НУБИ

  • 1 410
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 313
Днес видях много хубави неща с тази марка. Ползвали ли сте Thinking   Ако сте ползвали - какво? newsm78  Доволни ли сте ?

# 1
  • Мнения: 385
купувала съм само играчки - чесалки и много се хересват от мъника  Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Шишета и биби ползва дъщеря ми на Нуби. За мен са мн качествени!

# 3
  • Мнения: 467
Да, имат строхотно идейни чашки, шишита и прочие. Играчки и чесалки. Санитарни комплекти. Качествени са, можеш да се довериш. Е, малко са по-скъпички, но са допустими.

# 4
  • София
  • Мнения: 231
И шишета и чаши,както и гризалки  сме  ползвали.Много  съм  доволна.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 273
Имаме 2 шишета със сламка,неразливни-много сме доволни Peace

# 6
  • Мнения: 339
Определено съм фен-всичко, което съм ползвала си  е заслужавало. Поне за мен цените са много прилични.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 088
Много съм доволна. Ползвала съм неразливащи се чаши - 2 вида, лъжички, лъжички и вилички комлекта, и гризалки за венци.
също ползваме и комплекта им за лекарства - аспиратор за нос, пипетка, шишенце за лекарство, спринцовка ..и  т.н...има в него...

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 15:44 от bubu_to

# 8
  • Мнения: 1 237
Аз също съм много доволна от всичко,което съм купувала- залъгалки,шише с нетечащ биберон,комплект ножичка,нокторезачка и пиличка,чесалка за венци.

# 9
  • Мнения: 10 758
Доволна съм.Сина има 1 шише, бирерони - залъгалки и някакви чесалки.

# 10
  • Мнения: 100
Аз съм мн доволна от тази марка Сина ми не се разделя със Шишето си. Това беше единствената марка която намерих с хубави дръжки.

# 11
  • Мнения: 100
Н обибероните им са некачествени за това ги замених с тези на чико

# 12
  • Мнения: 2 381
Чесалки и една чашка с твърд накрайник-неразливаща се имаме.Доволна съм Peace

# 13
  • Мнения: 1 640
за съжаление,не съм доволна.купих шише за новородено с наклон от 30 градуса-зелено,биберонът му-на обчета-долната силиконова клапа,която е против колики,се разтегна и пропускаше.Това само седмици след закупуването.Отдавам проблема на стерилизатора и некачествения силикон.

# 14
  • Мнения: 100
Бибероните им наистина не са хубави, мн бързо се разцепват още на първата седмица. Но шишетата се хубави и не се чупят. За бибероните винаги има алтернатива аз ползвам на чико силиконови, не каучокови. Каучоковите след време се обезформят и стават големи и на точици Стават идеално.

Общи условия

Активация на акаунт