колко пъти седмично ??

  • 2 134
  • 34
  •   1
Отговори
имам спор с един познат който има връзка от 6 години (и моята от толкова) който ми каза че след 3 тата година да правиш секс четири пъти седмично с партньора си е ненормално и повечето не го правят повече от два пъти вие как мислите кой е ненормален в случая ??

# 1
  • Мнения: 490
Абе, твоя познат май е ненормалния Mr. GreenКажи му просто, че който може го може.

# 2
  • Мнения: 212
имам спор с един познат който има връзка от 6 години (и моята от толкова) който ми каза че след 3 тата година да правиш секс четири пъти седмично с партньора си е ненормално и повечето не го правят повече от два пъти вие как мислите кой е ненормален в случая ??
Пиши в заглавието че става дума за секс че тук влизат малки деца и ще се ужасят от това майките и бащите им какви сексуални маниаци са...

# 3
  • София
  • Мнения: 3 825
Кво ще рече нормално и ненормално? За едни двойки е нормално да не правят секс с години, за други три пъти на ден е малко... Не мисля, че трябва да има норма за честотата на сексуалните контакти в една двойка и всяко отклонение от тази норма да се смята за ненормално.

# 4
  • Мнения: 4 555
Ние пък с годините увеличавахме честотата Simple Smile
Няма нормално и ненормално тук.

# 5
  • Мнения: 4 390
Оф, пак ли тема за секс, бре...Tired
 

# 6
  • Мнения: 2 891
Преди, по тези теми се ориентирах кога идва краят на работната седмица  Confused Така ме подвеждат  Crossing Arms

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
Оф, пак ли тема за секс, бре...Tired
 

Да, бе  Tired
Какво ще му помогне на някой като разбере другите аджеба по 2 или по 4 пъти седмично го правят и то на коя година?! На норма ли ще бъде?! Щом направи 3 години връзка и веднага намалявай на 2 пъти седмично, че иначе не е нормално ooooh!

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това да не е някаква норма, която да трябва да се изпълни?
Когат' ми се прави, тогава го правя. Не гоня бройка.

# 9
  • Мнения: 3 622
Правим секс когато ни се прави и не броим колко пъти сме правили тази седмица и колко предната  Laughing

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Чета и не вярвам на ушите си Shocked Я не ги слушай какво ти пишат тия многознайковци Naughty График му е майката! Седмичен, месечен, годишен... Как иначе ще знаеш, че е дошло време за секс?! Thinking

# 11
  • Мнения: 254
Кво ще рече нормално и ненормално? За едни двойки е нормално да не правят секс с години, за други три пъти на ден е малко... Не мисля, че трябва да има норма за честотата на сексуалните контакти в една двойка и всяко отклонение от тази норма да се смята за ненормално.
Peace

# 12
  • Мнения: 249
когато ни се прави,го правим,няма да давам отчет я Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 29
Ние жените не ги броим,но виж мъжете изпълняват норма.Аз понякога съм изморена или пък не съм на кеф да се търкаляме в леглото и отказвам на моя,а той:"Е не сме го правили от 3 дена".Така ,че според мен мъжете си водят график и ако има как ,да го запълнят целия ще им бъде най-добре.

# 14
  • Мнения: 3 271
Чета и не вярвам на ушите си Shocked Я не ги слушай какво ти пишат тия многознайковци Naughty График му е майката! Седмичен, месечен, годишен... Как иначе ще знаеш, че е дошло време за секс?! Thinking

Абсолютно вярно!! И на календара трябва да се отбелязва, да не забравиш или заспиш по-рано случайно   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт