По колко еспумизан?

  • 1 186
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
На листовката на капките Еспумизан пише,че се дават по 25 по време,преди или след всяко хранене.За сега се кърмим на поискване и ако трябва да ги давам всеки път,това занчи поне 5-6-7 пъти в денонощието.Няма ли да са малко множко?Иначе ги ползваме от вчера и за сега я облекчават.Вече сме на 11 дена,а имаме колики май...

# 1
  • Мнения: 430
И аз по толкова давах на малката ато имаше колики по малко няма ефект

# 2
  • Мнения: 452
Не, не е много. Давах по 20 капки преди всяко кърмене в продължение на 1 месец някъде, после до края на 3-я месец по 20 капки 3-4 пъти дневно.

# 3
  • Мнения: 6
и аз давам по 20 капки преди всяко ядене,даже го започнахме от 3 ден на раждането

# 4
  • Варна
  • Мнения: 464
По 25 капки преди всяко кърмене, но нещо  изобщо не помага.

# 5
  • Мнения: 4 447
Не, няма да навреди, но много бързо свършват! Това е "силикон", ми беше обяснила една аптекарка и нямало с какво да му навреди. На нас нищо ни нямаше, къде успокояваше, къде не. Давай го с лъжичка преди и след папкане. Може да разделиш капките на 2 - т.е. 10-15 преди и 10-15 след (в зависимост колко си дала преди).

 Peace

# 6
  • Мнения: 872
Ами и аз бях взела,но ги ползвах само 2-3 дни,защото се оказа,че не са колики.Но мой приятел неонатолог ми каза да започна с 15 капки преди хранене и ако няма ефект да увелича на 20.

# 7
  • Мнения: 90
Ако няма ефект от Еспумизана,опитайте Сабсимплекс.Те са малко по силни и се дават по 15 капки.Ние спяхме спокойно с тях.

# 8
  • Мнения: 183
Нашия педиатър каза да давам от15 и нагоре,защото ако са по малко няма ефект.

# 9
  • Мнения: 6 029
25 капки, на всяко хранене. ефект - след 2,3 дни. при моя син има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт