Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 авг. 2007, 14:15 ч.

празнуване на рожден ден в Пловдив?

• 121 926
  • 469
  •   1
Отговори
# 465
  • Пловдив
Супер!
Благодаря за информацията, ще го имам предвид за по-нататък.
Вече резервирахме ДЦ, в който общо взето ще ползваме залата със съоръженията и аниматор Simple Smile И напитките, всъщност Simple Smile

# 466
  • Plovdiv
Супер!
Вече резервирахме ДЦ, в който общо взето ще ползваме залата със съоръженията и аниматор Simple Smile И напитките, всъщност Simple Smile
  Бихте ли споделили, кой е центъра? И аз търся подобно място, мерси!

# 467
Супер!

Бихте ли споделили къде е това място?
Мислих да резервирам в ДЦ Марабу,  но се разочаровах от коментарите тук.
Приемам идеи - 9 г. момиче.

# 468
Здравейте! Интересуват ме отзиви от детски център "Мозайка" до детската площадка в Каменица.

# 469
Искам да ви споделя за нашия рожден ден в ресторант Кадифе в Кючук Париж.Малко предубедена  бях в началото понеже е повече сватбарски ресторант.Прекарахме си уникално!Широко,прохладно,чисто,храната вкусна,съобразиха се с всичко което желаехме.Дойде аниматорката занимаваше децата,а  те пред нас.Докато всички се бият да са в някой заведения с кът навън, по обед става супер топло,децата са на другия край на заведението, нямаш никаква видимост до тях и така винаги един от родителите трябва да е до своето на площадката.Другото което на много места не ми допада е че , в определени дни/ събота и неделя/ приемат по “сто” кръщенки и рождени дни и сме супер нагъчени.Супер много се радвам, че всичко това го избегнах ! Украсата смятах да си поръчвам по нета, но от там ми казаха че е безплатна-всичко без балоните!
Хора беше супер!!!Там украсява ELEA DECOR и момичето за нашия празник украси приказно!
Препоръчвам с две ръце!
Супер търпеливи,без увъртания и гледат да си доволен ти, а не просто да мине празника ти.Тортата беше от Sam dam cake-уникална!!!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт