За продуктите на DUCRAY

  • 70 078
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 228
Ползвах ампулите. Косопада НЕ спря.  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 318
Аз съм доволна - ампули не съм ползвала (колежката ги е ползвала и при нея имаше ефект). Аз съм ползвала шампоан и маска и си заслужаваха парите...

# 17
  • Мнения: 1 149
А емулсията против сухи краища някой ползвал ли е?
Дали ще може да се използва вместо балсам newsm78

# 18
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Емулсията се поставя върху връх4етата на косата и не се отмива.
Аз ли4но съм доволна, само да не стане пак така 4е тази, която се продава в България е по разли4на.
Друг продукт който съ6то е добър е Aguavital Alvarez Gomez страницата им е в ремонт

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Ползвах шампоана, двойния лосион и пих хапчетата 3 месеца миналото лято по препоръка на дерматолог. Косопада намаля, но не спря напълно. Сега в чудо се виждам със същия проблем - ще остана без коса в скоро време

# 20
  • Мнения: 1 149
Определено се отказах.Благодаря ви момичета  bouquet

# 21
  • Мнения: 68
аз след раждането за малко да остана без коса, беше ужасно падаха ми цели кичури. Започнах с капсулите и ампулите, но от ампулите си слагах по 1 ампула след къпане , а не както е предписано по 1/2 ампула 2 пъти седмично. Имайки предвид, че винаги правя и сешоар направо останах поразена от резултата. Много съм доволна. Сега пак ги пия профилактично обаче.

# 22
  • Мнения: 3 050
Харесвам шампоана против косопад, но дали има ефект не знам защото го ползвах месец а и ползвам още неща за това Peace

# 23
Ducray imat nai-dobrite produkti za le4enie na problemi s kosata.Daje sym 4uvala 4e v nqkoi strani sa registrirani kato medikamenti,toest naistina deistvat.Az li`no si izlekuvah kosopada,a pyk myjyt mi polzva KEULAL DS za mogo seriozen pyrhut i samo toi mu pomgna.

# 24
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Моят мъж се опита да си излекува пърхота с шампоан на Ducray, но нямаше ефект. За косопада не знам.

# 25
На мен не ми подействаха. Разбира се,всичко е индивидуално. За мен резултат дадоха шампоана и ампулите на Phyto. Решиха ми проблема,и откакто съм ги спряла,да чукна на дърво,нямам такъв проблем.

# 26
  • Мнения: 776
Единственият шампоан, който ми реши въпроса с пърхута, много съм доволна Peace. За продуктите за косопад не знам, но там нещата трябва са комплексни, предполагам - т.е. и някакви хапчета за вътрешен прием, е нужен. При всички положения обаче от гледна точка на качество Ducray е едно ниво над Phyto. А вече на кой как му действа е отделен въпрос, защото всичко е строго индивидуално!  bouquet

# 27
  • Мнения: 578
Аз пък ползвам този за мазна коса - SABAL, но ефекта ми е точно като от масовите шампоани - никакъв....
http://apteki-optima.com/?cid=86&productID=11333

# 28
  • софия
  • Мнения: 290
аз ползвах шампоана за мазна коса . Е мога да кайа ,че като се миех с него косата ми никога не е била по-мазна . Уж е медицински шампоан , не знам си какво... 20 лв дадох за него . Мога да кажа ,че е БОКЛУК!. Иначе има същия цвят и мирис като на  клоран. ( те нали са на един производител)  .Самоче аз от него бях по-доволна .Това е моя опит с тази марка.

# 29
  • софия
  • Мнения: 290
Аз пък ползвам този за мазна коса - SABAL, но ефекта ми е точно като от масовите шампоани - никакъв....
http://apteki-optima.com/?cid=86&productID=11333

сега видях ,че и ти си писала за тоя шампоан , самоче итересното е ,че моя беше вътре зелен . И етикета е малко по рязличен . newsm78 иначе пак е sabal

П.С. ей такъв http://www.apteekkituotteet.fi/WebRoot/Kaupat/Shops/Eura/4610/FF … /Ducray_Sabal.jpg

Общи условия

Активация на акаунт