слаби срещу дебели !!! Само за жени !

  • 28 345
  • 251
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 563

Е не, игнорирането на външния вид не става. Аз говорря за случаите, в които външния вид е ВСИЧКО.

Разбрахме се. Grinning Вън. вид никога не може и не трябва да е всичко.
  bouquet

# 46
  • Мнения: 4 447
А на дългокраката, ако й е къс езика, а на дебелата й е дълъг?
 Whistling

# 47
  • Мнения: 5 622
Дрябва да си добра и с уста hahaha

Не само. Аз съм добра, ама явно не с правилният човек  Joy

# 48
  • Мнения: 4 668
Не видях слаби жени да се оправдат защо са такива ... Сигурно защото знаят ,че изглеждат добре .
За разлика от няколко пълни , които се опитаха да обяснят колко добре се чувстват и колко мъже им се предлагали ... Явно изпитват нужда да се убедят сами себе си  Rolling Eyes

Много моля , да се включи някой мъж и да каже какво го привлича в жена с паласки , корем , целулит и т.н. защото се оказа ,ч е мъжете , които имат хубава , слаба и елегантна жена са безмозъчни тъпаци  Thinking

Аз лично дебела жена трудно ще назнача на работа  Crossing Arms . Не , че очаквам от слабите да правят свирки  Whistling


# 49
  • Мнения: 212
Много моля , да се включи някой мъж и да каже какво го привлича в жена с паласки , корем , целулит и т.н. защото се оказа ,ч е мъжете , които имат хубава , слаба и елегантна жена са безмозъчни тъпаци  Thinking
Аз лично дебела жена трудно ще назнача на работа  Crossing Arms . Не , че очаквам от слабите да правят свирки  Whistling
Ами не исках да се включвам ама щом трябва ... Simple Smile
Отново виждам опити всичкия шарен свят около нас да се сложи в калъп и да се обяви само за бял или черен. Мен точно паласките не ме привличат честно казано, но това не значи че няма мъже които да не им обръщат чак толкова внимание. С една дума искам да кажа че колкото мъже има на този свят толкова и вкусове за жени има. Което е хубаво, щото има жени всякакви - и пълни и дебели и слаби и много слаби. Всеки мъж си харесва по нещо в някоя жена. Както и всяка жена си харесва нещо в някой мъж. Трябва да приемаме различните от нас. Иначе какво - пълните жени да си слагат въжето на врата и от Аспаруховия мост да скачат...... Не е важното човек какъв е - слаб или дебел а дали се чувства добре в кожата си. Аз често казано бих предпочел закръглена щастлива жена, преливаща от здраве и доволна от себе си и живота, пред някоя слаба върлина която вечно е на диети и е вечно недоволна от себе си и целия свят че не може да отслабне или ако отслабне трябва нищо да не яде за да не пълнее.... Жените които вечно са на диети за да не напълнеят обикновенно са доста депресирани и нещастни...

# 50
  • Мнения: 4 585




Убягна ми това къде стигнахте до извода, че мъжете на слаби, красиви жени са безмозъчни тъпаци.
Темата е взривоопасна, стъпва се внимателно между мините.
Какво и пречи на една дебелана да се смее звънко, да има чувство за хумор, да е страстна жена.

# 51
  • Мнения: 9 092
Много моля , да се включи някой мъж и да каже какво го привлича в жена с паласки , корем , целулит и т.н. защото се оказа ,че мъжете , които имат хубава , слаба и елегантна жена са безмозъчни тъпаци  Thinking

Тъй, тъй - човешкото тяло не търпи промени, ни бременност, ни болест го променят, вечно сме красиви, стройни фиданки, свежи и стегнати - сакън, ако напълнем, мъжете ни ще ни изхвърлят, ще ни уволнят от работа, приятелите ни ще ни изоставят и няма да искат да ходят с нас даже на кафе - и както borisfx каза, остава ни само да си турнем въжето и да сложим край на мъчителния си тлъст животец...

Depeche Mode имат една яка песен, която ще си позволя кратко да цитирам: Try walking in my shoes - демек, като не си на мястото на страдащия, лесно е да приказваш отстрани колко е мизерно съществуването му Simple Smile

# 52
  • Мнения: 3 423
Не изчетох всичко.
Една щека няма шанс да започне
работа като лице на месокомбинат
или хлебозавод, сори. Била съм слаба,
била съм дебела, била съм и в норма.
Не съм чувствала отклонения, за които
пишете, дори ми се струват за нереални.

# 53
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не знам...не четох всичко.
Само да си кажа, че Емилия Масларова или пък Емел Етем не са от слабите.
От силните...постове са.

# 54
  • Мнения: 17 546
Какво и пречи на една дебелана да се смее звънко, да има чувство за хумор, да е страстна жена.
Нищо не ми пречи! Mr. Green Такава съм!

# 55
  • Мнения: 2 563

Какво и пречи на една дебелана да се смее звънко, да има чувство за хумор, да е страстна жена.

Нищо. Както и нищо не пречи на слаба жена да е чучело неземно.

# 56
  • Мнения: 14 654
Не видях слаби жени да се оправдат защо са такива ... Сигурно защото знаят ,че изглеждат добре .
Ежедневно виждам слаби жени, с добра фигура, които си изтъняват веждите до безобразие, излизат си с червилото от контура на устните нарочно, за да са още по- привлекателни, боядисват си косите в цвят, който им отива само според тях самите, гримът им е все едно го е правил шпакловчикът с маламашката си, но знаят, че изглеждат добре и като се обърнеш след тях да ги заглеждат се пръскат от фукня, защото са сигурни, че им завиждаш заради хубостта.

# 57
  • Мнения: 3 423

Какво и пречи на една дебелана да се смее звънко, да има чувство за хумор, да е страстна жена.

Нищо. Както и нищо не пречи на слаба жена да е чучело неземно.

Както и обратното.  Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 2 563

Какво и пречи на една дебелана да се смее звънко, да има чувство за хумор, да е страстна жена.

Нищо. Както и нищо не пречи на слаба жена да е чучело неземно.

Както и обратното.  Joy Joy Joy

Анджък.

# 59
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Добре, де.
Знаем, че слабите са злобни и комплексирани.
Ако пък са и красиви, то задължително са мега тъпи и развратни.

Дебелите от своя страна са благи, чаровни и винаги засмяни до уши.

Има ли какво да кажем повече по темата?

Общи условия

Активация на акаунт