сок от лимон

  • 9 321
  • 15
  •   1
Отговори
Здравеите!Ве4е от един месец пия всяка сутрин сок от лимон преди кафето.Една приятелка ми го препора4а за отслабване.Наистина свалих 5 кг за един месец с лимоните и пове4е салатки,но ми казаха 4е лимона при продалйитено пиене разреждал кравта.Някои 4увал ли е не6то такова?

# 1
  • Мнения: 1 092
Не съм чувала за такова нещо newsm78,винаги съм си мислела че лимоните са просто полезни ...и толкова newsm78

# 2
  • Мнения: 1 241
а вредно ли е да ти се разрежда кръвта, мислех че е полезно newsm78

# 3
  • Мнения: 2 147
.. за мен е пълна глупост, по- скоро  ако имаш нездрав стомах newsm78 Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 726
Знам, че Лили Иванова пие всяка сутрин топла вода с лимон. Така си поддържа метаболизма.
Доколко трябва да се водим по нейния пример, това е друг въпрос.

# 5
  • Мнения: 2 956
Лимона може да дразни,ако имаш проблеми със стомаха. Гастрити,язви и т.н. Но за разреждане на кръв...  Rolling Eyes Единствеото,което наистина прави е да уврежда емайла на зъбите,ако не се изплаква устата с вода след приемането му,когато е чист.

# 6
зная ,че задържат вода в организма лимоните!!? newsm78

# 7
  • Мнения: 4 678
Аз пия сока на 1 лимон всеки ден.
Действа ми по-добре от кафето Peace

# 8
  • Мнения: 6 958
И аз пия сок от лимон от време на време, а сега дори съм се запасила за 2 дни да си направя прочистване със сока от лимон, но за разреждане на кръвта за първи път чувам  newsm78

Аз имам друга питанка пиете го чист и концентриран или го разреждате с малко водичка  newsm78 и още нещо... чувала съм, че действа запичащо - вярно ли е това, макар че аз нямам такива наблюдения  newsm78

# 9
  • Мнения: 152
Аз също често пия сок от лимон (сока от 1 лимон дневно), но рядко го пия концентриран. Или го разреждам с малко вода или го комбинирам с друг фреш! Лично мен ме боли стомаха когато го пия "чист"!

# 10
  • Мнения: 1 479
Наистина сока от лимон действа запичащо, изпробвала съм го и върху мене и върху децата и върху майка ми! Но това не означава, че не е полезен! Аз също пия от време на време по някое сокче, но не постоянно!

# 11
  • Мнения: 6 958
Наистина сока от лимон действа запичащо, изпробвала съм го и върху мене и върху децата и върху майка ми! Но това не означава, че не е полезен! Аз също пия от време на време по някое сокче, но не постоянно!

Днес мисля да карам на лимонов сок в комбинаця с кафета и чай Инхуа, надявам се чрез чая и кафето да не ми се получи запичащия ефект от лимона, защото и без това големи мъки в 00... Ти как мислиш понеже си и от Инхуанките  newsm78

# 12
  • Мнения: 141
ами, аз пия сутрин лимонов сок откакто отказах да пия натурални сокове от кутия. Ако се смеси с 2 лъжички боров мед и малко вода не предизвиква констипация.

# 13
Миранди защо вместо лимон не е грейпфрут ,той има също толкова витами толкото и лимона + това топи яко мазнини и се препоръчва след тежки физически натоварвания .Лимона много уврежда емаила и определено дразни корема ,дори и да ти е здрав и запича  newsm78

# 14
  • Мнения: 6 958
Миранди защо вместо лимон не е грейпфрут ,той има също толкова витами толкото и лимона + това топи яко мазнини и се препоръчва след тежки физически натоварвания .Лимона много уврежда емаила и определено дразни корема ,дори и да ти е здрав и запича  newsm78

Аз пия грейпфрути абослютно всеки ден по 1 след кафето, но днес пих кафе и сока от 1 лимон за разнообразие... Имах един период, в който пиех сока от лимон, кафе и овесени ядки с кисело мляко и тогава поотслабнах доста, а и нямах онзи гаден запичащ ефект, защото го компенсирах с овеските  Peace Принципно ако трябва да избирам, грейпфрута го предпочитам повече пред лимона, а лимона ми е за разнообразие само  Peace

Общи условия

Активация на акаунт