Стара Загора 35 - Хайде пак!

  • 9 406
  • 284
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Хайде пак... да започнем отначало.

Та така - аз съм Джейд. С някои от вас се познаваме добре, с други не чак толкова, с трети - никак, но за мен този форум е втори дом вече почти 4 години. За това време нито веднъж не ми е минала мисълта да "си тръгна", да спра да пиша или да се обидя на някой толкова, че да се врътна и да зарежа всичко.
И макар че от известно време съм се поотдалечила от бебешките радости и неволи, първото нещо, което правя сутрин като включа компютъра е да вляза в този форум, чак след това преглеждам други форуми, пощи и т.н.
С първото отваряне на браузъра ми се зарежда "Нови отговори на моите публикации" и първата тема, която избирам от списъка (доста скромен напоследък) е "Стара Загора...", защото се надявам да видя "чаршафите" от Експри на чиС български, отчаяните опити на Херолина да се прави на лоша, извиненията на Августа, че деня е вторник, омразните на Следка Хапка теми за пишки, препоръките за доктор и избор на лечение на Злати, забавните намеси на Таткото на Ива, разсейващите заливи и коктейли на Тигърчето, премерените и полезни постове на Таня, да разбера кой какво си е купил, кой го боли глава или се е успал, на кого детенцето му е болно и търси съвет, кой е попаднал на абсурдните изказвания на Трифонов по други теми и форуми, кого го е засърбяла клавиатурата да нипише някоя глупост или просто да разкаже клюка, кога е следващата среща на Бирхалето, кой желае да легне до мъжа ми вместо мен и т.н. и т.н...
Изобщо... очаквам да видя вас и ми харесва и никакво намерение нямам да си сменям началната страница на браузъра, затова ако обичате...
Хайде пак!

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 02:00 от Jade

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Jade, благодаря че пусна тема.
Аз също първо вас проверявам Simple Smile.
Мъчно ми стана снощи за темата, спомних си за първата ни среща при Шивача. Дъщеричката на Хапката правеше първи опити да ходи. Твоята беше най-красивото бебе което съм виждала с тези огромни кафеви очи.
Хайде после пак юе пиша че малката иска на пързалката да отива.
Дано да е добро начало темата и всички разправии да останат в миналото.

# 2
  • Мнения: 1 343
Simple Smile Ако не беше това тук едва ли Денис щеше да е кърмен и 4 - и месеца Simple Smile Щях да зарежа вси4ко още на първия проблем. Запознах се с доста нови хора ... С някой по - добре с други по - малко се чуваме ... Нямам време и възможност да идвам на сбирките ви но пишех и четях с радост всичко което се казваше разказваше клюкарстваше и т.н.
Затова  Hug
Хера съжалявам че си истървах нервите вчера. И модераторите сте хора както казва Експрес. Без лоши чуства.

# 3
  • Мнения: 753
това е специално за Джейд:
За Експрес, че съм обещала:с препаска..

а за всички останали:

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 09:49 от Tigercheto

# 4
...забавните намеси на Таткото на Ива...

Браво бе! А аз си мислех, че съм гвоздея на програмата!

Това, че модераторите били хора са само оправдания на Експрес.
Знаех си аз, че ще минем към голи туземци!

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
...забавните намеси на Таткото на Ива...
Браво бе! А аз си мислех, че съм гвоздея на програмата!

Съжалявам, че разбих представите ти за себе си.
Ако ти кажа, че си бишкотата на мелбата, ще ми простиш ли?

Тигърчето, благодаря за поздрава.
Хубаво дете, обзеха ме едни педофилски мисли Mr. Green

# 6
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Еха,Jade,ама как хубаво си го казала!

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Запис Peace
Колко хубави спомени имате.Надявам се, че с времето и със срещите и запознанството ни и аз ще трупам положителни спомени. Hug

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 11:15 от DSS (Danimira)

# 8
  • Мнения: 619
Запис.
Незнайно защо в старата тема когато натискам върху линка към тази,ми дава грешка.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Сигурно, защото натискаш линка към темата, която вчера беше изтрита, защото комуникацията тръгна на зле. Тази е нова  Grinning

# 10
  • Мнения: 855
Запис.
Незнайно защо в старата тема когато натискам върху линка към тази,ми дава грешка.
Joy hahaha Мишороооо ще ме умориш от смях някой ден  hahaha Искам и един молив за очи , който пропуснах да ти кажа  Rolling Eyes Дали има надежда да ми го прибавиш?  Praynig

# 11
  • Мнения: 449
Аз само ще кажа, че за мен вие също сте важна част от моя живот и ако можем, нека започнем отначало без лоши мисли  Hug
Аз обещавам да не нападам вече толкова много Mr. Green мъжа на многоуважаемата сватя, да давам повече/малко повече Mr. Green/ моя мъж на Хера и така...айде стига толкова  Hug
Вчера преди да замине темата в небитието, бях заформила едни големи лилави букви със следното съдържание:
Предлагам да отидем някъде да се нафиркаме с коктейли по женски като за последно и да изгладим всички различия

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Аз само ще кажа, че за мен вие също сте важна част от моя живот и ако можем, нека започнем отначало без лоши мисли  Hug
Аз обещавам да не нападам вече толкова много Mr. Green мъжа на многоуважаемата сватя, да давам повече/малко повече Mr. Green/ моя мъж на Хера и така...айде стига толкова  Hug

А за моя мъж нищо не казваш, нали? Гиди мишора такава.  Mr. Green Ще видиш търкане на гърба, ама друг път  Crazy

# 13
  • Мнения: 449
Въх, Лалич, сакън. Аз, нали такова, ти обещах да берем праскови и мислех, че е оправена работата Laughing

# 14
  • Мнения: 1 165
Здравейте и от мен!
Аз влизам по-рядко във форума и по-специално в старозагорската темичка, но с това малко дете засега съм така. На мен също ми е много приятно пребиваването тук-срещнах много компетентни хора, които са ми помагали много по въпроси свързани с отглеждането на малката.  bouquetНяма да ги изброявам - когато разговора позволява ще им благодаря лично.
Форумът е и един от основните ми източници на каквито и да било новини-кой какво направил, казал и т.н и т.н.
Така, че и аз нямам намерение скоро да спра да влизам и да пиша.
Ива&Ави кога излизате, за да се видим някой път и да запознаем дечицата си?
DSS(Danimira) кажи сега-има ли наистина ефект от прословутата маска за коса на Деси?Ти от колко време я правиш?

Общи условия

Активация на акаунт