Имате ли познати които ...

  • 2 117
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 825
Имам - мъжа ми

# 16
  • Мнения: 2 792
  Живея с такъв човек, много от приятелите  ми не си падат по Интернет общуването, не намирам нищо странно в това, както и и не виждам нищо особено в себе си.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 423
Уф ooooh!, балгодаря.
Не мисля, че хората ползващи нет са по - умни то такива, които не ползват.
Това е тъпо.

# 18
  • Мнения: 843
 Имам.
   и това обеснява защо още имат  семейства.    Нездрави , но семейства.  Което си е  мъка.
   Здравите семейства не ги мисля.
  
    Но ВСИЧКИ  нездрави  такива/ покрай Н.В. Нета/,  отидоха в небитието и на тяхно място, за добро и в лошо  се пръкнаха нови.  И  Да ги пази Интернет!! И яко им дупе!
  Шегувам се де... Де да бяха нещата така прости.

# 19
  • Мнения: 1 941
Без да искам се е получило нещо средно между захлупени и залюхани....хич и не бях обърнала внимание  Rolling Eyes

# 20
Не смяташ ли че хората които постоянно си чатят и висят във форуми са малко по-особена порода хора. В смисъл че общуването чрез компютър е различен вид общуване и няма нищо общо с нормалното човешко общуване лице в лице. Та се предполага че и хората които предпочитат да си общуват чрез компютри да са малко по-особени и различни от останалите хора ... Така мисля аз де...

Ами то по тази логика тука има хиляди особняци... Ако това общуване замества другото, тогава са особняци, но иначе едва ли.
Ха ха, сигурно съм от най големите особняци. По времето , когато нямаше компютри, хобито ми беше радиолюбител, а една от професиите ми е далекосъобщителна техника.  Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Да,познавам такива хора.Съпруга ми също е един от тях,общуването по нета не предизвиква интерес у него.Иначе всички такива хора,които познавам са си съвсем нормални и обикновени.И имат интернет.

# 22
  • Мнения: 2 897
Всепризната суперкрасавица, сигурно всички мъже са в кратата ти... Peace

Не е така.Но не е и нужно да е. Mr. Green

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 207
Доста познати имам, които не обичат да чатят и да влизат из форумите. Мъжа ми е от тях

# 24
  • Мнения: 3 423
хората които предпочитат да си общуват чрез компютри да са малко по-особени и различни от останалите хора ...
Хората във форумите и чатовете са
клонинги на Прикования Прометей.

Кой е на работа и не може да мръдне.
Кой цицоподава или върши други ми ти
уседнали дейности, а как би му се искало
да си подруса косата руса по кафета или
ресторанти. Едни му викат скука, други дълг.
Пропуснах да кажа и хората, които събират
материали за хонорари. Не са малко все пак.
Знаеш ли колко е прекрасно изворите да ти
дойдат на крака, а, вместо да хабиш подметки.
Можеш несресан и некъпан да си пишеш материал.
Я, питаш ли Шушон и Кошничката, дали некъпани или
несресани ходят на интервю с Буш или Румен Луканов...

откакто го има този чат, на живо ми е по-трудно да разговарям с определени хора.
Защо така? Какво се е променило?

# 25
  • Мнения: 1 941
Е, са... За Буш бех лъснала косъм 4470

# 26
  • Мнения: 17 546
Да, познавам такива хора. Ами къщите им са по-подредени от моята, децата им по-често имат майка, мъжете им не заспиват сами, хранят семейството си с топла манджица, а не със сандвичи... ей такива неща ги различават от мен! А, и още нещо ги различава - не им е толкова готино да си говорят за хиляди интересни неща с много интересни хора. Те губят! Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 013
Май имам, да. Не влизат в чатове и форуми, но активно пишат мейли и предимно бачкат на компютрите си.

# 28
  • Мнения: 1 233
Имам, да.Човекът си използва компютъра само , за да си върши работата.По нищо друго не се различава.
Peace

# 29
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Познавам човек,който ако може 24 часа би стоял пред компа ,но за да играе игри хич не обича да пише във форуми и да чати.Мисля че ,е по- добре да общуваш он-лайн отколкото да си нон стоп в игри.Но това разбира се е мое мнение

Общи условия

Активация на акаунт