А станахте ли по-нервни по време на бременността?

  • 5 133
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ооооо,да!Пръвите месеци бях мн нервна,после станах ревлива и накрая пак нервна.Сега от време на време пак ме хваща бяс,но това се дължи  по-скоро на умората.

# 46
  • Мнения: 2 159
не бях нервна, беше страхотен период за мен Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз по принцип съм леко конфликтна и нетърпелива.Но за мое огромно учудване по време на бременността ме беше обхванало някакво божествено спокойствие.Беше прекрасен период,за нищо не се притеснявах и от нищо не се нервирах.

# 48
# 49
  • Мнения: 1 596
Ужасно нервна бях,все се карах на мъжа ми,добре че ме изтърпя Mr. Green
Даже малко му налитах и на бой като не слушаше Embarassed
Много чувствителна бях и плачех често.
И всичко ме дразнеше.
Но всичко това мина. Heart Eyes

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Ооо, и питаш. Никой не ме търпеше, по- точно- едва ме издържаха  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 306
Първата бременност бях нервна,уплашена и ревях до 7м./проблемна бременност/, втората бях много спокойна, а имах същите проблеми.

# 52
  • Мнения: 2 677
Не. Бременността ми се отрази много емоционално, но в друга насока - бях по-ведра, по-енергична, по-весела, но никога нервна.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Като цяло съм спокойна,но макар и рядко,когато се ядосам се ядосвам по-силно отпреди.През повечето време се чувствам като скала,в която всички проблеми се разбиват като вълни и нищо не могат да ми направят.Може да ви звучи тъпо,но за мен е така.

# 54
  • Мнения: 421
Много съм щастлива,но съм и много нервна.Най-дребното нещо може да ме накара да побеснея! Горкото ми мило момче ... направо не знам как издържа  Laughing  Ама аз му се извинявам де... Виждам,че съм откачила покрай бременнстта но понякога не мога да се контролирам

# 55
  • Мнения: 3 360
В рамките на нормалното LaughingСравнително спокойни бременности изкарах Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 100
Нервна съм, особено от един месец насам. Правят ми впечатление много неща, най вече реплики на хората, както и отношението им! Затова и избягвам да се срещам с хората, особено с тези, които ми е неприятно да стоя и 1 мин. Не се нервя само на съпруга си, но пък той ми влиза в положението Simple Smile

# 57
  • Мнения: 254
В първите три месеца изобщо, после имах разни проблеми с ходенето и от това станах по- нервна. Накрая всички, освен мъжа ми, ме нервеха  tantrum

# 58
  • София
  • Мнения: 581
По-голямо спокойствие не съм имала никакви нерви а и всички в къщи ми угаждаха максимално.

# 59
  • Мнения: 1 101
В рамките на нормалното  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт