Въпрос за временното отсъствие на майката, докато кърми.

  • 400
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 857
Здравейте
В неделя заминавам извън страната за 2дни и се налага да оставя малката тук, но се притеснявам,защото още се кърмим на поискване. Имам замразен цял фризер с кърма точно за такива случай,но преди няколко дни размразих едно контейнерче за да пробвам как ще я приеме и тя въобще не я хареса. Какво АМ е добре да взема, ако откаже замразената кърма и трябва ли да знам нещо по специално от това да се цедя там за да не ми спре кърмата?

# 1
  • Мнения: 385
Кърмата в замразен вид има срок на годност три месеца и леко нагарча, в сравнение с прясната! Пробвай да изцедиш малко, замрази го и го предложи размразено утре! Така ще си сигурна, че не е от старостта на кърмата!

За АМ съвет не мога да ти дам!

Успех!

# 2
  • Мнения: 857
да в срок е тази която и дадох няма о6те 3месеца

# 3
  • Мнения: 2 829
Предполагам, че бебето може да откаже кърмата отначало, вероятно ще пропусне 1-2 хранения, но като огладнее по-сериозно ще я приеме. Предполагам обаче, че и с АМ ще е същото-може да пробвате със всякакво АМ-просто избираш 1 вид и пробваш.
Възможно е също така бебето да приеме замразената кърма без проблем ако му я предложи друг човек, а не ти.
Нямам личен опит-горното са разсъждения на базата на споделен опит от приятелки.
Желая ти успех и приятно пътуване!

Общи условия

Активация на акаунт