Прическата на Преслава

  • 24 386
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 454
сешоар,четка-нищо особедно
е, прическата не е като да е с перо в гъза, вярно е
просто филиран бретон, хубаво изсушена коса, малко ролки...

Аз съм филирана по същия начин, но не толкова късо в горната част на главата...нося я изправена, но косата ми става така само pri фризьорката...естествено може и да се получи , ако имаш професионален сушоар и си малко по-сръчен Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 952
Преслава е с удължена коса, кой какво е пипал незнам...но има екстеншън и то доста, тя и приятелката ми си сложи едно чудо коса и няма разлика на пипане нейната от чуждата.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 771
Те всички попфолк певици имат екстеншъни в косите, едва ли Преслава е изключение. Споделям, че днес най-сетне се сдобих с мечтаното бритонче, ще видим в домашни условия след миене каква прическа ще го докарам. Наскоро си взех едно приспособление за изправяне, което представлява четка и сешоар едновременно - четката се върти и излиза топла струя въздух. Дано да ми е по-лесно да я изправям, че ми омръзна с тези преси.

# 48
  • Мнения: 5 974
Преслава е с удължена коса, кой какво е пипал незнам...но има екстеншън и то доста, тя и приятелката ми си сложи едно чудо коса и няма разлика на пипане нейната от чуждата.
То коя певица не е с  удължена коса  newsm78 , май всички са с такива.....  #Crazy  Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 965
Преслава е с удължена коса, кой какво е пипал незнам...но има екстеншън и то доста, тя и приятелката ми си сложи едно чудо коса и няма разлика на пипане нейната от чуждата.
То коя певица не е с  удължена коса  newsm78 , май всички са с такива.....  #Crazy  Joy
коси..цици..нокти..и какво ли още не Money Money
изкуството изисква жертви Mr. Green Mr. Green

# 50
  • Мнения: 438
Всеки по-добър фризьор може да ти я направи  Peace Не мисля че чак толкова трудно се поддържа бретонът. Фризьорката ми ми е правила от криещия тип,тоест ако днес искам да съм без бретон го крия в останалата коса.Бях доволна, но ми омръзна бързо.   Simple Smile

# 51
  • Мнения: 5 974
Емммм то ако става дума и аз съм подстригана така, но трябват много трижи за направата на такава прическа...по добреще е да не пробвате, е ако имате достатъчно време и коса, защото обикновенната коса, не изглежда като тази на Преслава....

# 52
  • Мнения: 1 315
Да... прическата седи много добре, но на гъста коса - иначе като се филира и изглежда много смешно... Наистина е сладурска обаче Flutter

# 53
  • Мнения: 1 269
Момичета, как мислите- цвета на косата на момичето в дясно  кафяв ли е или кестеняв? Опитвам се да постигна точно такъв цвят, в момента съм с червеникаво-кафява коса. Бихте ли ме посъветвали каква боя да потърся и въпросния нюанс как се води?

# 54
  • Мнения: 5 974
Според мен тъмен кестен...

# 55
  • Мнения: 1 322
И прическата и цвета на Преслава са страхотни. Много ми допадат.

# 56
  • Мнения: 3 830
И прическата и цвета на Преслава са страхотни. Много ми допадат.

 Peace

# 57
  • Мнения: 5 622
Да... прическата седи много добре, но на гъста коса - иначе като се филира и изглежда много смешно... Наистина е сладурска обаче Flutter

Аз съм с такъв бретон в момента. И прическата ми харесва, но дори и да си сложа коса, за да си направя такава(тя не само на преслава е такава, имам много подобни снимки, хвърлила съм око на подобна фризура отдавна, но нямам подходящата коса ), трябва да си сложа 100 реда коса, за да получа този ефект... Tired

Общи условия

Активация на акаунт