За продуктите на DUCRAY

  • 70 077
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 954
Ползвах ампулите, крем шампоан и хапчетата и ми спря косопада. Аз ги купих на промоция  ноември месец - около 72 лв /шампоана излизаше бонус/

# 31
  • Мнения: 71
Здравейте,
Ползвах през есента лосионите (дневен и нощен) - бяха в една кутия и с отстъпката излезнаха 60 лева. Дерматологът, който ми ги изписа, гарантира че до седмица ще спре косопада. За съжаление при мен нямаше ефект от тях. Дори при намокряне на скалпа и втриването (както пишеше че трябва да се прави) се увеличи косопада.

# 32
Loshoto e, che kachestvoto na vsiakakva kozmetika v BG niama nishto obshto s originalnata..taka che tova sa dosta kachestveni i opredeleno efektivni produkti - za DUCRAY govoria..no ako sa si kupeni ot France..
za sujalenie
uspex!

# 33
  • Мнения: 83
Глупости на търкалета,нали Дюкре се правят само във Франция,като не знаете не говорете! Разни хора разни проблрми на едни помага едно на други друго,аз ви казвам за мен са номер едно ,нито Фито нито Виши нищо не ми помогна само Дюкре,но си трябва постоянство! А ако найстстина имате проблем отидете на дерматолог той знаее кое ще ВИ ПОМОГНЕ.
И повтарям Дюкре ме спаси. bowuu bowuu

# 34
Здравейте! Бих искала да изкажа мнение по темата за продуктите на Дюкре. От години се боря с пърхота по всевъзможни начини - от домашни маски, през бебешки шампоан с таблетки Низорал, та до ужасно скъпа медицинска козметика. Нищо не ми помагаше, докато не отидох на дерматолог и след проба не ми изписаха Сележел на Дюкре. Консистенцията е малко странна и косата определено не е от най-меките след къпане, но това е ЕДИНСТВЕНОТО нещо, което подейства при мен. Между другото, преди това съм ползвала няколко много прехвалени продукта като Низорал - шампоан, Селсум Блу и Клоран против пърхот. Може би наистина е индивидуално, но при мен от тях не се забеляза никакъв ефект. Марки от рода на Хед анд Шолдърс дори не искам да ги коментирам. От тях положението само се влошава. Дюкре поне за мен са номер едно.

# 35
  • Мнения: 18
Аз съм ползвала и все още имам два шампоана на Дюкре в банята, единия против пърхут за мазен скалп и другия за честа употреба за мазна коса. Шампоаните не са за моята коса, както някой по горе беше казал никога не съм имала по мазна коса. Не ги ползвам вече, и от двата има останало повече от половината.
Нямам нищо против марката, но не ми махна пърхута даже напротив. Смятам че всичко е строго индивидуално и за съжаление човек трябва да опита поне 10 различни вида шампоан за да намери своята собствена марка.

# 36
Съгласна съм, че всичко е много индивидуално и всеки трябва да открие най-доброто за себе си. Специално за такива сериозни проблеми като пърхота, трябва да се консултира човек с дерматолог. На мен ми изследваха прашинките, за да установят какъв вид е пърхота, понеже и това има значение. Между другото, може би не си доволна, понеже е именно за мазен. Аз ползвах този за сух пърхот и както вече казах, при мен подейства. Не се заблуждавай по това каква е косата ти - моята също е склонна към омазняване, но явно пърхота ми е бил сух. А този проблем определено не е за пренебрегване. При мен се засилва още повече при стрес, който не липсва в ежедневието ми и в един момент бях стигнала дотам, че не можех да обличам тъмен цвят блузи и непрекъснато се оглеждах по раменете си за 'снежинки'. Наистина е много неприятно.

# 37
  • Мнения: 137
Малката ми дъщеря имаше проблем със скалпа, на две години самопчана да и се образува нещо подобно на това коети имат бебетата корички, но не минаваше с нищо и така я заведох на дерматолог и ми изписаха шампоан да Дюкре за сърбящ скалп и противопърхутен , само на второто изминване и и всичко и се оправи, много съм доволна ,парите си заслужаваха, а това на главата се указа себорея Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 351
Малката ми дъщеря имаше проблем със скалпа, на две години самопчана да и се образува нещо подобно на това коети имат бебетата корички, но не минаваше с нищо и така я заведох на дерматолог и ми изписаха шампоан да Дюкре за сърбящ скалп и противопърхутен , само на второто изминване и и всичко и се оправи, много съм доволна ,парите си заслужаваха, а това на главата се указа себорея Rolling Eyes
Как е точното име на шампоана, който е помогнал при вас?

# 39
  • Мнения: 146
Моят мъж се опита да си излекува пърхота с шампоан на Ducray, но нямаше ефект. За косопада не знам.
И при мен нямаше ефект.

# 40
  • Мнения: 776
Аз съм писала по-назад, но се включвам отново, защото забелязах нещо отрицателно при ползването на шампоана за мазен пърхут. Наистина, само той ми помогна и ме спаси от тази ужасна напаст Sick, но забелязах, че при продължителна употреба косата се омазнява на 2 ден, въпреки, че се предполага, че трябва да регулира омазняването! #2gunfire #Cussing out

# 41
Има го това с омазняването при продължителна употреба, но на мен дерматоложката изрично ми каза да го ползвам не повече от месец и да сменя с НЕпротивопърхотен шампоан, а после, ако искам, отново да се върна към този.

# 42
  • Мнения: 776
Има го това с омазняването при продължителна употреба, но на мен дерматоложката изрично ми каза да го ползвам не повече от месец и да сменя с НЕпротивопърхотен шампоан, а после, ако искам, отново да се върна към този.

И аз уж се съветвах с дерматоложка, ама кел файда Crossing Arms Ти непротивопърхутен пак на Ducray ли избра или на друга фирма? Ако си попаднала на нещо добро, ще съм благодарна да препоръчаш  bouquet Защото на мен от масовата козметика шампоани, пак ми се появява пърхут Cry

# 43
  • Мнения: 137
Малката ми дъщеря имаше проблем със скалпа, на две години самопчана да и се образува нещо подобно на това коети имат бебетата корички, но не минаваше с нищо и така я заведох на дерматолог и ми изписаха шампоан да Дюкре за сърбящ скалп и противопърхутен , само на второто изминване и и всичко и се оправи, много съм доволна ,парите си заслужаваха, а това на главата се указа себорея Rolling Eyes
Как е точното име на шампоана, който е помогнал при вас?
Ducray kelual DS

# 44
  • Мнения: 13
Здравейте,
Аз съм много доволна от Anaphase на Ducray. На мен ми го изписа дерматоложка защото имах страхотен проблем, който тя диагностицира като себореен дерматит. Само че ми го комбинира и с някакво лекарство, което е под формата на лосион.
Наистина е малко скъп, но си струва. Поне при мен имаше страхотен ефект. 
Но все пак при всеки е индивидуално. Зависи от ефекта, който се гони.

Общи условия

Активация на акаунт