Върлува стомашно чревен вирус .

  • 5 856
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 079
Отвратителен вирус е плъзнал из София ,повръщане ,разстройство и температура .Повръщането трая при нас - цяла нощ .

# 1
  • Мнения: 183
Не е само в София Rolling Eyes и по морето е така .Ние го изкарахме два пъти в рамките на 20 дена ,като втория път беше нещо ужасно ,стигнахме до болница и системи.Много е неприятно за милите душички,ние възрастните го изкарваме доста по-леко.

# 2
# 3
  • Мнения: 6 164
Да, нашите деца в квартала го преболедуваха преди около 3 седмици.
А възможно ли е някое дете да не се разболее, дори да е контактно с болни деца?

# 4
  • Мнения: 1 233
И във В.Търново на две мои приятелки децата им го минаха миналата седмица. Отвратително е.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Вирусът си върлува целогодишно. Зимата лежахме в инфекциозно отделение, беше пълно с болни точно от това деца.

# 6
  • Мнения: 47 896
ние за великден бяхме в инфекциозна с тая красота, дано никога повече не ни се случва подобен ужас Praynig

# 7
  • Мнения: 1 044
Племенникът ми е 1г.11м. и никога не е боледувал досега-даже и хрема не е имал. Сега пипна този вирус и вчера влезе в болница в интензивно отделение на системи. Горкото дете - не може да стане от леглото.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Щях да пукна.
3-4 дни с адски коремни колики. Никакакво повръщане и никакво разстройство, но с адски болки в корема. Tired

# 9
  • София
  • Мнения: 3 421
Щях да пукна.
3-4 дни с адски коремни колики. Никакакво повръщане и никакво разстройство, но с адски болки в корема. Tired

Шани, мъжът ми беше по същият начин - отиде на морето и там го хвана. Каза, че болките са били много силни, но без разстройство и повръщане, просто отпадналост.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

да, да и Т вдигах и ме втрисаше 2-3 дни. Абе гадост  Close

# 11
  • Мнения: 3 537
Щях да пукна.
3-4 дни с адски коремни колики. Никакакво повръщане и никакво разстройство, но с адски болки в корема. Tired
И дъщеря ми-голямата беше така.Плачеше постоянно от болки.Изкара ми акъла направо. #Crazy

# 12
  • Мнения: 541
Щях да пукна.
3-4 дни с адски коремни колики. Никакакво повръщане и никакво разстройство, но с адски болки в корема. Tired
И дъщеря ми-голямата беше така.Плачеше постоянно от болки.Изкара ми акъла направо. #Crazy

А как протече лечението при такива болки в корема?

# 13
  • Мнения: 3 537
Щях да пукна.
3-4 дни с адски коремни колики. Никакакво повръщане и никакво разстройство, но с адски болки в корема. Tired
И дъщеря ми-голямата беше така.Плачеше постоянно от болки.Изкара ми акъла направо. #Crazy

А как протече лечението при такива болки в корема?
Ами аз и давах нош-па .Не беше на диета,защото и без това не и се ядеше нищо.

# 14
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
И аз се включвам към боледуващите  Sad- с температура - 38.4 - и повръщане. Много е неприятно и цяла нощ не съм спала, днес не отидох и на работа... Не съм се разболявала така от детските години.

Общи условия

Активация на акаунт