Режим на Пиер Дюкан - 20 част

  • 26 243
  • 552
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 090
Джини, честити дънки! И подкрепям Вещи да видим теб в тях!
Извинете, че пиша кратки постове, но много Embarassed Правя го, защото на няколко пъти, като писах всичко заедно, ми спря нета и нямах сили да преповтарям нещата. Така като спре, ще е малко загубено...

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
Кри, и теб те чакаме от няколко дена да те видим  Sunglasses

# 47
  • София
  • Мнения: 3 090
Кри, и теб те чакаме от няколко дена да те видим  Sunglasses
Действам по въпроса  smile3509  comp03

# 48
  • София
  • Мнения: 2 245
Кри, и теб те чакаме от няколко дена да те видим  Sunglasses
Действам по въпроса  smile3509  comp03

Давай снимките Кри, че да си легна спокойна.  Hug

И си е точно до воля...  Hug
Каква воля, бе Мише, мен ме е срам да се съблека в зала...

Да не мислиш че аз съм много съблечена - анцунг и тениска. Гледам ги мацките отдалече и точа зъби и аз да изглеждам така... абе аз явно съм голям инат... няма да се предавам.  Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 3 090
Гледам ги мацките отдалече и точа зъби и аз да изглеждам така... абе аз явно съм голям инат... няма да се предавам.  Mr. Green
Мише, че ти си такава мацка   bouquet хич не си ми в категорията, ама и аз няма да се предавам. Но е малко смешно, сега като гледах снимките, мечтая си да изглеждам както бях на изписването след третото раждане Embarassed а за преди 14 год. въобще не смея и да си помечтая...въпреки, че лека полека и на това ще му дойде времето.

# 50
  • Мнения: 2 177
Сготвих си черния дроб.  Laughing Стана екстра! Не е сух, пусна си водичка и ми е много вкусно.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 245
Гледам ги мацките отдалече и точа зъби и аз да изглеждам така... абе аз явно съм голям инат... няма да се предавам.  Mr. Green
Мише, че ти си такава мацка   bouquet хич не си ми в категорията, ама и аз няма да се предавам. Но е малко смешно, сега като гледах снимките, мечтая си да изглеждам както бях на изписването след третото раждане Embarassed а за преди 14 год. въобще не смея и да си помечтая...въпреки, че лека полека и на това ще му дойде времето.

Да... разбирам те Кри, независимо колко си качил. Аз си гледам снимки на които съм 50-52 кг и на тях имам вързана блуза на кръста, защото съм си мислила, че задника ми е дебел... сега ако бях толкова гола бих тръгнала Joy Joy Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 3 090
Много бавно се качват снимките, може би, защото опитах с 4 наведнъж newsm78

# 53
  • Мнения: 5 873
ехо,момичета,само минавам набързо,за да ви кажа,че много ще ми липсвате Sad.много.утре,ако Криската е добре,заминаваме на море. Flutter
Прегръдки и до неделя. Hug Hug Hug

  bouquet

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
Ванче, ще ни липсваш, приятно изкарване!!!

# 55
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
ОКАЗА СЕ ЧЕ ПРИ МЕН СЕ ПОЛУЧАВА ГОЛЯМ СТРЕС ОТ ТОЗИ РЕЖИМ....ХЕРПЕС НА ОКОТО ОТ СТРЕС НА ИМУНАТА СИСТЕМА.....

Аз също има херпес от няколко дни на брадичката, а и косата ми не е спряла да пада въпреки нещата които пия и мажа, изписани от дерматолог  smile3514
Явно има и негативи от режима , за някои от нас - за съжаление. newsm78

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
А сигурни ли сте че херпесите са от режима?

# 57
  • Мнения: 350
здравейтеееееее Hug аз още не съм почнала режима,ама усилено чета книжката,препоръчвам на всички,които карат диетката без да са я чели да си я потърсят,защото в нея има много хитринки,а също така е и много мотивираща Peace
аааа,относно херпесите - аз го имах същия проблем при предишни гладувания,даже съм си сривала имунната система,при което ме хванаха какви ли не грипове и къде ли не ми излезе херпес ooooh! тъй че момичета,най-добре да приемате някакви витамини,имуностимуланти и т.н.,аз примерно 2 месеца бях на биоцитрин и да чукна на дърво оттогава не съм имала проблем  Party те херпесите избиват именно при спад в имунната система,а това не се получава за 2 дни,тъй че може би трябва да се замислите как да си подсилите организма като цяло Winkпоздрави на всички диетуващи,нямам търпение и аз да се включа към отбора,обаче ще изчакам до другата седмица,защото сега ми предстои една екскурзийка до Турция и не вярвам да успея да спазвам стриктно режима там.... Blush

# 58
  • Мнения: 900
Запис и от мен в новата тема в тоз среднощен час! PeaceВ настоящия период не съм приятна компания за околните , а още повече тук,където са нужни повече ведри мисли ,кураж и мотивация.Ще ви чета повечко и ще се включвам за кратко.Целувки за всички дюканки Hug Heart Eyes и лека нощ!

# 59
  • Мнения: 1 241
Добро утро, красавици,
кафенце?


за вчера -срам ме е да кажа
прибрах се късно и търсих сърца, ама нямаше в кауфланд и викам ще взема рулца от раци да залъжа глада и едно пакетче да седи в камерата за спешни случаи
обаче като се прибрах и хич не ми се готвеше (защото вече си имах "бърза храна")и като напалах тия рулца- и 2та пакета Embarassed и си ги хапнах най-безсрамно, но днес си патя-като балон съм
Лек диетичен ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт