ТапетиЯ на Ботев?

  • 13 127
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Нали се сещате за онзи магазин с хубави тапети на ъгъла на Черковна и Мадрид? Пуснах го на тъсачка с цел да видя имат ли сайт и според гугъла сайт няма, но пък имат още два нагазина - на Ботев и в Младост 3. Някой виждал ли е ТапетиЯ на Ботев? Посочените телефони ми дават свободно и никой не отговаря Confused А ако мога да си спестя разкарването до другия край на София, ще е просто чудесно!
Много бързичко трябва да купя сладки тапети за детска стая, за момченце. Виждах съвсем прилични и в Бриколаж, но доколкото си спомням бяха основно за момиченца - розово, цикламено. На мене ми трябва жълто, оранжево и зелено. Ако някой скоро е ходил в Бриколаж или където и да било другаде, и има спомен да са докарали  тапети в тези свежи цветове, които да са подходящи за детска, да свирка силно Whistling

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз не съм сигурна, че този в Младост 3 в Кондора сега съществува...
Дано на Ботев да си го има  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Вчера бях в Домко, на последната спирка на 120, в кв. Левски Г.
Там видях страхотни тапети за детска стая. Hug
Имаше и в жълто, и в розово, и в синьо, с кантове, без кантове, едни такива захарни, хубави и наситени цветове ....
Да ти се прииска да си дете отново! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Вдигнаха ми телефона. Няма го вече магазина на Ботев, само на Мадрид и в Младост.

# 4
  • София
  • Мнения: 752
Миналата седмица обиколихме всички магазини в които има тапети и единствено количества и малко по-голиамо разнообразие имаше в Домко (ние ходихме в това което е в квартал Левски) и в крайна сметка от там купихме.

# 5
  • Мнения: 1 492
Копирам от друга тема

Цитат на: Eliona в събота, 11 ноември 2006, 15:57
Цитат
Раш 
Тапетите са супер. Има ги в магазин на ул. Славянска 7. Там ще ти предложат и каталог. Хубавото е, че към тапетите има и пердета в същите мотиви.
Ето тук може да ги разгледаш:
http://www.rasch.de

# 6
  • Мнения: 794
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164298.0



Скоро посетих магазина на Мадрид, много бедно зареден в сравнение с Домко... Белинда,  не си изпуснала много...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 896
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=164298.0



Скоро посетих магазина на Мадрид, много бедно зареден в сравнение с Домко... Белинда,  не си изпуснала много...

и аз така мисля

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми аз пък в Домко-то в Люлин нищичко не си харесах. Може би това в Левски е по-голямо, но ми адски далече ooooh!
Както и да е. Купихме вече тапетки. Вчера, от ТапетиЯ на Мадрид. Влюбих се в едни желенца, после в едни рибки...накрая се отказах от синьото, защото стаята е севро-изток и не исках да я "изстудявам" повече. Та взехме оранжево за горен фон, отдолу е един широк около метър фриз на слончета и жирафчета. Оранжево, жълто, зелено и синьо. Сладко е. Дано да се получи добре!

# 9
  • Мнения: 712
Аз пък доскоро мислех да слагам тапети с картинки в детската, ама сега минах на варианта латекс и съм в лют спор да сложа или не от тези фризове като тапети, които провадат. Много ми харесва идеята, но мъжът ми не я одобрява.

# 10
  • София
  • Мнения: 752
Аз пък доскоро мислех да слагам тапети с картинки в детската, ама сега минах на варианта латекс и съм в лют спор да сложа или не от тези фризове като тапети, които провадат. Много ми харесва идеята, но мъжът ми не я одобрява.

Ние нещо такова бяхме решили, но фризът да е само един цвят и да си е направен с латекс, но нямахме време да чакаме латекса да съхне и налепихме тапети.

Ето такова нещо бяхме замислили:

# 11
  • Мнения: 712
И това е страхотна идея. Само бялото ме влудява, защото ми навява мисълта за болница. Иначе е много свежичко, особено в комбинацията с оранжевкото. Просто е различно от стандартното.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 952
Малко късно, но се включвам да кажа за още един магазин. На Тодор Александров и Константин Величков има специализиран магазин на Декора. Същите неща се продават и в магазините им, които са на Сливница до моста на Захарна фабрика. Бегло съм хвърляла око и съм виждала, че там може да се направи комбинация между тапети и текстил - пердета, дамаски...

# 13
  • София
  • Мнения: 2 896
Малко късно, но се включвам да кажа за още един магазин. На Тодор Александров и Константин Величков има специализиран магазин на Декора. Същите неща се продават и в магазините им, които са на Сливница до моста на Захарна фабрика. Бегло съм хвърляла око и съм виждала, че там може да се направи комбинация между тапети и текстил - пердета, дамаски...

и стикери за детски стаи имат

# 14
  • София
  • Мнения: 11 658
Малко късно, но се включвам да кажа за още един магазин. На Тодор Александров и Константин Величков има специализиран магазин на Декора. Същите неща се продават и в магазините им, които са на Сливница до моста на Захарна фабрика. Бегло съм хвърляла око и съм виждала, че там може да се направи комбинация между тапети и текстил - пердета, дамаски...

и стикери за детски стаи имат


Какво представляват тези стикери и как се ползват? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт