Прическата на Преслава

  • 24 383
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Искам да се пострижа и много ми харесва новата прическа на Преслава.За да съм по-сигурна ,че ще стане същата ,искам да я покажа на моята фризьорка.Но не зная откаде да я сваля.А може би някоя от вас е с такава

# 1
  • Мнения: 2 418
Каква е тази прическа, че не разбрах?

# 2
  • Мнения: 8
На фолк певицата Преслава

# 3
  • София
  • Мнения: 1 176
Коя от всичките прически на Преслава? Има предостатъчно нейни снимки в google  Grinning

# 4
  • Мнения: 2 418
Тъкмо и аз това щях да питам.Тя не е ли с дълга коса нищо особенно Embarassed

# 5
  • Мнения: 2 492
Искам да се пострижа и много ми харесва новата прическа на Преслава.За да съм по-сигурна ,че ще стане същата ,искам да я покажа на моята фризьорка.Но не зная откаде да я сваля.А може би някоя от вас е с такава

Не виждам нищо особенно , това намерих ...

# 6
  • Мнения: 893
За новата ли...Мога да ти дам снимки...
Иначе тя се е подстригвала във Салона на кемпински...при Жоро  Hug

# 7
  • Мнения: 893
Ето ти Simple Smile)Всички са след последното й подстригване!






Ако трябват още само ми кажи Simple Smile))

# 8
  • Мнения: 1 234
O-х-х много е готина тази прическа Blush  Hug Много се чудих дали да се пострижа и аз така,но накрая реших,че на тънката ми косица няма да седи добре  Tired

# 9
  • Мнения: 262
Мисля, че трябва много гъста коса, за да седи добре  Wink Иначе е много хубава  Blush

# 10
  • Мнения: 624
E,наистина е страхотна-лошо само,че е в София салонът Simple Smile
Чудя се къде ли в Пловдив може да се направи човек по този начин newsm78

# 11
  • Мнения: 274
и аз искам такова бретонче, много е сладко  Wink някакви идеи къде в Пловдив ще постигнат този резултат?

# 12
  • Мнения: 254
и аз искам такова бретонче, много е сладко  Wink някакви идеи къде в Пловдив ще постигнат този резултат?
Моя колежка е подстигана подобно, верно е че не стои така ако не се издуха и пооправи, но знам че се е подстригвала при Катя - работеше в Сакс сега работи в Куин (До БНБ). Много съм доволна как работи, аз запръв път отидох при нея на сватбата и оттогава ходя при нея-верно малко е грубиянка и гръмогласна но е добра Simple Smile

# 13
  • Мнения: 274
мерси,трябва да мина от там тези дни. ако нещо не открия салона,ще те питам на лични  Hug

# 14
  • Мнения: 386
това според мен са просто широки ролки по средата на косата и долу хубаво изправена коса и може да стои хубаво само на жени с дълги гъсти коси - или с хубави екстеншъни
браво на жоро петков, не случайно е фризьор на годинта

Общи условия

Активация на акаунт