Детска градина към американския колеж?

  • 5 686
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 161
Емем сподели моля те какво имаш предвид за други начини за учене на английски  Praynig

Ами зависи колко сериозно искаш детето да проговори. Хелен Дорон имат сериозна система за деца от бебешка възрасти нагоре, уроците са веднъж седмично, но после всеки ден се слуша запис и децата попиват доста. Курсът е скъп, но има безплатен урок, ако искаш да видиш какво представлява. Моите впечатления съм споделила тук: http://naturalmom.multiply.com/reviews/item/2 Иначе ние наскоро стартирахме една група за игра за малки дечица и там също има занимания по английски, песнички и т.н., но фокусът е върху играта, езикът е по-скоро между другото (но пък също има добри резултати - децата учат доста думи и песни, без да се усетят).

# 16
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Децата на брат ми ходят в англо-американското училище. Каката е ученичка в първи клас, а момченцето е в градината и е на пет години. Те нямат голям избор, защото са само англоговорящи (брат ми идва със семейството си по работа в България за една година, иначе до сега живееше 13 години в САЩ. Таксите наистина са астрономически, но в училището няма много българчета. Мисля, че се прави предимно за чужденци в командировка като него, защото голяма част от разходите ги поема службата му, иначе дори и той с американската си заплата трудно би отделил толкова пари за двете си деца. Има много индийчета, холандчета и тн. Преподавателите и те не са българи. Иначе базата е наистина много хубава: върху 50 декара площ с всичките му такъми.
В Драгалевци - и там проверяваха, таксите бяха на половина, но е по-скромно като база и възможности. Мисля, че това наистина са единствените изцяло англо-говорящи училища и градини, защото бяха правили доста проучвания преди това. В Панчарево определено им хареса много повече. Но както казах те си идват с американския стандарт и не им прави особено впечатление. За българи обаче мисля, че е просто несравнимо много, като се има впредвид, че качествено образование (включително и езиково) у нас може да се получи и на доста по-ниски цени, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт