Португалия 4 - boa vinda !!!

  • 18 887
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 878
Хай  Hug
Влизам за малко да кажа Добро Утро и отлитам да работя.
Зой4е,ти не ходи ли на лекар за това  Thinking
Още нямах време да видя клип4ето,днес ще го направя,после ще се изкажа  Peace

Да бе Доре ходих,нали пак ме 4истиха уж,това беше преди по4ти месец.Ами още не ми е дошло,решила съм да из4акам до края на месеца и после пак да им звъня,но съм оптимистка де,мисля си,4е щ? ми дойде.
Яна не се и съмнявам,4е на брата на Изидро му е харесало,особено ако е хубавец,смятай 4е са го лапнали LaughingИ брат му на Филип си прави устата да идва с нас другата година,ама аз хи4 не го щ да ни разваля по4ивката и непрекъснато трябва да го мъкнем с нас,4е аз не съм ви разправяла какви проблеми ми създава като беше тук.
Айде приятен уикенд на вси4ки Hug

# 31
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Zoui - ами давай да го пращаме братята на пакет на почивка на нашто море, все ще им излезе кьсмета Mr. Green
Ама нашият е глезен, то остави че го мькнем все с нас ами и всичко му купуваме - Изидро все го жали че няма голяма заплата Close
Вчера говорихме с свекитата да ги убеждаваме да дойдат те на гости есента - ще го обсьждат на семеен сьвет Mr. Green и ще ни се обадят какво са решили...Аз вече почвам да се чудя дали не сгреших че ги поканихме - да тичам и след тях 10 дни...

# 32
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Как сте моми4ета  Hug Hug
Гледам заформяте португалска мен група за БГ море  Mr. Green
При мен нищо ново,търся си по4асова работа или нещо за уикенда,4е положението се стъжни мнооооооого.
Приятна по4ивка.....на който по4ива.

# 33
  • Мнения: 1 101
Доре споделяй...какво става пак?проблеми с работата или в къ6ти? Thinking
Меди планувахме за уикенда да отско4им  но....се развали времето...тук бяха едни бури #Crazy евентуално по нататъка....
А ина4е ре6ихме да боядисваме гаража....и 2 дена обикаляме за бои...
Е купихме и днес живот и здраве 6те по4нем ooooh!
Зоуи ами не си разказвала за брата newsm78 давай като има6 време(какво те е ядосвал)?

# 34
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Светле,работата е добре,колегите са ОК,но сезона е мъртъв знаеш,фирмата няма пари и запо4наха да режат заплатите.Тоя месец я взема 300? я не,а само задължителните сметки са доста пове4е  ooooh!
Имах си пак нервна атака снощи или по скоро днес сутринта.Ходихме на дискотека в Гиншо и на връщане му се прииска на 4овека нещо в пиняла.Аз категори4но отказах и се по4на.........Днес ве4е решихме да сменяме квартирата.Едни познати украинци си купиха къща и имат гараж преустроен в мезонет.Малко,но много приятно и само за 250?.Проблема е,4е не е узаконено и няма договор.Днес трябва да дам отговор,а още се 4удим  newsm78.Съвети???

# 35
  • Мнения: 1 101
Ами аз да ти кажа откакто съм в Португалия не съм била никога с договор...и в момента съм с един но не е законен.....така 4е....ако ви харесва и парите ви устройват ...не се 4уди Peace

 newsm78
Цитат
връщане му се прииска на 4овека нещо в пиняла.
не6то не можах да разбера newsm78

# 36
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ами аз да ти кажа откакто съм в Португалия не съм била никога с договор...и в момента съм с един но не е законен.....така 4е....ако ви харесва и парите ви устройват ...не се 4уди Peace

 newsm78
Цитат
връщане му се прииска на 4овека нещо в пиняла.
не6то не можах да разбера newsm78
Пинял ще ре4е борова гори4ка  Wink за другото се сещай

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 Laughing ми иска човека, какво да се прави Whistling
Ще сменяте ли квартирата, Доре?Решихте ли нещо?

# 38
  • Мнения: 1 101
Ами аз да ти кажа откакто съм в Португалия не съм била никога с договор...и в момента съм с един но не е законен.....така 4е....ако ви харесва и парите ви устройват ...не се 4уди Peace

 newsm78
Цитат
връщане му се прииска на 4овека нещо в пиняла.
не6то не можах да разбера newsm78
Пинял ще ре4е борова гори4ка  Wink за другото се сещай


 Joy Joy
абе за мераците се сетих но това пинял за пръв път го 4увам

# 39
  • Мнения: 1 101
Новаа 4акаме снимкиии Thinking

# 40
  • Мнения: 878
Доре я кажи колко пари даваш за квартира?И ти нали си в бизнеса с недвижимите имоти или само продаваш,понеже имам една приятелка дето ще се мести да живее в Лисабон и си търси квартира,но нещо скъпи4ко и се вижда,каза ми,4е мъжът и е намерил квартира за 700 евро,но забравих да я питам дали е Т1 или Т2.
А пък за брат му на Филип ще си копна съобщението,понеже се оплаквах на една приятелка и ощ? го пазя.
 Брат му от Франция ни е на гости за един месец и пръста си не е помръднал,откакто е тук,цял ден виси на компютъра и аз му слугувам,как не съм го хванала за гушата още се учудвам.Един ден тръгнах да чистя апартамента и той се затвори в стаята,където спи,като излезе го помолих да изчисти само пода на стаята,че закъснявам за работа,на другия ден гледам,че не е изчистил и го питам защо,пък той ми вика,че бил забравил.ПОсле в единствените си свободни 3 часа следобяt трябва да им сготвя вечеря и един ден го помолих той да сготви нещо,пък той ми вика "аз ще си направя сандвич", и аз го питам"ами и на Дани ли ще направиш сандвич за вечеря,мислиш ли,че е подходящо",после беше сготвил спагети,ама Дани заспал преди вечерята.А пък и нищо не мога да му кажа,че мъжът ми ми е забранил да говоря лошо за семейството му,ама днес го накарах да изчисти целия апартамент с прахосмукачката,че ми писна да му слугувам.
А сега продължението след 2 дни.
 Я пак да се опла4а от брат му на Филип.В момента са сърдити двамата и от 2 дни не си приказват,оня се е затворил в стаята,където спи и излиза само до тоалетната.Зна4и преди 2 дена се прибирам ве4ерта от работа и сварвам мъжът ми,брат му,баща му и един негов приятел,Дани доста изнервен,но не може да заспи заради шумът и ми мрънкя,4е иска вода.Да оба4е единствената вода вкъщи е около 200мл и в една бутилка до леглото на брат му.Носи я Филип и сипва на Дани и оня като се развика,4е тази вода той си я е купувал и си е негова   Мъжът ми се ядоса и му се развика и оня като по4на да обяснява на свекър ми,как Филип е безотговорен баща,понеже не се е погрижил за водата на малкия и как той ни бил робувал,мислели сме го за 4иста4ка.   А предисторията е,4е същия ден аз скапана от работа и без никакво свободно време го помолих да ми помогне да из4истя,отговорът му беше,4е не знаел какво е това 4истя и аз му донесох прахусмука4ката.Но аз се заех със вси4ко останало,минах с парцала,из4истих праха,избърсах прозорците,сготвих и прибрах игра4ките на Дани,та кой е слугата незнам.
Добре,4е цялата сцена се разви на френски и аз нищо неразбрах,4е щях да му изсипя водата във врата.3 дена по рано аз се прибирам от болницата  с малкия,с температура и откривам,4е няма вода да му разтворя прах4ето,той веднага се предложи да отиде до магазина,като се върна го питах колко струва,но не ми взе парите и доколкото рабрах е давал вода от 4ешмата на Дани,а аз се 4удя що ве4е 10дена е с разстройство.Как не съм му събрала ощ? багажа незнам,калявам си нервите.как са нещата?
Та така за брат му на Филип Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 101
малеее Зой4е #2gunfire #2gunfire
много неприятно...когато не може6 да направи6 ни6то #2gunfire
дано скоро да не идва на гости Naughty

# 42
  • Мнения: 878
ООо светле той редовно кисне на гости минимум 2 пъти в годината за по 3 седмици.Най вероятно за Коледа пак ще е тук Twisted Evil

# 43
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Зой4е,много ти е весел семейния живот а и родата гледам  #Cussing out #2gunfire
Аз не само продавам а и отдавам под наем.В самия Лисабон наистина е трудно да се намери нещо под 550?,а и то ще е някоя дупка или зоната ще е "приятна".Аз плащам сега 275?,на 15км съм от Лисабон и пътувам 30мин до работа.Води се Т1 и е 33м2 необзаведено и необорудвано.Това,което намерих,има обзаведена кухня,80м2 тип мезонет и е за 250?,но е от познати и е неузаконено като жилище/гараж е/.Ако твоята приятелка има желание може да ми се обади.Имам в момента няколко приятни нещица,но не знам до кога...нали е времето на студентите,бързо заминават наемите.

# 44
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Laughing ми иска човека, какво да се прави Whistling
Ще сменяте ли квартирата, Доре?Решихте ли нещо?
В събота след като я видяхме Борис не я искаше.В неделя каза,4е я вземаме,но когато пусках поста спеше....Аз оба4е се обадих и казах,4е я вземаме.Днес на обед ми каза,4е бързам като пърле...искал законна работа щото били украинци и не знаел кво могат да измислят  newsm78.Иде ми да го  #2gunfire #2gunfire.По добро от това не знам къде ще намери,ама на....Сега понеже не го е мислил 1 месец/но от 6 месеца ми мрънка да сменяме квартирата/ после аз ще съм виновна,4е сме я наели  ooooh!
Ще ви пиша кво е станало де  Wink

Общи условия

Активация на акаунт