Сироп за кашлица на д-р Тайс

  • 2 987
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 120
Здравейте
Искам да ви попитам някой от вас давал ли е на бебето си от сиропа за кашлица от теснолист жиловлек на д-р Тайс? Погледах в опътването,че става за кърмачета но незнам каква точно доза мога да дам, по-колко пъти на ден?!
Моля ви за съвет Sign Exclamation

# 1
  • Мнения: 6 315
Давала съм, но не помня дозировката. Мисля, че беше по 1 чаена лъжичка 3 пъти дневно, но да не те излъжа. попитай най-добре педиатъра на детенце.

# 2
  • Мнения: 1 320
Аз давах по 2,5 мл 3 пъти на ден./ Ники беше около 7-8 месеца/

# 3
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Аз също съм го давала 7-8м, дозата беше 5мл /една чаена лъжичка/ три пъти на ден.

# 4
  • Мнения: 4 414
на сиропа пише със сигурност...мисля, че беше за кърмачета 1/2 чаена лъжичка през 2-3 часа...1/2 чаена лъжичка = 2,5 мл
а най-добре се посъветвай с лекаря на детето

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
Като гледам на колко сте-май по 1ч.л.по 3 пъти на ден.Много е хубав този сироп.На Танти съм го давала,като беше на 20дена.Той е основно билки

# 6
  • София
  • Мнения: 13 203
Цитат на: Mandi
Здравейте
Искам да ви попитам някой от вас давал ли е на бебето си от сиропа за кашлица от теснолист жиловлек на д-р Тайс? Погледах в опътването,че става за кърмачета но незнам каква точно доза мога да дам, по-колко пъти на ден?!
Моля ви за съвет Sign Exclamation



Не ви ли го предписва лекар? Shocked

Аз съм го давала, много съм доволна, но моето дете е на близо 2 г. и дозировката е съвсем различна.

Общи условия

Активация на акаунт