Доволни ли сте от кмета на вашия град?

  • 10 342
  • 241
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 622
Доволна съм от сегашния кмет Кирил Йорданов и пак ще гласувам за него.   Peace   Последните няколко години мисля, че той направи много неща за града и ще продължава да прави .Можи би краде, че то кой не краде в тази държава и като дойде някой нов той ще бъде самата чесност  Wink Но всеки си има право на мнение и да гласува за този който мисли че е подходящ

# 46
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Нашия кмет е заекващ клоун с неповторим диалект, вероятно корумпиран, но на практика вечен. Ще гласувам срещу него.

# 47
  • Мнения: 326
Корумпиран, мазен, лъжлив, мустакат - ще гласувам СРЕЩУ него! Peace

# 48
  • Мнения: 6 992
За Чомаков не мога да кажа нищо, последните 4 години не съм си била в Пловдив Confused Но пък там гласувам, това е моят град. Смятах и да взема да измисля някакси аз да се кандидатирам за кметица, но после се отказах...Мисля си, че хората ще си кажат "Тя една филология не може да завърши, пък град да управлява Shocked" Mr. Green Та за това, след 4 години. С малко зор, може и магистратура да съм взела. Joy

А Бойко го ненавиждам силно. Но тук пък не гласувам Laughing

# 49
  • Мнения: 4 451
Висок, слаб, бих казала симпатичен. Лекар е. Но нищо не върши. А да, освен едно нещо - върти луда любов със секретарката си. Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз съм доволна от кмета, пак за него ще гласувам Peace

# 51
  • Мнения: 4 916
Висок, слаб, бих казала симпатичен. Лекар е. Но нищо не върши. А да, освен едно нещо - върти луда любов със секретарката си. Mr. Green


 Joy Joy Joy Joy

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Категорично не съм доволна. Града ни е пълен с гаражи и разрушени павирани улици. Отдавна Пловдив не е втори по големина и възможности град. И като съвсем пресен пример - яслата на дъщеря ми я ремонтират вече втори месец и надежда за преключване - никаква.

# 53
  • Мнения: 4 451
Виж, за софийския кмет как си мечтая. Ех, мечти, мечти... Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 3 099
Виж, за софийския кмет как си мечтая. Ех, мечти, мечти... Mr. Green

Стани общински журналист и ако имаш вид на изглед ще те огрее!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Не знам дали съм доволна. Един ден като го срещнах сутринта и го дръпнаФ за ръкава му казах болката си. Подир две седмици почнаха да слагат малки естакадки за колички и инвалиди. Ма знам ли щото аз се оплаках и наизползвах думи като "интеграция на инвалиди" и "улеснения за майките с бебета". Или щото други са го натиснали. Скоро пусна по 200лв от общината за бебе, ма само за 2007, ма не ме грее, мойто бебе дърто. И почна един ремонт, точно на моя тротоар, ебаси ремонта на 100 метра. Три пъти спира това лято за по месец, явно нЕма пари. Хем съм доволна, хем не съм. Ши видим до изборите, ко ми е ремонтирал трУтУарчИтУ - може и да го огрее.

# 56
  • Мнения: 674
Да много съм доволна от кмета на Варна Кирил Йорданов и отново ще гласуваме цялото семейство за него.
За двата си мандата той преобрази изцяло града и в момента той е един от най красивите градове в България.
Морската градина от свърталище на наркомани и крадци по времето на бившия кмет Христо Кирчев сега е превърната в оазис за майки и деца с прясно асфалтирани алеи много цветя и чудесен детски кът. Пътищата също са що  добре поддържани а и мъжо спря да ходи постоянно да поправя окачването на колата и да мърмори.
До нас за първи път откриха нова детска градина за първи път в Варна от 89г. насам и малкият на пролет ще ходи там. Също до училище Стефан Караджа се строи нова детска градина и ясла.
Центъра се изчисти от кучета и амбулантни търговци има и много работни места вследствие на привлечените доста инвестиции и компании които развиват дейност в града.
Така че ще гласувам твърдо за г-н Йорданов защото каквото се върши и строи се вижда ясно!!   Peace Hug Peace

# 57
  • Мнения: 687
Бургазлийките, защо сте недоволни от Йоан? Човекът все пак е кмет на един кактус Mr. Green

# 58
  • Мнения: X
Бургазлийките, защо сте недоволни от Йоан? Човекът все пак е кмет на един кактус Mr. Green

 ooooh!

# 59
  • Мнения: 771
Бате Бойко е пич и....съм му навита, а и много колежки около мен не биха му отказали!
Той като кмет не е лош, имали сме и по-лоши от него. Просто умее да се изфука. А това си е сериозна работа. Нали знаете приказката за циганката,та...неговата циганка е умряла и той сам си се хвали. Съпругът ми го познава по-от близо и каза, че е свестен и не се големее. Само дето го наричали "медиината звезда". Ама пък в София все хубавци си избираме, а! Преди Софиянски, сега Бат Бойко....! Политиците трябва сериозно да се замислят кой може да се изправи срещу него на изборите, трябва да е готин, а не някой жмльоцльо!

Общи условия

Активация на акаунт