Какво да правя?

  • 2 349
  • 36
  •   1
Отговори
Знам, че за много от вас ще звучи глупаво, но наистина се чувствам ужасно. Въпросът е, че у нас само мъжът ми готви. Аз не умея. Опитвала съм се, но не ми се получава. Той няма нищо против. Дори му доставя удоволствие. Но когато се виждам с други майки, разбирам, че нямаме за какво да си говорим. Те обсъждат рецепти и други домакински задължения и аз започвам да се чувствам непълноценна. Говорила съм с мъжа си, но той мисли, че се държа глупаво. И не ми дава да готвя, защото само съм хабяла продуктите. Каже ми, какво да правя?

# 1
  • Мнения: 434
Радвай се на живота.Щом на него му доставя удоволствие да го прави не виждам проблем в това.
Няма нужда да се чувстваш непълноценна,не мисля че готвенето е единствената тема за разговор.

# 2
  • Мнения: 207
Радвай се само това мога да ти кажа! Едно готвене отнема доста време и ако това правеше знаеш ли как щеше да ти се иска да си починеш или да си свършиш някоя друга работа Grinning

# 3
  • Мнения: 4 555
Ох, а какъв ти е проблема точно? Защо просто не се събираш с хора, с които имаш за какво да си говориш?!

# 4
  • Мнения: 589
Еее,хубава работа! Simple Smile Да се тормозиш за такива работи.И аз не можех да готвя някога,когато бях младоженка(но пък и мъж ми не готвеше) .Полека-лека се научих обаче,особено когато голямото дете започна да ме пита"Мамо,можеш ли да ми направиш ябълков пай? А пилешка супа,мамо?" И мама хаби продукти,ама започва да ги прави все по-хубави и по-хубави.
  Ако имаш желание да се научиш,можеш да се навърташ край мъжа си и да гледаш кое как прави,даже го помоли да ти обяснява.И в никакъв случай не се отчайвай,ако нещо не се получава-избивай го на майтап.Ако обаче не изпитваш такива мераци,гледай си живота и прическата,дето се вика,и не се тормози излишно.А на майките,с които се събираш,сигурно и ти можеш да разкажеш нещо,далеч по-съществено от домакинските задължения и рецепти за манджи...

# 5
  • Мнения: 2 700
Смени си компанията. След като тези майки говорят само за готвене, едва ли ще загубиш нещо съществено Peace

# 6
  • Мнения: 459
Смени си компанията. След като тези майки говорят само за готвене, едва ли ще загубиш нещо съществено Peace

 Peace

# 7
  • Мнения: 1 568
Ох, а какъв ти е проблема точно? Защо просто не се събираш с хора, с които имаш за какво да си говориш?!


 Peace

# 8
  • Мнения: 95
Чудя се, къде е написано , че готвенето, прането, миенето на чинии и пр. е женска работа? Повечето от мъжете си мислят, че това е наше задължение. Радвай се, че твоят мъж не е от тях. Сигурна съм, че в семейството на Иван Звездев само той готви.

# 9
  • Мнения: 473
Ти добре ли си? Знаеш ли как си мечтая поне веднъж мъжа ми да сготви нещо? Най-омразното ми домакинско задължение е да готвя. Докато сготвя наплескам съдове, после мий съдовете от сготвеното, после мий чинии, пък до печката жега братче не се диша. Проклинам го това готвене. Искам да си сменим мъжете поне за един месец! Laughing

# 10
  • Мнения: 2 401
Лелееее де да имах и аз такъв мъж. Ама никога нямаше и през ум да ми мине да се чувствам непълноценна. Радвай се на късмета си  Wink. Колкото до другите майки -  тях наистина ги съжалявам, след като само около това се въртят темите им за разговор. Аз затова съм единак из градинките ...

# 11
  • Мнения: 25 571
Купи си готварска книга.  Mr. Green

# 12
Аз искам да се науча да готвя, но той не ми позволява. Казва, че нямал намерение да изхвърля продукти само. И, че просто не ставам за готвачка. Да не съм се притеснявала. А приятелките ми са чудесни готвачки. Дори си разменят рецепти с мъжа ми. Понякога усещам, че ми се подиграват, че ходя на козметик, докато той готви, но те са ми най- добрите приятелки. Не мога да се разделя с тях само заради това, че не мога да готвя.

# 13
  • Мнения: 263
Спри да се тормозиш за глупости! Може да си купиш готварска книга, из4ети някои рецепти и после ссе хвали все едно си ги пробвала и обяснявай какви подправки и кога трябва да се сложат!
Ей това, което описваш е кахър, който и аз искам да имам! Wink

# 14
  • Мнения: 2 863
Аз искам да се науча да готвя, но той не ми позволява. Казва, че нямал намерение да изхвърля продукти само. И, че просто не ставам за готвачка. Да не съм се притеснявала. А приятелките ми са чудесни готвачки. Дори си разменят рецепти с мъжа ми. Понякога усещам, че ми се подиграват, че ходя на козметик, докато той готви, но те са ми най- добрите приятелки. Не мога да се разделя с тях само заради това, че не мога да готвя.

Не се разделяй с тях, заради това че не можеш да готвиш, а заради това, че ти се подиграват Peace
И какво значи" не ми позволява"? докато го няма - опитвай, все някога ще  имаш успех:))

Общи условия

Активация на акаунт