Тест за овулация

  • 4 577
  • 22
  •   1
Отговори
Относно теста за овулация съм чувала, че не трябва да се пият течности и да не се ходи до тоалетна няколко часа преди това, но на упътването не пише нищо?? Моля кажете ми колко време да изчакам. В тези жеги си е направо мъка.

# 1
  • Мнения: 1 248
Здравей аз знам че теста за уво може да се прави по всяко време на деня само да не със първата урина поне така ми каза моята лекарка Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 098
Аз знам, че трябва да се прави по едно и също време в дните когато се правят тестовете.

# 3
  • Мнения: 8 905
Не знам каква марка ти е теста за овулация, но аз съм ползвала две различни марки и в упътванията и на двете пише, че преди теста не трябва да се ходи до тоалетната 3-4 часа. Както и че не бива да се прави сутрин.

Най-добре е да се прави късно следобед.

Наистина е трудно с пиенето на течности и неходенето до тоалетна. Аз така си докарах цистит единия месец.

Успех ти желая!

# 4
  • Мнения: 4 700
 newsm78 НА моя пиШе, че се прави сутрин.  newsm78

И все пак може би е по добре да не се пият много течности преди това, zа да не е раzредена урината и концентрацията на хормона да е по голяма. Но това си е само мое предположение.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 812
newsm78 НА моя пиШе, че се прави сутрин.  newsm78

И все пак може би е по добре да не се пият много течности преди това, zа да не е раzредена урината и концентрацията на хормона да е по голяма. Но това си е само мое предположение.
Peace точно така е. Добре е да се прави след обяд, по едно и също време /15,00 до 19.00, например/

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз четох, че нивата на хормона са най силни в ранния следобед Thinking И наистина - миналата седмица в петък вечерта имах бледа тестова чертичка, в събота правих теста в 13 ч. наобяд, след като не ходих до тоалетна 4 часа/ ей това стискане ме убива просто ooooh!/ и гледам пак две черти с различна наситеност. Викам си - а сега де, що тъй, би трябвало вече да идва тази овулация newsm78 Отне ми около 2-3 минути да зацепя че тестовата черта е двойно по-наситена от контролната и моментът е настъпил Laughing

# 7
  • Мнения: 202
А има ли значение коя марка тестове за овулация да се използват-в смисъл има ли някоя по-добра от другите или е без значение? Защото аз си купих вчера, но ще ги ползвам за първи път през този месец-"Клиър вю" са, то само такива имаше в аптеката

# 8
  • Мнения: 1 765
Този месец и аз реших освен БТ да използвам и овутестове за засичане на овулация...
Взех Клиър Вю....наистина, че започнах малко рано да ги правя ( в смисъл, по рано в цикъла ), но определено ми се струва, че или аз нещо бъркам ( а ги правя след работа към 19:00, но без да съм стискала толкова време, щото...може да стане инфекция  Mr. Green ) или те са дефектни...контролната черта е супер бледа и излиза след повече от минута...

Днес ще купя втора кутия и ще пробвам малко по-рано след обед да ги правя....

# 9
  • Мнения: 165
правила съм ги следобят към 3,4ч без да се съобразявам с пиене на течности и ходене до тоалетна и винаги са си показвали като дойде момента. Peace

# 10
Аз си ги правих следобяд когато ми падне,дори,някой път ве4ер към 8ч, 4е се връщам късно от работа,и не съм спазвала това за те4ностите,и винаги ми показаха деня на ову с 2 хубави 4ерти-резултат - и 2та пъти бременност,от раз.За съжаление 1та завърши с аборт юни Sad, а 2рата е сега/не смея да го кажа на висок глас-4е втората 4ерта на теста е още бледа/За протокола бебеправенето го "извършихме" по един ПЛАН за забременяване от za4atie.com
Т.Е. и двете системи при мен работят Grinning!

# 11
  • Мнения: 481
Тихичко честито, зазик   bouquet

# 12
Тихичко честито, зазик   bouquet

  bouquetМерси тихи4ко Simple SmileНадявам се да съм в помощ на  другите моми4етата!

# 13
  • Мнения: 1 248
зазик  какъв е този план newsm78

# 14
зазик  какъв е този план newsm78


 Grinning Значи - В Деня когато теста ти за овулация е Положителен- правите секс,и следващите 2 дни,"по4ивате" 1 ден, и следващия ден правите последен опит!След тов ЧАКАТЕ! Grinning Това е-при мен подейства!

Общи условия

Активация на акаунт