Да седна или не?

  • 3 011
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Bapнa
  • Мнения: 762
от 6 месец  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 6 246
На навършени 6 м. започнах да го слагам седнал в количката и в столчето за хранене.
Започна стабилно сам да седи след 7мия месец.

# 62
  • Мнения: 4 621
Малко преди да навърши 6 месеца Peace

# 63
  • Мнения: 3 478
Хммм, не помня ама някъде към 6-я да беше newsm78

# 64
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Зависи от детето.
Явно нашето бебе много бързаше да седи и седна на 5 месеца. Ние й слагахме възглавници, но тя не ги признаваше и си седеше без да се опира на тях.
Децата са толкова любопитни, че сами ще решат кога са готови да седнат и няма изобщо да се бавят да го сторят. Пък и не само да седят.

# 65
  • Мнения: 6 461
Детето само си показва.
И двете ми деца ...малко след 6ти месец.

# 66
  • Мнения: 1 464
Май пети месец беше newsm78ами минаха 3 години и позбравих Embarassed Laughing

# 67
  • Мнения: 490
След 6-ия месец, кагото сам поиска да сяда, но се научи на седи сам стабилно доста по-късно, мисля че към 8-ия някъде.И аз вече забравям Embarassed

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 916
В полулегнало доста рано - мисля към 4-тия, разбира се за кратко, при разходка, да може да гледка. В количката от 6-тия месец. Като бяхме на консултация на 6 мес., педиатърката ни каза - хайде и вече може да вдигнеш количката до седнало. Като в началото за 10-15 мин. и така постепенно.

# 69
  • Мнения: 313
Тя искаше от много рано, но аз започнах да я слагам да седи, окгато стана на пет месеца и половина- без възглавници, защото не искаше.  Научи се сама и само за месец вече седеше стабилно.

# 70
  • Мнения: 1 938
    Не съм ги учила - те сами се научиха.  Peace Както не съм ги учила и да ходят.
    Природата си знае работата!  Peace

# 71
  • Мнения: 2 242
    Не съм ги учила - те сами се научиха.  Peace Както не съм ги учила и да ходят.
    Природата си знае работата!  Peace
Peace много точно казано

# 72
  • Мнения: 1 516
Виктор го сложих да седне на 6 месеца. Преди това той правеше опити както е в поза за пълзене, да се обърне и да седне. Научи се да седи стабилно за 1 седмица и сега дори си сяда сам ...

Общи условия

Активация на акаунт