Нека напълнеем-диети,препоръки,насоки

  • 661
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 503
Здравейте,
След като вчера се притеглих и  кантара показа 45 кг с дрехите,а съм висока 170-171 Shocked ме заболя главата Confused.
Чудя се дали да се консултирам с диетолог newsm78.От 5 дни  ям по 1 супена лъжица мед с масло.Правени са ми многократно ПКК.Резултатите ми са добри.Преди дни ми направиха и изследване за гуша.Нищо ми няма.Ям по 4-5 пъти на ден но все слабея.Може и да е от кърменето,но чак пък толкоз Thinking
Има ли някоя успяла да напълнее дама сред вас?

# 1
  • Мнения: 4 916
ПРедлагам да направиш среща с диетолог и с фитнес инструктор.

# 2
  • Мнения: 1 432
Можеш да пие6 и бирена мая. Завиждам ти неблагородно  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 201
Царица съм на напълняването, но не е на добра воля, така че и аз ще се присъединя към неблагородно завиждащите.   Simple Smile
Щом изследванията ти са добри и не се налага да се консултираш със специалист, можеш просто да си избереш подходящ за теб хранителен режим от някой сайт за диети - в някои има такива и за напълняване.
Иначе от собствен опит мога да те посъветвам да ядеш на корем всичко, което обичаш и да наблегнеш на въглехидратите.

# 4
  • Мнения: 201
Ето една примерна диета за напълняване, не съм я пробвала  Joy
http://zdravoslovno.com/Diets/EnergeticDiet.html

# 5
  • Мнения: 1 503
Миа-Благодаря ти  bouquetНай-труднно ще ми е да си почивам и да не хабя нерви newsm78

# 6
  • Мнения: 4 678
ХОРМОНИ НА ГЛАДА
Тъй като медицинската и фармацевтичната общности са по-загрижени за лекувана на прекалената пилнота,отколкото за увеличаването и повече от публикуваните изследвания за контролиране на апетита са фокусирани за намаляне на глада.Една от основните области,вирху която са се концентрирали учените ,е определянето на хормони и рецептори ,които влияят на желанието за храна
Някои продукти,предлагани на пазара,помагат за намаляването на апетита,но няма голям избор от продукти,предлагащи обратният ефект.
Въпреки тва ето ви 4 суплемента,които ще ви бъдат от полза за вас,нуждаещи се за повишаване на килограмите.
ХРАНОСМИЛАТЕЛНИ ЕНЗИМИ
Тези протеини разграждат хранителните вещества в диетата,така че да могат да бъдат усвоени и абсорбирани.Те се произвеждат по естествен път в организмаКогато приемате голямо количество храна ,ще бъде от полза ако вземате допълнително храносмилателни ензими Те ще ускорят темпото на храносмилане.Това от своя страна ще ви накара по-скоро да огладнеете.Най-съществените ензими са протеазите,които преди всичко помагат за усвояването на протеина.Приемайте с храната 200-300мг протеази,съдържащи някои от следните ензими:bromelian,chymotrypsin,pancreatic enzymes,papain,pepsin,trypsin
ЕХИНАЦЕЯ
Тази билка обикновено се използва за подпомагане на имунната система,но изследванията разкриват,че тя също може да повеши апетита.Ехиницеята съдържа компоненти,които взаимодействат с рецепторите,играещи роля при контрола на апетита
КОРЕН ОТ ДЖИНДЖИФИЛ
Днес корена на джинджифил е широко използван като средство,помагащо храносмилането при леки случаи на стомашни проблеми.Вземането на 1-2г корен от джинджифил преди хранене,помага за стимулиране на апетита.
SPILANTHES ACMELLA
Tази зъжтяща билка има ефект на аналгетик(намалява болката)и се използва при зъбобол.Притежава алкиламиди подобни на тези,намиращи се в ехиницеята.Приемайте приблизително 200мг екстрат от spilanthis acmella заедно с ехинацея
Ами ,тва е ,добър апетит!

# 7
  • Мнения: 1 503
Поци,откъде го намери това?

Общи условия

Активация на акаунт