ИЗПАРЕНО ЖЕЛАНИЕ

  • 4 097
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета Hug.сега в чата си говорим с няколко момичета които пишем от по-дълго време и стигнахме до извода че май напоследък влизаме повече във форума заради сплотения колектив който сме си направили,отколкото заради желанието за дете. Blush
говорим си и се оказа че желанието напоследък се е изпарило.причините можеби са много...незнам Thinkingно има ли други чалнати като нас дето правят и невъзможното да забременеят а в един момент се оказва че вече ентусиазма липсва Tired

# 1
  • Мнения: 1 209
Ето я и другата чалната! Мушо не си единственаааа...
Напоследък все повече се убеждавам, че желанието се е изпарило от главата ми и в мислите ми се въртят много по сериозни неща за бъдещето ми... Предполагам, че е временно състояние, но поне се успокоявам, че не съм единствена...  smile3521

Но тези мои чуства в никакъв случай няма да ме спрат да влизам в този форум, да посрещам и изпращам момичета, да се забавляваме дружно, да се успокоявам, да се подкрепяме, да си помагаме в добрите и трудните ситуации...  Hug  За мен това е една страхотна компания, с която с кеф си пия сутрешното кафе, хапваме постоянно разни виртуални вкуснотийки, дърдоркаме си в чата и яко купонясваме по срещите...  Joy

Обичам ви всички и винаги ще бъда до вас     love001   newsm51

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 12:10 от Veri4

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Пиле,при мен ентусиазма,който имах в началото се превърна в огромна умора и отчаяние от всеки неуспех.Ако преди правехме секс,защото ни харесваше и се надявахме,че този път ще се получи,сега го правим по задължение и с почти никаква надежда,че ще стане по нормалния начин.Мисълта за бебе не ме напуска и за секунда,но всичко стана някак си таймирано,някак не знам просто думите ми бягат в момента Cry

# 3
  • до морето
  • Мнения: 494
Все сме така...но не се упревквам. То човек всеки ден една и съща храна да яде и едни и същи дрехи да облича ще му омръзне, а какво остава да имаш една фикс идея в главата повече от 3 години. Не, ми е писнало, а направо ми се повръща, но пък след третата година секса си стана някак както преди, само дето негласно си паснахме нуждите през третата седмица от цикъл, когато е предполагаемата ми овулация.
Инъче да ви кажа осъзнавам, че съм доволна, че тези силни емоции около чакането и ентусиазмът, скойто ходех от лекар на лекар са се поизпарили вече. Някак по спокойна се чувствам, знам какво долу горе трябва да правим, въпросителните са по-малко и сега вярата ми, че и при нас ще стане е истинска.
Всичко ни е наред мацки.

# 4
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
А, не сте чалнати!
Това често ми се случва и на мен, ама пак често и си поревавам че не става  Tired!
Понякога си казвам че ако е речено ще стане и без терзания, лекари и изследвания, само трябва време. Друг път си казвам : "Да бе, кога? Когато станеш на 50 ли?"
И така!
А секс по график най-не ми се прави! Ей това много го мразя  Close!

 Heart Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми то чакаш, чакаш, пък ти писне...Затова човек не бива да се надява прекалено много, пренавитите пружинки по-лесно се късат Confused И това все си го повтарям, ама...ето на, първи месец ни е със сериозно бебеправене и аз вече не смея едно уиски да обърна, да не би да съм бременна hahaha А се бях зарекла, че няма да съм от тези луди жени Joy

# 6
  • Мнения: 481
Аз определено имам още желание за бебе. Но забелязвам, че с всеки изминал месец се уморявам все повече от неуспеха. И ако минат още няколко месеца, и все нищо, може-би  ще съм още по-уморена от всичко.  Sad
А по въпроса за форума - въпреки че никой лично не познавам, чувствам повечето от вас много близки. Радвам се с вас, когато има поводи, тежко ми е с вас, когато има лоши новини, и съм благодарна на всички вас, които по някакъв начин сте ми помагали в многото въпроси, които съм имала Hug. Така ще съм щастлива ако всички много скоро сме вече в отчетни  Praynig
Добрите Взаимоотношения  са нещо скъпоценно, заради което си струва да продължаваме! Всички ви обичам и ви прегръщам   Hug  Hug   bouquet   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 751
С първото дете се изтормозихме много, бях стигнала до отчаяние, преди за забременея.
С втората бременност бях стигнала също до такива мисли, точно преди да забременея.
Май всяка от нас, която се бори прекалено дълго, минава по този път  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 309
ЗатормозяваЩо е вси4ко,което искаШ да се слу4и,а то се бави...Какво остава,когато искаме така силно деца Hug
Не се от4айвай...

# 9
  • Мнения: 160
Ако кажа, че се е изпарило желанието ми за дете, ще излъжа.  По скоро ентусиазма ми намалява  Sad
Определено се уморих от това дълго чакане Sad

# 10
  • Мнения: 3 675
пишете ме и мен в списъка, не искам да чуя повече думата тест за бременност след като вчера, както вече писах ми показа отрицателен, а още не ми е дошло.писна ми.късмет на всички останали момичета.

# 11
  • Мнения: 1 248
А бе момичета моето желание за бебе не се е изпарило но това чакане не побърка много се надявах че ще стане бързо но уви минаха три години а бебе няма вече нямам нерви ще направя и невъзможното да имам бебе и знам че ще имам но кога.много се кефя когато видя бременна жена макар че е непозната,а си умирам от радост когато някое момиче от форума сподели че ще става майка.знам че някои ден и на нашета улица ще изгрее слънце но въпроса е кога.прегръщам ви всички  newsm51аз имах честа да се запозная с някои от момичета много се кефя от това .едно от това момиче ми помогна страшно много тя ще се сети коя е искам да и кажа едно голямоблагодаря  love001

# 12
  • Мнения: 1 765
Ммм, да...и аз попадам в същия отбор...на чалнатите , но все още дерзая, обаче наближава момента, в който ще захвърля овутестовете и термометрите и просто ще правя любов с приятеля ми, без да мисля за нищо, а просто да се наслаждавам...а толкова много искаме бебе и двамата...

Надявам се умората да изчезне в момента, в който видим двете чертички.... Heart Eyes

Прегръщам ви силно и се надявам отчаянието бързо да бъде изместено от трепета на  9 месечното очакване на бебчо...  bouquet

П.П...нещо бях объркала словореда...Simple Smile

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 13:30 от комикс

# 13
  • Мнения: 218
Пиле,при мен ентусиазма,който имах в началото се превърна в огромна умора и отчаяние от всеки неуспех.Ако преди правехме секс,защото ни харесваше и се надявахме,че този път ще се получи,сега го правим по задължение и с почти никаква надежда,че ще стане по нормалния начин.Мисълта за бебе не ме напуска и за секунда,но всичко стана някак си таймирано,някак не знам просто думите ми бягат в момента Cry

Уффф, и аз така Sad Че на всичко отгоре взех да се прощавам с надеждатата да бъда "млада мама"

# 14
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
изпари ми се желанието за секс, изпари ми се всичкото търпение,а сякаш и надеждата отслабна.Желая бебе,но ако може то само да дойде отнякъде,просто се уморих да следя овулации,да си пъхам термометри някъде,на следя дати и да треперя при всяко опъване или болка в корема TiredТа така, и аз съм в клуба на изпареното желание.Даже преди малко това си говорихме с мъжа ми и му казах ,че след ходенето по лекари вместо да съм окуражена,аз се чувствам вече изнервена до краен предел и май ще се откажа в скоро време

Общи условия

Активация на акаунт