Плуване за 5г.?

  • 795
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Искам да запиша синът ми на плуване,някой знае ли нещо по въпроса?Става на въпрос за София

# 1
  • Мнения: 2 401
В клиниката на Мазнейкова ходим от днес, много е приятно, чисто - 6 лв. посещение. Часове има през целия ден.

# 2
  • Мнения: 223
A адреса какъв е?от колко часа може да се ходи?предварително ли се записва?

# 3
  • Мнения: 2 401
http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=50

Не е със записване, аз питах треньорката по тел., може и така да се изтърсите.   Ние сме пак в петък от 3 ч., ако искате елате, със сигурност няма да ви върне.

# 4
  • Мнения: 3 886
Взимат ги и в СПАРТАК и  на Спортната палата Peace

# 5
  • Мнения: 2 401
Те и в Мадара ги взимат, обаче на мен ми хареса най-много в Св. София.

# 6
  • Мнения: 3 886
Те и в Мадара ги взимат, обаче на мен ми хареса най-много в Св. София.
Там искат да са поне на 7 питала съм в МАДАРА  де

# 7
  • Мнения: 4 181
а в Света София от каква възраст ги взимат?

# 8
  • Мнения: 223
може ли да ми дадете някакви телефони за връзка?

# 9
  • Мнения: 1 210
Или аз съм сляпа, или не гледам където трябва...но на сайта на Света София няма нито адрес, нито телефон, нито подробности. Сега басейна в сградата на болницата ли се намира или някъде другаде, защото гледам има мед. център, пък болница...Моля ви да ме ориентирате, защото басейна изглежда добре...ако и групите дечица са малки, ще е супер! Но най- важното е да ми е удобно като локация, а аз не съм и чувала за тази болница.  EmbarassedИли е накрая на света , или ние у дома сме здрави като камъчета  smile3521

# 10
  • Мнения: 7 362
              Света София се намира на бул.България и е родилния дом на Мазнейкови.Басейна е в самата болница.Намерих това :
              http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=50
              Пржопуснах да кажа,че не знам номера ,но е малко преди околовръстното.Като отминеш Била отивайки  посока  Витоша гледаш в  дясно и ще я видиш.Е, едно обяснение дадох здраве му кажи. Joy Joy Joy
 
 
 

# 11
  • Мнения: 2 401
+3592 8184600
 +3592 8184608

Това са тел. на рецепцията, от там ще ви дадат тел. на тренерката.  Вероятно умишлено са забили контактите на такова място в сайта... хмм Close
А за възрастта на децата - видях и доста малки, на по 3-4 според мен.

# 12
  • Мнения: 223
благодаря,веднага ще се обадя!

Общи условия

Активация на акаунт