Какво може да ми кажете за Lachesis ?

  • 1 205
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 679
Препоръчаха ми Lachesis 9СН като средство за успокоение на бебето преди лягане. Избухва в плач в момента в който напусна стаята. Искам да науча повече за това хомеопатично средство, колко време се приема и какви бяха реакциите след приема му. Проблема при мойте деца е, че от известно време се появи ревност между тях за вниманието на мама доколкото четох в един хомеопатичен наръчник това е средство номер 1 за ревност. В момента моята хомеопатка неможе да ни приеме и затова ми е нужно вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 1 559
Кой ти препоръча лекарството?

Lachesis има в картината си ревност, да. Но не ми се струва коректно да се определи като "средство номер едно за ревност". Това дали ще ви помогне зависи от цялостната картина на бебето, иначе лекарства, в чиято картина има  ревност - много...

# 2
  • Мнения: 3 506
Това е лекарството, което най-често изписват на дъщеря ми (конституцио... или както там се казва). Та от хомеопатката ни знам, че може да има доста сериозни реакции при даването на това лекарство. Преди известно време се чудеше дали да го изпише на малката в по-висока потенция, но като разбра, че заминаваме и няма да може да я следи лично, се отказа. Не бих го давала на своя глава.

# 3
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Препоръчаха ми Lachesis 9СН като средство за успокоение на бебето преди лягане......

  - Ако говорим за ревност при деца, хо л-во номер едно не е Lach. а Hyos. но разбира се предписващия го се е съобразил с цялостната индивидуална картина на детето.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт