1,5 разкритие

  • 1 512
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
мам4ета, какво означава 1,5 см разкритие. Аз съм една седмица преди термин, ама много се учудих на това разкритие, тъй като нищо не съм усетила. И колко време може да се изкара така ? В смисъл 1-2 дена ли или мога да си го откарам и чак след термина?

# 1
  • Мнения: 3 268
Имах такова разкритие ден,преди да родя.Скоро ще ставаш мама. Grinning

# 2
  • Мнения: 11 003
Ден след като ми установиха 2 см разкритие, ми изтекоха водите.

# 3
  • Мнения: 3 268
Приготвяй си чехлички,памперси и личен багаж.Мъжът ти да зареди колата и се тръгва винаги напред,нали знаеш?Леко раждане!!!!

# 4
  • Мнения: 343
Аз бях с 3 см без нищо да усетя. Родих след 12 часа. Стискам ти палци за леко и бързо раждане.   Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 817
И на мен ден след като установиха два  сантиметра разкритие ми изтекоха водите!


Леко раждане!  bouquet

# 6
  • Мнения: 120
Аз влязох да раждам с 1,5 см разкритие с малко болки, които се усилиха веднага и след 4 часа родих. Ама при всеки е различно...

# 7
  • Мнения: 169
Аз съм малко странен случай - отидох на деветия ден от преносването да ме приемат вече в болница за наблюдение в патологичното отделение, че много се проточи нещо чакането. Само че се оказа, че вече съм с 5 см разкритие. Как бяха станали тия 5 см и как си ходех без нищо да усещам или да ме боли, народа се чудеше. През предната нощ просто имах някакви леки присвивания, явно са били контракциите, ама аз не очаквах да са чак толкова безболезнени.
така че случаи всякакви - пратиха ме директно в родилното, и там спукаха мехура, и след 5-6 часа родих.
Бъдете в готовност! Леко раждане!

# 8
  • Мнения: 407
Аз пък с един см разкритие си карах повече от месец и накрая преносих и ми предизвикаха раждането.
Успех и леко раждане.

# 9
  • Мнения: 1 264
Раждането наближава.  Mr. Green
Успех! Да е леко и безпроблемно!  Hug

# 10
  • по света
  • Мнения: 1 587
И според мен трябва да приготвиш багажа,наближава PeaceУспех и леко раждане!!

# 11
Сутринта преди да родя Ема ми остановиха 2см раскритие след два часа се върнах с  болки и родих след един час защото вече имах разскритие 10см.

# 12
  • Мнения: 1 672
виж аз имах над 5 см разкритие и не бях усетила абсилютно никаква билка и до последно до 8 см нямах все още болки , така че не е задължителни да те боли



# 13
  • София
  • Мнения: 4 586
Леко раждане! Hug

# 14
  • Мнения: 8 999
Влязох в болницата с такова разкритие, ами си и останах с такова. Родих със секцио.
Леко раждане и бързо!

Общи условия

Активация на акаунт