Действие на Methergin и Ciprofloxacin след аборт с вакуум

  • 21 041
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря за подкрепата имах нужда да го чуя..! Притиска ме да го махна и ако го направя ,това ще ме убие духом...ужасно ,неискам да загубя и човека до себе си ,затова тарся начин да го запазя...сигурна сам ,че като се появи детето ще го обикне ,но сега ме притиска....Блгодаря още веднаж, за топлите думи..!

# 16
  • Мнения: 7 718
Радвам се, бори се, пиши тук, ще те подкрепяме. Hug Hug Hug

# 17
Благодаря!...Дано нещата се развият благоприятно....незнам дори какво друго да кажа, а би трябвало да се радваме на този нов живот... а не да сам изправена пред такава дилема...дори немога да споделя новината с близките си ...ужасно изпитание ...надявам се да устоя ....

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Cvetna,
задръж детето,това както каза Лали е най-прекрасното нещо на света.
И ЕДИНСТВЕНОТО за което си струва да се бориш!!!!!!!!!
И не знам как може някой да не иска дете,не го доумявам това  newsm78

# 19
  • Мнения: 7 718
Цветна, ако устоиш до 12 г.с. значи си успяла. Peace
След това абортите не са разрешени. Wink

# 20
Е устоях .....ще родя детето, но за съжаление ще бъде без баща.....от тук насетне как ще продължа незнам ..... дано поне малкия невинен човек се роди живо и здраво и не съм го засегнала от всичките тези притеснения и нерви ,които преживявам в момента....

# 21
iskam da vi pitam poneje sum 0 otricatelna i pri purviq abort mi bixa anti gama globolin i sega skoro pravix vtori abort neobxodimo li e da si biq pak tazi injekciq

# 22
iskam da vi pitam poneje sum 0 otricatelna i pri purviq abort mi bixa anti gama globolin i sega skoro pravix vtori abort neobxodimo li e da si biq pak tazi injekciq

Общи условия

Активация на акаунт