВАМ. ИСКАМ ДА МИ Е ТИХО ДА МИ Е ТЪМНО. И НИКОИ ДА НЯМА ОКОЛО МЕН. НА КАКВО ЛЕЧЕНИЕ СИ В МОМЕНТА. ПРЕДИ 2 ГОДИНИ СИ ПРАВИХ ЕХОГРАФ НА ЩИТОВИДНАТА И МИ КАЗАХА ЧЕ МИ Е ЛЕКО УВЕЛИЧЕНА НО Е В РАМКИТЕ НА НОРМАЛНОТО

# 3
  • Мнения: 103
С хомеопатия.Тук във форума мненията са много противоречиви за този вид лечение

# 4
# 5
Здравейте!
Аз имам мигрена от 15 години....и става все по тежка форамата и...лечение няма измислено до сега - изчела съм страшно много литература по въпроса.... за сега единственото спасение са триптаните - Имигран , Нарамиг, Зомиг има и още някои- до 1 час са подействали и няма и помен от главоболието, но са доста скъпи - 2 таблетки са от порядъка на 25-26 лв., а при гадене преди това е добре да се изпие 1 таблетка Деган . Това за момента е единственото ефикасно лечение .

Общи условия

Активация на акаунт