ВАЖНО! До раждалите в Св. София ( Тина Киркова)

  • 7 720
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
P. S. И нещо много важно: момичета, епидуралната упойка е БЕЗПЛАТНА - изисквайте си я! Много жени не знаеха за това и се мъчеха, само и само да не дават по 100 лв за услугата!

Безплатна ли е или ти влиза в цената, която си платила за избор на лекар, зала и т.н.?

# 76
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Котарче миличка какво става с теб? Подадохте ли жалба или?
ДАно скоро отново пишеш но на по-хубави теми в "майки бъдещи и..."

извинявайту за офф-а ама ми е много мъчно всеки път като се сетя за котарче - дано  е добре  Praynig

# 77
  • Мнения: 5 468
Според мен е доста рисковано да отидеш, без предварително да познаваш лекаря, който ще те изражда, защото не се знае на кой ще попаднеш. Аз лежах в предродилна 2 дни и се нагледах на гадно отношение към родилките от разни измислени лекари!!!Успех на всички бъдещи майчета и не ходете на късмет!!!
А как да ходят? Не си казала, по колко пари трябва да си приготвят бременните, за да се радват на отношение от "измислени" доктори... Ти си дала близо 1000 лв., за да родиш при някой си доктор, за който си чула, че е добър. Добре, ама аз нямам тези 1000 лв. и не мога да го купя и "цаня" за мой израждач. И тогава?
Не говорете все такива работи, че идеш ли без уговорка в Родилно, едва ли не, няма да излезеш оттам. И аз като бях бременна, все такива глупости четях и въпреки това, отидох без уговорки, със секцио, оперираха ме без изнудвания, без проблеми, оживях, та дори и една година мина... И бебето ми е добре, и аз също.

На който и да попадне родилката в болницата, ще бъде доктор, нали? А не Джак Изкормвача... Стига сте насаждали страх и корупция.

# 78
  • Мнения: 6 315
офф: Аз също раждах без уговорка - нормално протече абсолютно всичко. Нито един лекар не се е държал лошо с мен. Не са ми натискали корема изобщо (лекарката даже ми го галеше когато бебето излизаше). Пак бих родила по същия начин!

Мразя корупцията  Money  Money Money. И в никакъв случай не съм склонна да я поощрявам!

# 79
  • Мнения: 2 950
Ню, не съм платила 1000 лв, просто защото и аз не мога да си позволя такава сума!!! Аз не пиша тук, за да плаша бъдещите майки, а ти явно си имала късмет - вярно е, че има много свестни лекари, но не е лъжа, че има и гадове! И не насаждам корупция, момичета - ценоразписа виси на входната врата на болницата... не ми се е налагало да дам нито лев отгоре, нито пэк бонбони и тем подобни подаръци!

# 80
  • Мнения: 7 837
P. S. И нещо много важно: момичета, епидуралната упойка е БЕЗПЛАТНА - изисквайте си я! Много жени не знаеха за това и се мъчеха, само и само да не дават по 100 лв за услугата!
Само да уто4ня, че в пове4ето слу4аи е БЕЗПЛАТНА за тези, които са си платили за лекар.

# 81
  • Мнения: 2 950
Безплатна е за всички! Като не вярвате на мен, идете на училището в болницата и там го съобщават пред всички бъдещи родители - всеки има право на безплатна упойка!!! освен ако нещата не са се променили през последните 3 месеца.

# 82
  • Мнения: 7 837
Безплатна е за всички! Като не вярвате на мен, идете на училището в болницата и там го съобщават пред всички бъдещи родители - всеки има право на безплатна упойка!!! освен ако нещата не са се променили през последните 3 месеца.
Аз раждах преди 5 месеца и нащата си бяха все такива.
Един 4овек е спе4елил много пари и то само като е стигнал до извода, че такова нещо като безплатен обяд няма  Wink

# 83
  • Мнения: 5 468
Ню, не съм платила 1000 лв, просто защото и аз не мога да си позволя такава сума!!!
Нали казваш, да не ходим да раждаме при случайни доктори. Това означава да си направим уговорка с някой доктор. А уговорка струва 300 или 400 евро. Нали? И ВИП стаята... за това го сметнах грубо около 1000 лв. Ти казваш, че е струвало по-малко..., ами незнам, може... ама уговорка с доктор струва точно толкова.

Общи условия

Активация на акаунт