Режим на Пиер Дюкан - 20 част

  • 26 242
  • 552
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 613
Успях най-накрая това rali82 да го направя на ral4e:) Laughing
Хайде лека вечер от мен на всички, утре ще ви видя как сте, гуш от мен на всички Hug Hug Hug Hug
Благодаря, че ви има

# 31
ПРИВЕТ МАЦКИИИИ newsm51 newsm51 newsm51, НЯМАШЕ МЕ ДЪЛГО ВРЕМЕ....ГЛЕДАХ ПЛЕМЕНИЧКАТА МИ......КОЙТО СИ НЯМА СОБСТВЕНО ТАКА СТАВА  newsm62..........ИМАМ ДОСТА ДА РАЗКАЗВАМ..........., НО НА КРАТКО, ОКАЗА СЕ ЧЕ ПРИ МЕН СЕ ПОЛУЧАВА ГОЛЯМ СТРЕС ОТ ТОЗИ РЕЖИМ...........НЯКОИ ЗНАЯТ ЗА ЕДИН МОЙ ПРОБЛЕМ ОТ КОЙТО СЕ ОТЪРВАХ ДОСТА ДОБРЕ, А СЕГА............МИНАЛАТА НЕДЕЛЯ МИ СЕ ИЗДУ ДОЛНИЯ ЛЯВ КЛЕПАЧ.........МИСЛЕХ, ЧЕ Е ЕЧЕМИК, МА ЙОК............5 ДЕНА ПО КЪСНО ОСПЯХ ДА СЕ ДОКОПАМ ДО ОЧЕН И КОЖЕН..............ХЕРПЕС НА ОКОТО ОТ СТРЕС НА ИМУНАТА СИСТЕМА.....ОЩЕ НЕ МОГА ДА СЕ ОПРАВЯ, ДАЖЕ И МАЗИЛА ПО АПТЕКИТЕ СЕ ОКАЗА, ЧЕ НЯМА.............................ЗА СЕГА ТОЛКОЗ, ДОСТА СЪМ МУ ОТПУСНАЛА КРАЯ, ПОНЕ ДКАТО МИ МИНЕ ОКОТО, ВАЖНОТО Е ЧЕ НЕ СЪМ КАЧИЛА КИЛА......

НА ВСИЧКИ НОВИ, ДОБРЕ ДОШЛИ  smile3525, А НА ВСИЧКИ ВЕТЕРАНКИ  newsm51

ДО СКОРО  newsm10
(НА ПАТЕРИЦА ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ ИМЕНЯЧКИ И РОЖДЕНИЧКИ  txtloves)

# 32
  • София
  • Мнения: 2 245
Лека и от мен!  Hug

После ще намина пак!
   bouquet

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
Всички изчезнаха Sad

# 34
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Минавам да се похваля как цял де устоях на едни сочни току-що откъснати доматки.  Joy после ще дочета старата тема.

# 35
  • Мнения: 2 177
Идвам да ви забавлявам. Току-що си направих мляко с нес, което ми заприлича на тези с причудливите формички и ви го пускам да го видите:  Hug

А това ми е чашката:
Освен това си купих първите памучни дънки, в които успявам да вляза:
тук и тук
Това е! После ще се включа пак, че сега ще пера и ще се чудя какво да правя дробчетата.   bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 2 245
Браво за дънките Джини!  Hug

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
Супер са  Peace Само че не може ли да ги видим запълнени Wink

# 38
  • Мнения: 2 177
Супер са  Peace Само че не може ли да ги видим запълнени Wink
Няма кой да ме снима-аз си щракам сама с телефона. Embarassed

Що няма пак никой тук....

Тоз моя аватар взе да ме дразни...

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 21:18 от Джини

# 39
  • Мнения: 2 177
Правя дробчетата с много лук, черен пипер и чубрица. Метнах ги да се пекат така, пък ще видим какво ще стане. Май не трябваше да прекалявам с лука, защото не трябва да се употребява като зеленчук, а като подправка, ама нищо. Минах и петте смесени дни и от утре съм пак на протеини.
Колежките ми нещо позавиждат ли, що ли, ама една ми каза днес, че панталона ми много виси. Аз самата се усещам,че панталоните ми не стоят добре и трябва да си взема нещо вече, ама тя като ми каза ми стана тъпо. Rolling Eyes Май затова взех дънките, въпреки че и те ми стоят леко широки и не ме стягат. Де да знам. Мама ми каза като мрънкам много да си стана пак 70кг.,че да мога да си нося дрешките.  Joy

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
Откакто съм на режима установих че мразя дроб и  извара. Обичам ги, но приготвени нережимно  Mr. Green Само с лук задушени не съм пробвала, но ... мразя твърди дробчета, обичам да са полусурови, меки, а все не стават такива  Cry Все повече се убеждавам че съм била канибал на някой остров в някой предишен живот  Joy

# 41
  • Мнения: 2 177
Ох, много съм тъпа-не съм била включила фурната да пече, а само на лампа /тя е от старите- Мечта /. Патка с патка.....сега ще има да чакам до второ пришествие да станат.  Close

# 42
  • София
  • Мнения: 3 090
Аз да си кажа. Момичета, Дюки разправяше в книгата - никакви тренировки в първа и втора фаза. Щото щели сме да натрупаме много мускули, пък те тежат и т.н. и т.н. Не било много здравословно.
Пък аз нали съм си от здравословните , викам си,а.........никви тренировки.
И аз така, но аз съм го изпитвала на гърба си. Като млада (или малка)  бях открила, че като спортувам отслабвам по-бавно. Не знам дали се дължи на тежестта на мускулите, дали на това, че като спортувам имам по-голям апетит или че като спортувам организмът се стяга да не допусне отслабваме при утежнени условия - не знам. Дори ме беше срам едно време да го призная, защото всички знаем, че се отслабва с диета, съчетана със спорт. Да е жив и здрав Дюки, че ми даде научна обосновка...и че благодарение на това мога да си мързелувам.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 090
Hug не си ми записала мерките Simple Smile
започнах от 76, сега 69 , а искам 65 Flutter
Зетче,  smile3501 че ти си на финала!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 090
И си е точно до воля...  Hug
Каква воля, бе Мише, мен ме е срам да се съблека в зала...

Общи условия

Активация на акаунт