подуване на краката

  • 1 466
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
здравейте момичета,
 имам един въпрос- бременна съм в края на 5 месец и от три дена забелязвам,че краката ми леко оттичат.правя си изследвания,но албумина ми е отрицателен урина добра.Дали не се подуват от жегата, защото все още корема не ми е натежал.Ако някой има идея нека споддели.

# 1
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
как така ти е отрицателен албумина?
ако е под нормата или над нея не е добре и трябва да се консултираш с лекар!
Иначе и аз се подувам от жегата.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Не шашкай жената, де. Нормално урината не съдържа албумин.
Източник: http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_1_3_3

Моите крака бяха отекли през цялата бременост. Щом нямаш албумин, всичко е ок.

# 3
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Не шашкай жената, де. Нормално урината не съдържа албумин.
Източник: http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_1_3_3

Моите крака бяха отекли през цялата бременост. Щом нямаш албумин, всичко е ок.
Да, грешката е моя. Заблудих се, че става въпрос за кръвни, хем прочетох, че е урина.

# 4
  • Мнения: 306
И аз съм така от няколко дни и нямам албумин. Вероятно е от жегата. Вечер прави студени компреси и вдигай краката по-нависоко.
Но щом няма албумин, не се шашкай. Можеш да следиш и кръвното си налягане.

# 5
и мойте крака се подувам,но в глезените и то доста.Нивото на албумина ми е нормално.Докторката ми ми препоръча млечен протеин в комбинация с извара

# 6
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
щом нямаш проблем с албумина избягвай солени и пикантни храни. Изобщо нещата които те карат да пиеш вода. Гадно е през лятото но... пробвай да си утоляваш жаждата с кубчета с лед. Прави хладки бани на краката и ги дръж на високо когато можеш. Аз имах страхотен проблем с подуването... и то не само на краката. Задържах страшно много вода. Като балон бях. Качих 30 кила, а в родилното ми казаха че толкова околоплодни води не са виждали... Там ги и оставих...

# 7
  • Мнения: 561
Да, и аз съм така, албумин нямам, но глезените отичат, беше захладняло за няколко дни преди време и се оправиха, ерго от жегите ще да е.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 817
При мен краката се подуват от преумора понякога, ако прекаля с разходките  Mr. Green , албумина също ми е отрицателен. Като си почина и си държа краката по нависоко всичко се оправя  Peace

# 9
  • Мнения: 568
i pri men beshe taka bez nikakva prichina, za vseki sluchai kazvai na sledjashtija lekar pri vsjako hodene=ako e ot povisheno kruvno ili albumin e opasno i trjabva navreme da reagirat=leko bremeneene!

# 10
  • Мнения: 1 523
Не шашкай жената, де. Нормално урината не съдържа албумин.
Източник: http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_1_3_3

Щом нямаш албумин, всичко е ок.
Peace

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 857
От жегите е. И на мен ми оттичаха глезените в края на бременността в дните, когато беше много топло. При по-хладно време нямах проблеми. Почивай си повече  Hug

# 12
  • Мнения: 288
На мен малко ми се подуваха ,въпреки  че албуминът ми беше в норма. Може да е от жегите, тежестта ,ако стоиш по- дълго права

# 13
  • Мнения: 27 524
Уф, и моите ужасно отичаха. Последните 3 месеца киснех в леген с ледена вода всяка вечер и после краката на стената. Досадно е, но после се забравя. Обливай ги от колената надолу със студена вода, колкото се може по-често. И ги вдигай. Не носи чорапи и стегнати обувки. Нормално е  Hug

# 14
  • Мнения: 2 849
Почивай повече с вдигнати крака  Mr. Greenна стената .Нормално е от жегите да се подуят .Аз последните месеци бях с 2 номера по-големи обувки ,а беше и зима .

Общи условия

Активация на акаунт