Защо изневеряват мъжете?

  • 830
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Може и да е тъп моят въпрос, но покрай бликащите теми за изневяра ми стана любопитно.  newsm78 Каква е причината мъж, който си има идеална любовница - съпруга и майка на децата му да търси ласки на вън? Винаги ми е било странно, че подобни хора сами си търсят проблемите. Вие как мислите? Аз лично нямам отговор.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
Според мен възможностите са две:
1. Или според него жена му не е идеална в едно от изброените от теб неща /или във всички/ - любовница, съпруга и майка
2. Или жена му е толкова е идеална, че на човека му се приисква нещо земно и несъвършено.

# 2
  • Мнения: 123
защото и жените го правим... Joy Joy

# 3
  • Мнения: 189
Ако питаш за еднократен секс, според мен по няколко причини:
1. отдава им се възможност;
2. усещането, че още си желан, не си се захабил, така да се каже;
3. вината на жената не знам доколко е валидна, защото на мен са ми изневерявали при секс два пъти дневно, видял че ще стане, защо пък не?
4. напиват се;
5. не мислят;
За тези, които си хващат любовници, нямам наблюдения.

# 4
  • Мнения: 187
 HugПовечето го правят за спорта.Разговаряла съм с мъже по тази тема - те смятат, че след като не влагат чувства не изневеряват, докато  жените сякаш са на обратния фронт, разбира се всяко правило си има и своите изключения Mr. Green Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
За разнообразие, естествено.

# 6
  • Мнения: 5 577
За разнообразие, естествено.

 Peace  И заради тръпката, че изневеряваш особено като си женен.

МНого ми се отдава да мисля като мъж, разбирам ги. Иначе не изневерявам, да не остане някой с впечатление от отговорите ми.

# 7
  • Мнения: 485
"Много се бях напил и нищо не помня!!!"-така ми отговори моят  hahaha
(не му и вярвам де)

Мисля , една от причините е, че чуждата жена няма как да разбере какъв е той всъшност...И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО Е ТРЪПКАТА ОТ ЗАВОЕВАНИЕТО-повдига им самочувствието и ги уверява в собствения им чар.

# 8
  • Мнения: 220
Цитат
1. отдава им се възможност;
2. усещането, че още си желан, не си се захабил, така да се каже;
3. вината на жената не знам доколко е валидна, защото на мен са ми изневерявали при секс два пъти дневно, видял че ще стане, защо пък не?
4. напиват се;
5. не мислят;
Цитат
newsm10
6. Нападателни жени - медала винаги има 2 страни... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 9
  • Мнения: 215
Може и да е тъп моят въпрос, но покрай бликащите теми за изневяра ми стана любопитно.  newsm78 Каква е причината мъж, който си има идеална любовница - съпруга и майка на децата му да търси ласки на вън? Винаги ми е било странно, че подобни хора сами си търсят проблемите. Вие как мислите? Аз лично нямам отговор.


Ако питаш него /изневеряващия мъж/ - просто така се е случило незнайно защо  newsm78.
Не търси отговори на въпросите, които никога няма да получиш, той дори изневеряващия едва ли ги знае.

# 10
  • Мнения: 2 673
ПОВЯРВАЙТЕ ми!
Gercho 
го е казала най-точно!!!
Според мен възможностите са две:
1. Или според него жена му не е идеална в едно от изброените от теб неща /или във всички/ - любовница, съпруга и майка
2. Или жена му е толкова е идеална, че на човека му се приисква нещо земно и несъвършено.

# 11
  • Мнения: 2 336
Повечето жени изневеряват, когато не срещат ласки и внимание. Поне има някакво обяснение или оправдание. Ама мъжете не мога да ги разбера и тва си е.

# 12
  • Мнения: 78
Аз съм задавала на съпруга ми този въпрос още когато не бяхме семейство и той не можа да ми даде точен отговор явно няма такъв. Всичко е моментно.

# 13
  • Мнения: 2 336
А пък уж жените реагират емоционално. Мъжете били трезвомислещи и прагматични.  newsm78

# 14
  • Мнения: 189
Цитат
1. отдава им се възможност;
2. усещането, че още си желан, не си се захабил, така да се каже;
3. вината на жената не знам доколко е валидна, защото на мен са ми изневерявали при секс два пъти дневно, видял че ще стане, защо пък не?
4. напиват се;
5. не мислят;
Цитат
newsm10
6. Нападателни жени - медала винаги има 2 страни... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Съгласна съм, че е причина, но не е оправдание, все едно аз да си легна с някой, само защото ми се е натиснал.

Общи условия

Активация на акаунт