Кървене в трети месец?

  • 6 773
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 33
Здравейте, от няколко дни започнах да пия витамини с фолиева киселина, и от вчера имам тъмно кафяво течение (все едно преди цикъл) вече биещо на кръв.В Лондон съм.Да отида ли на лекар? Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: X
Задължително, възможно най-скоро! И лежи при всяка удобна минута.

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Иди на лекар.
И аз имах такова кървене.Изписаха ми Папаверин и Магнерич.

# 3
  • Мнения: 3 219
Незабавно !!!! И да ни държиш в течение. Praynig Praynig Praynig

# 4
  • Мнения: 139
1. Отиваш на лекар МОМЕНТАЛНО
  2. през останалото време лежиш
    3. не изпадаш в паника...

И най- важното след един час докладваш какво са ти казали, за да не те мислим
УСПЕХ

# 5
  • Мнения: 38
Ако можеш веднага иди на лекар!

# 6
  • Мнения: 11 003
Имах такова течение в началото на бременността си и се наложи да полежа в болницата. Изписаха ми Магнерич и Папаверин. Незабавно иди на лекар, ако още не си! Стискам палци всичко да е наред Praynig

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
irigy , бягай веднага на лекар.Аз съм потърпевша от такова кърваво течение в Англия.Не искам да те плаша, но ЕТО ТЕМАТА.Бъди нагла, нахална, ако трябва прави скандали, но не допускай като на мен да не ти обърнат внимание.Пак ти казвам, не искам да те плаша.

 Пожелавам ти много, много късмет! Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 8
  • Мнения: 5 026
Никакво кръвотечение по време на бременност не е нормално!Отивай на лекар и късмет  Peace

# 9
Аз съм чувала, че онези касапи в Англия не дават нищо при кървене, и така много бебета се губят... Дай боже при теб да не е така
И аз имах кървене, пих Но шпа 3х2 и утрогестан. Много почивка и никакво товарене с нищо. Дано всичко да е наред, стискам палци.

# 10
  • Мнения: 229
Отивай веднага на лекар!Пий нош па и Утрогестан или Дуфастон.През останалото време не мърдай

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
!Пий нош па и Утрогестан или Дуфастон.През останалото време не мърдай

 Там няма такива екстри.Оставят те на произвола на съдбата!

# 12
  • Мнения: 336
Съчуствам ти. Бях така 3 седмици, но засега всичко с бебо е ок. Утрогестан и но шпа това ми предписаха. Успех.

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Задължително, възможно най-скоро! И лежи при всяка удобна минута.
Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 33
irigy , бягай веднага на лекар.Аз съм потърпевша от такова кърваво течение в Англия.Не искам да те плаша, но ЕТО ТЕМАТА.Бъди нагла, нахална, ако трябва прави скандали, но не допускай като на мен да не ти обърнат внимание.Пак ти казвам, не искам да те плаша.

 Пожелавам ти много, много късмет! Heart Eyes Heart Eyes Hug

Първо искам да ти кажа ,че много съжалявам , напълно знам как те правят на маймуна в Англия.Аз самата още чакам тоя циганин -индиец личния ми лекар да ме изпрати на болница,още не са ме преглеждали,а съм някаде в 9 тата седмица.никой не ми вярва,че съм бременна ,занесох им 3 теста и тоя ми вика ,4е не е сигурен  и ми изследва сега урина,за да се убеди,и сега чак след 2 седмици ми каза да се обадя за апойтмант и тогава (неизвестно кога) ще ме прати на болница.аз имам кървене,то не е и кървене точно ,но и да се обадя сега нищо няма да се промени.та така ,не знам ... Cry Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт