Конче-люлка - Варна КЪДЕ?

  • 816
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Здравейте, на рожден ден сме и имаме поръчка за подаръка - конче люлка, такова което му се маха дъската и има колеца т.е. не е само люлка а и количка. Аз съм от Варна и ще се радвам да ми помогнете къде мога да намеря такова на по-ниска цена, разбира се за да не обикалям излишно. Благодаря на всички, които се включат!

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
В София ги има в МЕТРО, но вашето е много постно от към играчки

# 2
  • Мнения: 274
там вече проверих - НЯМА и няма и да има този сезон. Благодаря

# 3
  • Мнения: 206
здравей
провери във ЕМИР,ние от там бяхме купили на синът ни.
нали знаеш къде е Емир,до цветятя на чаталджа..

# 4
  • Мнения: 950
И мен ме интересува точно тази играчка. Видях я на пазар "Чаталджа" - като влезеш от към бариерата вървиш  само на право и в ляво има магазин за играчки. Там беше 45лв., но не съм виждала на друго място и не знам как е като цена. Когато купиш, ще пишеш ли от къде и на каква цена, че и аз искам да взема такъв подарък за рожденния ден на дъщеря ми?

# 5
  • в стаята
  • Мнения: 469
Виждала съм ги в Хиполенд, Щъркел и Биберон до хотел Черно море.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 311
И мен ме интересува точно тази играчка. Видях я на пазар "Чаталджа" - като влезеш от към бариерата вървиш  само на право и в ляво има магазин за играчки. Там беше 45лв., но не съм виждала на друго място и не знам как е като цена. Когато купиш, ще пишеш ли от къде и на каква цена, че и аз искам да взема такъв подарък за рожденния ден на дъщеря ми?

Ние купихме преди 2 години от ЕМИР за толкова-45 лева

# 7
  • Мнения: 338
Има и едно малко магазинче срещу Стоматологията,там съм виждала.

# 8
  • Мнения: 1 290
ако още ви интересува кончето - люлка освен в Штъркела съм го виждала и в скалада за играчки "Алфа" до гарата на доста по-сносна цена

# 9
  • Мнения: 274
Здравейте, днес купихме кончето от детски магазин "Спайдърмен" в кв. Трошево (зад новостроящия се МОЛ, срещу Пикадили Младост) - само за 38 лева Wink

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 15:21 от vania_sk

Общи условия

Активация на акаунт