Имам аз една мечта-чак ОКТОМВРИ да родя!

  • 13 902
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 100

четох и за..... кючек...

 Joy Joy Joy Ето защо моето се е навряло с главата надолу  Joy Ама и на него кючека му в кръвта като на майка му и тати му newsm44 smile3501

Меги, аааа Цезар се забелязва просто, но е паснал иделно..малко заплашително ми се струва, че е застанал зад плюшената играчка имайки предвид миналите му подвизи  hahaha
А за водата да питам - по принцип такива кани Брита не вършат ли работа за бебета...че и ние да намажем с мъжо  smile3508

Бети, много ти е сладка племеничката. Да е жива и здрава!!!

Galentinass направо ме уби с тази снимка! Е моите не са в такава пропорция де, ама тези, които майка ми ми донесе да нося от сега нататък заплашително напобовяват показаната пропорция  Joy Joy

Ох, имаше и още да пиша, отивам да ви прочета пак и да видя какво беше Simple Smile))

# 46
  • Мнения: 24
Опаааа, пак забравих нещо ! Banghead

Ирен , разбира се , че ще стискаме палци.  Praynig  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Ти почивай и само положителни емоции.

# 47
  • Мнения: 18
Олееее, със ставането, още при ритуалното засядане пред компа и вече ме вкарахте във филм...  rotfImbo rotfImbo
Гале, мила, имай милост!!! Praynig Аз не се побирам вече никъде, а ти с тази снимка ме събори под масата от смях пак...  rotfImao rotfImbo smile3532 От къде ги намери тез палатски гащиии?  Thinking Верно са страстоубийки и половина, а на фона на онези миниатюрни прашленца си изглеждат гигантски.  #Crazy  tooth Ей, до къде я докарахме, да носим гащите на баба още на млади години.  smile3506
А на Мирама малката буба е страхотна. Такова хубаво и оформено бебе, родено толкова раничко не бях виждала. Дано бързо да наддава, че е много подтискащо /то за нас е така, а представяма си за мамата  cry/ с тези кабели това малко слънциче... Cry Cry Cry Стискам силно палци бързо да се оправя и да се гушкат скоро с мама.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed smile3521
Alyona, я вземи им тегли чертата на всички и си почивай ПОВЕЧЕ.  Naughty Как няма да ти отичат крака и ръце. То сега е и от бебо и от топлото.  yes
Ивон, честити ти креватче и скринче.  Peace Чудесни са, а малката ви шушолина да си врътка на воля пухкавото дупе.
BettyV, племенницата ти е голяма красавица.  smile3521 Като я гледам и вече ми се иска да идва октомври, за да си гушна и аз моята шушулка.  smile3541
Irenn, имаш заклинание от мен  babydust7 afwitch, за устискване на положението и никакво обебване още...  Naughty Почивка и само почивка и нещата ще се нормализират, ще видиш.  thumbsup 
Момичета, да ви се оплача, че и мен вече ме е треснал яко хормона... И не си мислете, че пак съм спретнала някой скандал и съм въвлякла в него невинни жертви. Не!  Naughty Този път станах жертва на свръх еротичните си сънища... Embarassed Embarassed Лелеее! Хванах се за главата като се събудих и се усетих, че само съм си сънувала.  ooooh! Whistling Но, какво да се прави, явно и това е част от програмата.
Айде аз ви оставям със стиснати кълки и ви заръчвам най-отговорно да се пазите  Naughty, че и днес жегата няма да ни подмине! Цунки на всички бебунки!  Kissing Heart

П.П. Пропуснах да ви питам нещо. Вчера ми се стори, че усещам нещо като предменструални такива болки, но бяха сякаш тъпи като усещане. Това са си контракции, нали.  newsm78 Но дали могат да минат за тези тип подготвителните или съм си за бърз консулт с докито??? Какво мислите вие?  Thinking

# 48
  • Мнения: 1 817
Ето и аз да се запиша днес:..
Принцеса Калина е стархотно бебе-добре оформено изглежда -много е красива!
Мегиии, приучваш Цезар към разврат NaughtyНа този скрин си мирува милото животно, подозирам само заради какво....защото знае, че после го чака групов секс. Joy Naughty Embarassed
galentinass , нямаааа такива гащиии.Оххх умрях си от смях Joy и за случката със сутиена бред бачкаторите.
Много ме радва , че сме в добро настроение!Нека наистина има само добри новини и много усмивки!
Честито и на септемврийската мама Tiarra -здарва и красива мома и бързо възстановяванеи пожелавам.
Момичета, казаха ли ви нещо за консултациите, че аз забравих да питам. На колко дни трябва да ходим?

# 49
  • Мнения: 66
Ха честита ни нова темичка както винаги страхотна.
Беба Калина е наистина голиама красавица, да е здрава и послушна на мама и татко ,а и името е страхотно едно от любимите ми.
Alyona коремчето ти е страхотно , много оформено и сладко( сега го видях в албумчето)
Аз се чувствам като една косатка имам чувството че коремът ми започва от врата.
Виждам че всички сте в добро настроение от сутринта за което много ме радва , защото какво ни остава в тая жега #Onfire . Ох никога не съм чакала като сега с нетърпение да дойде есента, напурво място заради бебка но и за да свършат вече тези жеги
Аз нали и от вде седмици се хжанах да си карам стажа към унивреситета  че това допълнително ми нагорещява живота. Поне хорицата като ме дледат какъв съм хипопотам ,така се притесняват да не ми стане нещо че гледат бурзо да ме пратят да си ходя.
 Е оплаках ви се колко ми е жешко , пък май ми поолекна малко.
Хубав ден на всички

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 13:44 от viarkata

# 50
  • Мнения: 1 572
П.П. Пропуснах да ви питам нещо. Вчера ми се стори, че усещам нещо като предменструални такива болки, но бяха сякаш тъпи като усещане. Това са си контракции, нали.  newsm78 Но дали могат да минат за тези тип подготвителните или съм си за бърз консулт с докито??? Какво мислите вие?  Thinking
Уви нямам отговор на въпроса ти. Тези дни и при мен се получи същото, все едно ще ми идва, но болката беше слаба ... та и аз се чудих това ли е то чудото "контракция".
Инъче мен много мнОООого ме боли междукрачието, особено нощем  newsm78 Чак не мога да се завъртя от ляво надясно, щото тогава направо ме прерязва. Та в този ход на мисли съм решила, че ще раждам скоро  Whistling и мъжа ми все ми се кара да не съм си втълпявала глупости . А и плановете му съм щяла да разваля, че нямало да е готов с новия апартамент  Joy
И да ви разказвам за последната одисея с плочките за баня. Купуваме ние една сложна конфигурация от 4ри вида - редят се по спец. начин и като ги получихме - от всички с по 1бр. по-малко ни излизат  newsm78 Звъня на продавалката в магазина и я питам що така бе моме .... и тя помоли за отсрочка да провери и тогава ще ми отговори. Добреееееее. След поне 30мин явно диво смятане ми се обажда с гениалното обяснение, че по каталог и се водят 1м2=1 кашон. И ми дава наставления "Вижте `кво госпожо, то вие не ги смятате както трябва - то в каталога си пише. Бройте си кашоните и ще ви излезе".
Е да, ама при елементарна сметка излизат по-малко! И като подивях ..... просто излязох от кожата си  ooooh! Не съм знаела да смятам!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ами аз висше икономическо имам и после 7 години стаж в снабдяване - само сметки от сутрин до вечер съм правела, а лице на квадрат не съм можела да сметна  #Crazy Бедна ви е фантазията на какво я направих тази кукла, мъжа ми уж си ме познава, чак той замръзна милия  Mr. Green
 Whistling Whistling Whistling Та днес ще ни доставят 4те плочки ....   Rolling Eyes Но било жест, тя милата пак обяснява, че то не се смятало "страна х страна х брой плочки" , за да се получи фактурираната квадратура, ами просот се броели кашоните. Е как да не го  #2gunfire такова говедо.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 555
dobra - лелеее...ами вие наистина нямате късмет с тези плочки. хайде, дано това да са ви последните негативни емоции и скоро всичко да е готово.  Party

galentinass, meggyv - Благодаря, че сте съобщили в септемврийската тема за бебчето на Тиара.  Hug Аз си мислех, че там вече знаят и чак сега имах възможност да прочета какво става при тях.  Wink

А...сетих се да питам нещо - вие с какво смятате да почистите скринчетата и легълцата? Аз ще си купя някакъв препарат за дърво, но чета, че някои със спирт чистели.....нещо малко прекалено ми се струва.  newsm78

# 52
  • Мнения: 2 100

П.П. Пропуснах да ви питам нещо. Вчера ми се стори, че усещам нещо като предменструални такива болки, но бяха сякаш тъпи като усещане. Това са си контракции, нали.  newsm78 Но дали могат да минат за тези тип подготвителните или съм си за бърз консулт с докито??? Какво мислите вие?  Thinking


Оня ден като ходих при лекарката ми каза, че е нормално да ме боли ниско долу, навсякъде, в смисъл в страни, по средата и т.н. А оня ден дето получих контракцията, лекарката каза, че е точно това-започна с по силна болка долу, след малко ме удари яко в кръста и болката се засили още малко....така 2-3 минути някъде. После започна да отшумява в обратен ред-първо кръста спря, после корема. По това време, разбира се ме обля студена пот. Ама и аз как го обяснявам Joy Поне това се случи с мен де. Но питай пак доктора, че ако е да ти дадат хапчета малко...На мен ми дават вече по 6 магнезий и 3 ношпа на ден.... Истината е в почивката, лежането, ама ние явно не можем...
Но от вчера вечер пак започнаха, но доста по леки и всеки път имах болки и в кръста.
Тази сутрин се събудих от силна болка в кръста и т.н. И незнам дали има нещо общо, но от както ми се случи тази първата контракция, бебето не е спряло да шава, ама постоянно, денонощно... Rolling Eyes

Ивон, зарадвах се за контракцията, защото както искам секцио, можеше да не усетя какво е да имаш такава.  Embarassed

# 53
  • Мнения: 295

Ивон, зарадвах се за контракцията, защото както искам секцио, можеше да не усетя какво е да имаш такава.  Embarassed

Радвай им се на контракциите, да не стане както искаш секцио да си родиш нормално Whistling

Джиджа, аз те питах в предната тема, ама ти не ме отрази, я кажи коя е тая количка дето и спират вноса?

# 54
аэ отдавна не сам писала но пак ви чета редовно
Първо честито на нашите две мами Малката Калина е много сладка
Да надебеляват бърэо
galentinass гащите са много фешан
DOBRA всеки би се иэнервил с такива идиоти ама ти хубаво си ги подредила браво на теб
Меги Цезар е много сладък,но мислили ли си кака ще приеме бебчо эащото аэ си имам дакел и тя много странно гледа децата че не энам как ще реагира като се роди нашето

# 55
  • Мнения: 2 100

Джиджа, аз те питах в предната тема, ама ти не ме отрази, я кажи коя е тая количка дето и спират вноса?

Мале, коки, извинявай много, не съм видяла от толкова писане Embarassed
Казаха, че на cangaroo victoria и спират вноса, казали са и за vision (това ми го каза една друга мама). Всички агазини зареждат само от един склад в Сф и там са останали само розови cangaroo victoria, а нашето ще е момченеце...та не върви все пак...Иначе имало Dayana във всичките и цветове и си има още кошове за новородени за Dayana и Victoria. Дано да ме разбра, че аз малко объркано обяснявам Simple Smile
А ние си взехме червена Викториа - такава беше останала само и поръчахме кош (който в последстие не станал  Sad ) и сега чакаме другата седмица да ни го дпставят, че незнам ако е без зимен кош кво ше я правя тази количка, че и сме платили всичко ooooh!

# 56
  • Мнения: 295
аха, разбрах.
Как така не е станал коша? 
Ама спокойно и без кош ще минете. Ще си вземеш порт бебе и си готова.
Гледах я аз тази количка позволява и без кош да е Peace

# 57
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИТА!ОЩЕ ЕДНА  МАМИ С ОКТОМВРИЙСКО БЕБОЧЕ СЕ ВКЛЮЧВА!МОМИЧЕНЦЕ-НА 5-ТИ ОКТОМВРИ.

# 58
  • Мнения: 2 100
аха, разбрах.
Как така не е станал коша? 
Ама спокойно и без кош ще минете. Ще си вземеш порт бебе и си готова.
Гледах я аз тази количка позволява и без кош да е Peace

Не я щем без коша. Показаха ни как става зимна, ама във Варна много духа, а имаше толкова отвориииии, а и на всичкото отгоре няма да мога да я катеря сама 3 етажа, та затова коша ще си влача на горе. Не е станал, трябвало другия модел кош да пратят (а до скоро ни увещаваха, че такова животно като кош за новородено за кенгуру няма, а сега и 2 модела излязоха newsm78 )

vanyatr, добре дошла

# 59
  • София
  • Мнения: 1 555
Гледам за колички си говорите и се сетих, че смятах да питам маграт - каквa количка ще си поръчваш от ebay?Simple Smile И ще споделиш ли колко ще ти вземат за доставката? Според мен големи кожудери ще се окажат....

Mpulle - забравих и на теб да отговоря.  ooooh! Легълцето и скрина са от Пиеро - http://pierro-bg.hit.bg/Untitled-2.htm

Джиджа - добре тогава, хубаво си ги усетила....дано наистина не усетиш и по-силни.  Grinning

vanyatr - Добре дошла!   bouquet  bouquet  bouquet

Ей....сега видях, че някой е направил темичката много готина. Бързо да си казва кой е, за да знаем кого да поздравяваме.  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт