ne znam kakvo stava

  • 2 395
  • 28
  •   1
Отговори
незнам какво става закъснява ми с два дни вчера си мерих бт беше 37.1а днес сутринта като я измерих беше 36.9   според вас възможно ли е да сам бремена предарително ви благодаря

# 1
  • Мнения: 1 209
libertat 1 в много сложна ситуация си... И сега какво??? Ако кажем ДА  newsm78  Ами ако кажем НЕ  newsm78

# 2
  • Мнения: 3 453
Според мен е възможно да си купиш тест! Wink
Успех!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Според мен е възможно да си купиш тест! Wink
Успех!

 Peace

# 4
  • Мнения: 481
А засякла ли си колко поредни дни температурата ти е висока? Ако е над 15,16 има вероятност да си бременна, но може и да си имала по-късна овулация, и да не са минали необходимите дни с вискока температура. По-добре си направи тест, той ще ти покаже ако наистина имаш 2 дни закъснение...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 098
Теста ще си каже тежката дума. Ние можем само да гадаем, но ти пожелавам от все сърце  EFP

# 6
  • Мнения: 1 247
направи си тест  Peace

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Според мен е възможно да си купиш тест! Wink
Успех!
Peace

# 8
не съм си мерила температурата от самото начало а сега от 3-4 дена  иначе имам някакви болки ниско в корема и леко са ми напрегнати гърдите

# 9
  • София
  • Мнения: 35 910
Направи кръвен тест ако не може да чакаш.
Симптомите нищо не показват

# 10
  • Мнения: 202
не съм си мерила температурата от самото начало а сега от 3-4 дена  иначе имам някакви болки ниско в корема и леко са ми напрегнати гърдите
това може да са и ПМС-симптоми, само тест ще ти даде яснота Peace

# 11
мисля днес да отида на преглед ама не знам колко дена трябва да има закъснение за да се види дали има бременост и все пак нямам никакви симптоми за цикъл само кръста ме боли и леко гърдите

# 12
  • Мнения: 165
мисля днес да отида на преглед ама не знам колко дена трябва да има закъснение за да се види дали има бременост и все пак нямам никакви симптоми за цикъл само кръста ме боли и леко гърдите
направи си тест.толкова рано от преглед нищо няма да се види.или пусни кръвен.но най добре изтичай до аптеката и направи един тест и пиши какво е станало.незнам как издържаж толкова време и не си правиш Hug

# 13
не си правя тест защотото ме съмнява да съм бременна поради това че си меря сутрин температурата а тя е 36.9 а ако има бременост тя трябва да е над 37

# 14
  • София
  • Мнения: 1 098
незнам как издържаж толкова време и не си правиш Hug


И аз се чудя  newsm78 . Аз досега да съм направила няколко теста от аптеката.


мисля днес да отида на преглед ама не знам колко дена трябва да има закъснение за да се види дали има бременост и все пак нямам никакви симптоми за цикъл само кръста ме боли и леко гърдите



И това са симптоми преди цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт