Отговори
  • Мнения: 48
Айде, да ни е честита новата тема!   






.

mariq_79_   
   iliqna22 
   


.


spirit


.



Kerryusa
myran
emi_br
evil


.


Ani 77
Janett


.


Славундер
tanitaia

.



az 



.



Kalina78
foti



.



Diana
вярата
Iva-1977


.



anina
ането
lorisita
peps791223


.



MILINI

.


boomerang

.


stefffiii 



.


ДиянаГ

.


Диана К
Andjela81
Дея*

.


wiwi
nefertity
irra


.
 


евето
vivi_an

.



mariel
Къдри4ка
KikiNiki


.


roniboni
kali_k


.


Julls


.


angelfish
sladka_blondinka



.


ger4opiper4o
kalina M

.


polina13


.


OLYMPIA

.


Ma_ma
Polim

.


Били

.


eses
Пролетната_Фея




Всичко започна така :


Линк към албумчето http://www.snimka.bg/
с потребителско име -  mart2008
и парола - 2008


Някои полезни съвети за кърменето (повече ще намерите в Библиотеката на подфорум "Кърмене и захранване на бебетата":
Подготовка на гърдите за кърмене
Подготовка за кърмене - психическа и физическа
Предимства на кърменето
Първите дни на кърменето
Как правим мляко   
Съвети за успешно кърмене
Педиатри за изключително кърмене и късно захранване  
Към кого можем да се обърнем за информация, помощ и подкрепа за кърмене
Ла Лече Лига
Правата на кърмещата майка, която работи




Вече сме 51 мами!

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 19:08 от Били_

# 1
  • Мнения: 83
запис въпреки,че нещо и куца на темичката.
есес хващай го за ушите и отивайте на лекар двамата като види бебето и после като коментира преживяната емоция :приятна или неприятна тогава вече си реши.Аз съм с теб каквото и да решиш.

# 2
  • Мнения: 1 446
Били, публикуването на темата не е просто да копираш нечие заглавие. Би трябвало да се грижим повече за темичките, да ги украсим, да включим полезна информация и т.н. Поразгледай темичките на Януарки и Февруарки и се надявам да се коригираш  Hug

# 3
  • Мнения: 48
Много съжалявам, не съм го правила до сега  Embarassed Ако някой иска, може да направи нова, няма да се разсърдя

# 4
  • София
  • Мнения: 3 123
Били.май само ти можеш да си редактираш мнението или някой модератор.

 Някой беше питал за пола на бебето,на мен миналият път ми казаха в 14-та седмица,че са момчета и бяха познали.

# 5
  • Тук и там
  • Мнения: 97
А някой дали ще може да добави в списъка всички очакващи бебета през март?
Защото забелязвам, че има такива като мен, които не сме включени smile3506

# 6
  • Мнения: 748
дам, Били_ ще ги добави, защото само тя може да си коригира постинга. също и тя ще разкраси темата Simple Smile

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Честита ни нова темичка!Дано да е изпълнена само с добри новини.Есес,аз също искам да те подкрепя и да ти дам кураж.Не се отчайвай,бъди силна!В теб расте нов живот,най-любимото същество.На таткото се надявам да му дойде акъла в главата,сега е просто уплашен.Няма вече накъде да бяга от отговорност,ако досега го е правил и смятам,че е затова.Вярвам,че Господ ще ти помогне в тези тежки за теб моменти,аз също ще се помоля.Надявам се всичко да завърши положително.Стискам палци.

# 8
  • Мнения: 48
Момичета, започнах да работя по фейса на темата и с ОГРОМНА ПОМОЩ мисля, че ще се справя. На който му го няма термина в предната темичка, да казва

# 9
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Момичета, започнах да работя по фейса на темата и с ОГРОМНА ПОМОЩ мисля, че ще се справя. На който му го няма термина в предната темичка, да казва
Били, давай ще се справиш  newsm10
Моят термин - 08 март 2008  tooth

# 10
  • Мнения: 219
 НА ВСИЧКИ МАРТЕНСКИ МАМИ ПОЖЕЛАВАМ : НЕКА ВАШИТЕ ЖЕЛАНИЯ СА МОЙ ПОЖЕЛАНИЯ !!!!!!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 22:02 от e36

# 11
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен и добре дошли на всички нови мамчета  Simple Smile
От друг форум намерих линк с обяснения за обезщетението за раждане. Надявам се да ви е полезно.
http://forum.kusmet.net/viewtopic.php?t=1139&sid=a05556305e5 … febd39d1a293aa490
При мен нещата си мисля, че се развиват нормално. Всеки ден се чувствам различно - лошо ми е, но не повръщам. Не съм качила килограми, но особенно вечер като се нахраня добре придобивам крушовидна форма, но таткото все още има по-голям корем Joy. Нощно време доста се въртя, но засега си спя по корем като гушкам възглавницата Grinning. Вчера имах малко неприятни болки и се притесних леко, но днес се чувствам добре.
Правим ремонт или по-точното е че неможем да го почнем, защото неможем да си намерим майстори. Само ходим по магазините за мебели, но обикалянето с мен където и да е е истинско изпитание - ту ми се пишка, ту съм жадна, ту ми се яде нещо, ту ми е лошо и всичко ми омръзва най-много след около час.

Есес, съжалявам за това което се случва с теб  Sad, но предпочитам да не ти давам съвет. Само ти можеш да решиш, кое е правилното решение за теб. Успех и каквото и да решиш съм на твоя страна newsm10

# 12
Привет и от мен! Отдавна не съм писала, защото нямах какво да добавя по темите, но изчитам редовно всичко написано. Simple Smile Днес за пръв път ми се случи да избухна в сълзи без особена причина - предполагам е от хормоните, но пак как хубаво се наплаках! Simple Smile Та да ви питам : Случвало ли ви се е и на вас да си поплачете без видима причина или заради дреболия?

# 13
  • Мнения: 20
Ох момичета колко мъчно ми става като ви чета.Естествено ,че искам детето,но искам да живее в щастливо семейство а не без баща.Аз самата съм имала ужасно детство и искам да предложа на мето дете,поне нормално детство.За съжаление нямам никой до себе си,както знаете майка ми е много зле а баща ми си има семейство и почти не подържаме връзка.Казах ви че имам нзаем и живея под наем и че не мога да си позволя да гледам сама дете. Яд ме е на таткото,защото в най трудните момчнти съм била винаги до него и именно аз съм го измъквала от дупките,а сега когато имам нужда от него той бяга.Яд ме е че вижда че съм по зависима от него и реши че може да ме разиграва и си мисля вече че не той а аз трябва да взема решение и то е имам ли аз и детето ми бъдеще с този човек,след като в най хубавия но и труден момент в живота ни той отстъпва. Толкова много време сме заедно и всичко беше ок ,но защото аз бях до него и сега видях че на него май не може да се разчита,жалко че след 6 години и след направата на бебе. Трудно решение трябва да взема да съм с него и детето но с страх че може да се повтори и че това просто е в характера му или зарязвам всичко и почвам отначало. Много труден избор

# 14
  • Мнения: 575
Момичета много е лесно да казвате на eses - "не махай детето" и "аз не бих го махнала". Но я се поставете на нейно място!? Ако таткото не размисли, то тя е в безисходица. Как ще отглежда дете сама, без жилище, със заеми, с нисък доход?!? Много е лесно отстрани да се раздават съвети. Естествено, че никоя майка не иска да си махне детето. Но за нещо, което не ни е до главата по-добре да не даваме съвети. Аз наистина не виждам как би се оправила сама, с малкото пари, които ще й остават на месец... Sad Разбира се, че решението за аборт е много трудно, след това ще й тежи цял живот,...но ако наистина няма избор... Sad
Есес, наистина се надявам и мисля, че нещата ще се оправят. Не мисли за аборти. Мисли позитивно. Кураж! Изобщо недей да плачеш предварително. Трябва да си силна сега заради бебчо. Ще видиш после, че всичко ще се нареди по най-добрия начин Hug Ще му дойде акъла на твоя мъж. Знам и за други такива случаи. Просто мъжете са много слаби и се подплашват от най-малката отговорност. Което разбира се не го оправдава, аз бих го разтреляла направо #2gunfire
Само недей да плачеш, защото вредиш на бебето, мисли за бебчо, не мисли за мъжа си #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт