Отново за SKYPE

  • 2 681
  • 45
  •   1
Отговори
Чували ли сте за това?"оведомяваме ви че на 23 август 2007 SKYPE ще бъде спрян поради технически грешки хората отговорни за това не носят последтвия със сигурност ще има нова версия ,но след 2009 г. може да използвате ICQ  (главен спонсор на SKYPE )

# 1
  • Мнения: 11
Аз получих същото съобщение днес!

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Не съм получавала такова известие.
Дано не е истина. Скайп ми е безкрайно нужен.

# 3
  • Мнения: 3 521
Hello everyone,

It’s been a very hectic few days around Skype but I am really pleased to say that since the early hours of Saturday morning Skype has been back to normal. I’d like to take this opportunity to say a big, heart-felt thank you to all our users who contacted us with messages of support. It’s the little things that make all the difference in a crisis. We’re very sorry that Skype was unavailable because we know how much people enjoy using it. But we’re back now and we’re stronger. For more information about what happened, please take a look at our Heartbeat blog. In the meantime, thank you to everyone again – you make the Skype community what it is today.

Niklas Zennström
CEO, Skype

Това го пише на сайта на скайп, поредната психоза ми се струва, че наближава.

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 18:29 от surfline

# 4
  • Мнения: 750
Чували ли сте за това?"оведомяваме ви че на 23 август 2007 SKYPE ще бъде спрян поради технически грешки хората отговорни за това не носят последтвия със сигурност ще има нова версия ,но след 2009 г. може да използвате ICQ  (главен спонсор на SKYPE )
Взе ми думите от клавиатурата... Mr. Green
То4но и аз щях да пускам такава тема....4е всеки ден полу4авам такива писма! newsm78
В шах съм!
И на мен ми се струва,4е е някой луд... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 524
Вчера, няколко пъти получих такива писма, не им обръщам внимание. Като няма скайп, има други.

# 6
Получих и 2съобщение-докато няма skype да го заместим с ooVoo(beta).Разликата била че е на английски език Thinking

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Абе това са пълни глупости, някой го изпратил на някой си и казал изпрати на всичките си познати и така по веригата. Ако знаете колко пъти до сега съм получавала подобни съобщения, 100 пъти да бяха ми изтрили профила, защото не съм отговорила на нито 1 от тях. Последния път племенника ми беше ми изпратил 1 съобщение, да си изтегля нещо и като си го инсталирам, щяла съм да получа безплатни минути. Е не само че не получих, ами това съобщение се изпрати автоматично на всичките ми абонати. Малко вирусче  Wink . Не се връзвайте на такива съобщения. Ако има нещо най-малкото, ще бъде публикувано в сайта на скайп или съобщенията ще бъдат изпратени от тяхно име. Абе пълни щуротии  ooooh!

# 8
  • Мнения: 5 977
Хех, това са вируси редно е да си сканирате компютрите и в никакъв случай не ги препращайте.

# 9
  • Мнения: 6 417
Изобщо не се връзвайте  Naughty

# 10
  • Мнения: 4 111
Твърде смешно е сериозно съобщение да бъде написано с толкова много грешки. Не се връзвайте.

# 11
  • Мнения: 2 229
Не се връзвайте, аз вярвам само на написаното в сайта, а не на глупости, получени по пощата. Crazy

# 12
  • Мнения: 338
Пълни глупости

# 13
  • Мнения: 249
дано да не е вярно,че ми е страшно удобно със SKYPE

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Глупости са това.

И аз днес го получих, не го пратих на никой, хайде да видим дали след 48 часа ще ми го спрат:
Цитат
домяваме ви че на 23 август 2007 SKYPE ще бъде спрян поради технически грешки хората отговорни за това не носят последтвия със сигурност ще има нова версия ,но след 2009 г. може да използвате ICQ  (главен спонсор на SKYPE ) изпратете това на всички свой абонати добре е да знаят че в най скоро време SKYPE ще бъде спрян от употреба в продължение на няколко години (докато се възтановят фаилове и липса на документи )
[12:27:41] ﺕ ﺖ  ﮒλa۷ỈŦứỰự ﺖ ﺕ каза: Внимание!
Това е проверка за неизползващи се Skype акаунти!
Щом получите това съобщение го разпратете веднага на всичките ви Skype абонати, дори и на тези, от които сте го получили!
Ако не изпратите това съобщение в рамките на 48 часа след получаването му вашия Skype акаунт ще бъде "замръзен" с невъзможност да бъде използван повече!
Тази нова система е разработена, за да се изчистят акаунтите, които не са ползвани повече от 3 месеца, което ще спомогне за по-доброто общуване през Skype!
Чрез разпращането на това съобщение вие показвате, че сте редовен абонат на Skype и вашия акаунт няма да бъде изт

За правописа, няма да правя коментар, че ... Close

Общи условия

Активация на акаунт