НЕ МОГА ДА ГОТВЯ...

  • 4 766
  • 19
  •   1
Отговори
ОМЪЖЕНА СЪМ ОТ ЕДНА ГОДИНА, ВЕЧЕ СИ ИМАМЕ И БЕБЕНЦЕ - ДОСЕГА ЯДЯХМЕ ПРИ НЕГОВИТЕ ИЛИ МОИТЕ РОДИТЕЛИ, НО Е ВРЕМЕ ДА ЗАПОЧНА ДА СЕ УЧА ДА ГОТВЯ - МОЛЯ ВИ ЗА НЯКАКЪВ САЙТ С ГОТВАРСКИ РЕЦЕПТИ - НО ГОВОРИМ ЗА ТРАДИЦИОННИТЕ БЪЛГАРСКИ ЯСТИЯ...БЛАГОДАРЯ...

# 1
  • варна
  • Мнения: 1 830
Попаднала си на точното място.И аз не можех да готвя ,но благодарение на момичетата тук мога да кажа, че сега се справям доста добре Peace.Решаваш какво искаш да правиш влизаш в готварската книга и започваш.Няма да се отказваш, ако нещо не стане от първия път, пробваш отново и така докато се получи.Желая ти успех Hug

# 2
  • Мнения: 1 101
Здравей,
важното е да има6 желание за готвенето...
тук много от рецептите са описани подробно..
Успех Peace

# 3
  • Мнения: 6 013
Найстина си попаднала на точното място....в форума ще научиш много неща, уверявам те в това от началото на месеца съм тук, а съм си записала толкова много рецепти в тертера за готварски рецепти...та ако не намериш нещо което те интересува пускай тема, и ще помагаме, който с каквото може,... Stop

# 4
  • Мнения: 1 708
Ти си в точния сайт-не ти трябва друг.

Хубавото е че при всяка рецепта има много коментари,което помага за процеса на готвене.

Ако имаш желание всичко ще е ок! Hug

# 5
  • Мнения: 3 360
Само желание да имаш и с всичко ще се справиш!Даже и с готвенето  chefЧети тук и питай ,и ще се удивиш сама от възможностите си! Peace

# 6
  • Мнения: 3 036
Наистина добре си ни дошла.  bouquet
Спомням си като "млада"домакиня направих нещо като руландини.Бяха страхотни и на мирис и на вкус.Но се иска и малко акъл.Преди да ги сервирам бях забравила да сваля конците - представиси какво се случи.
Наистина нещо може да не стане от раз но ще повториш, потретиш и ще стане.И аз питам и се ровя и става.

# 7
Благодаря Ви момичета за куража - мисля, че готвенето не е толкова сложен процес, просто прави сте - наистина трябва желание и търпение...

# 8
  • Мнения: 2 015
Ooo, и аз не мога да готвя, но уж имам желание и започвам да чета и събирам материал!Поне се радвам, че не съм единствена, че ме беше срам да си призная.

# 9
  • Мнения: 2 849
От тук голяма помощ и информация получавам .Все има кой да те научи на някоя тънкост . Wink    Редовно търся идеи в готварската книга .

# 10
  • Мнения: 220
Този форум помага и на тези които могат да готвят. Повече хора-повече идеи- винаги са необходими.

Точното място си намерила скъпа.
Всичко направено с желание и любов става вкусно ,а голямото удоволствие идва от доволните около теб любими хора.
 Като знаеш,че цялата заслуга е твоя.
Давай смело.  bouquet

# 11
  • Мнения: X
Щом имаш желание ще се научиш!Няма нищо трудно;
 важното е да правиш всичко с любов и да си уверена в себе си. Wink
Ще помагаме с каквото можем. Peace

# 12
  • Мнения: 5 362
Този форум помага и на тези които могат да готвят. Повече хора-повече идеи- винаги са необходими.


Така си е Peace

Попаднала си на правилното място-само търси,чети и действай!
Успех Hug

# 13
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
 Както вече са ти казали по горе най-важно е да имаш желание , виждам , че при теб не липсва ! Така , че ....дерзай смело  Peace

# 14
  • Мнения: 51
Щом искаш и не се паникьосваш, ще успееш.
Все пак ако иамкой да ти помага в началото или поразпитай как изглеждат приготвени основните  продукти продукти и какви подправки им подхождат, напр. на картофи, ориз, зеленчуци, меса, не се сещам друго в момента.
После е по-лесно.
Аз също нищичко не можех, но от мъжа ми се научих на много неща.
Е не съм супер, но няма да го оставя гладен.
Пък и ако стане грешка, пак се учиш, не се отчайвай, два пъти една и съща грешка няма да повториш и така полела-лека ще се научиш.

Общи условия

Активация на акаунт