Шишета ?! Колко ? Скаква формаи големина

  • 8 454
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 653
вижте сега, дори и да кърми шишето не е излишно, все някой път ще се наложи друг да го нахрани
каква помпа ще си вземеш ? ако е на Авент, то шишетата им са добър избор
аз само тях съм ползвала, просто помпата ми беше такава, стерилизатора също
вземи си едно малко и едно голямо шише, като за начало е достатъчно
после винаги може да купиш още

# 16
  • София
  • Мнения: 191
И моят съвет е - само едно шише, независимо какво.
Ако по някаква причина не стане кърменето, магазините и тогава ще работят, няма нужда да ги купуваш предварително.
Разбира се, желая ти да кърмиш дълго, и да не ти трябват въобще шишета.

# 17
  • София
  • Мнения: 928
Ако си решила да си купиш стерилизатор, тези на Avent се продаваха с 1 голямо и 1 малко шише. Помпата за кърма на същата фирма също се продаваше с 2 малки шишета. Ако си решила да кърмиш стерилизатора става излишен. И аз ти пожелавам да кърмиш дълго и да не ти трябват шишета  Peace

# 18
  • Мнения: 1 672
ние сме със шишетата на АВЕНТ имаме от 125 МЛ.  и от 260 мл.



# 19
  • Мнения: 4 388
Ами какво да ти кажа аз купих 4 на авнт различна големина и със стерилизатора вървеше едно та 5 + бибки  и мойта пикла освен на мама цицата друго не признава в началото дори на сила се опитвах вода да и дам но ....такива писъци че сърцето ти се къса.Исега стоят.Вземи си едно малко или като купищ стерилизатор вътре има а ако бебо ги понесе винаги може да допълниш комплекта Peace

# 20
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз пък за стерилизатора да ти кажа... купих си най чинно Авентски още преди да родя. И не го използвах нито веднъж. За едно шише за вода... и то дето и него не го ползвахме... След време го продадох на съфорумка. Съветвам те да изчакаш със стерилизатора. Ако ти възникне необходимост за 30-тина минути от най близката по голяма аптека или бебешки магазин можеш да си купиш. Набележи си го, разгледай ги, но те съветвам да не бързаш.

# 21
  • Мнения: 1 195
Благодаря ви момичета Simple Smile
Аз стерилизатор съм решила за момента да не купувам, братовчедка ми ще ме спонсорира с стерилизатор(когато се наложи)  и помпа, която не е ползвала, но шишенцата искам да са нови  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 452
Преди да родя купихме 2 шишета-малко и голямо на Нук със силиконови биберони, харесаха ми на външен вид, а и бях чула добри отзиви за Нук. Купихме стерилизатор на Чико, той е в комплект с едно шише с каучуков биберон. Помпата за кърма ми е на Авент, тя е с две шишета със силиконови биби. От тези всички шишета дъщеря ми признава само Чико-то /ако изобщо го ползваме, дори и вода не пие, само на кърма сме/, от залъгалките също харесва само Чико-каучукови. Така че, каквито и да вземеш предварително, не се знае бебо дали ще ги хареса. Но е хубаво да имаш едно шише, ако се наложи да го използваш.

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 19:02 от tan4a

# 23
  • Мнения: 4 546
ние сме със малките шишенца на НУК със силиконов биберон. удобни са и за мен, и за бебо. шишетата на Авент се оказаха супер неудобни и за двамата.
преди да родя си бях купила 2 шишета. и да кърмиш, някои бебета си пият вода, може да ги ползваш и да даваш чай против колики. аз, обаче, се оказа, че ще храня от шише, затова в момента сме с 4 шишета. едно шише на Авент ползвам като резервоар за топла водичка, за да не ставам да топля през нощта. ако бяхме, обаче изцяло на кърма от гърда, нямаше да ми трябват никакви шишета, защото бебчо не пие нито вода, нито чай.

# 24
  • Мнения: 486
Ние сме с Чико 4 малки и +2 големи шишета -каучуков биберон имам шишета на Авент, но малката не ги иска/дори със биби на чико/,
на АМ сме.Нямахме колики.Изчакай за шишетат докато родиш, вземи си само едно малко за вода.

# 25
  • Мнения: 2 849
Ако кърмиш шишетата са излишни за начало .Аз си взех комплекта на Авент две малки и две големи бутилки,после ми подариха 4 големи и досега си кара с тях .Кърмих много малко .

# 26
  • София
  • Мнения: 7 242
Не кърмя за съжаление. Имам 6 широки шишета на Нук и електрически стерилизатор на Чико. Много съм доволна. Но помпата Медела, която си купих, използвах само 3 - 4 пъти. Най добре изчакай с тези покупки.

# 27
  • Мнения: 313
Аз си купихдве шишета- голямо и малко, но докато кърмех изобщо не ги ползвах. Е, после дотрябваха, разбира се. Те ми стигнаха, други не съм купувала. Голямото за мляко, малкото за вода и сок.

Общи условия

Активация на акаунт